2014- Mart, Nisan, Mayıs annelerinin buluştuğu sayfa

Başlatan Balböceği, 05 Temmuz , 2013, 18:36:02

« önceki - sonraki »

RuHGuZeLi

Mrblar kızlar... Devlette benim bildiğim 1 hafta öncesinden randevu almak gerekiyor ayrıntılı için...

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben özelde  yaptırdım fark olarak da 25 TL falan ödedim.  muayene ücretimiz de 32 TL...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ponçik - 08 Kasım , 2013, 13:48:37
:-\ iltihabın olmasına üzüldüm canım , ilaçlarını düzenli kullanırsan ve bol su içersen çabucak atlatırsın inşallah
Senin yaramaz da pek namuslu çıktı, bi türlü göstermiyor zamazingoyu  :laughing7: muayene ücretine ben 30.TL ödüyorum  ??? ultrason fiyatları hemen hemen yakınmış ben de başka hastaneye sormadım ama devletten randevu almak için epey beklemek lazım demişti bi arkadaşım  :dontknow: tanıdığım doktor da yok  :-\ ne diyelim hakkımızda hayırlısı olsun
atlatamaz oldum iltihabı geçiyor geri baslıyor.acayip yanma basladı.sizinki çok iyiyis muayene ücreti.bizim ki çok  fazla.evet benim de kasım 29 randevu verdiler ve 10 gün önce aldım nerdeyse randevuyu.yani aylık kontolümden 1 2 hafta sonrasına denk geldi..ne yapacaksın hayırlısı olsun,,benim oğlumda doktorm istememisti.çok sükr sağlıklı,bundada devlet yapmasa idi yaptırmazdım yine

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Kasım , 2013, 14:01:16
ben özelde  yaptırdım fark olarak da 25 TL falan ödedim.  muayene ücretimiz de 32 TL...

gayet uygunmuş, büyük şehir farkı işte , aynı semtte yanyana dört özel hastane fiyatlar birbiriyle yarışıyor  :dontknow:

Ben ilk kızımda 2li test yaptırmamıştım sadece 3lü test yaptırmıştım, bu sefer farklı bir doktora gidiyorum, herkesin sistemi farklı işte, kimisi ikili test yaptırır üçlü test istemez, kimisi ikisini de ister  ???
dediğin gibi hakkımızda hayırlısı olsun diyelim  :icon_thumright: ben de 23 kasımda gideceğim kısmetse, babacığım emeklisini almış olur bana harçlık verir belki  :suclu:  ;D

ponçik

Dün gece uyandığımda sağ tarafıma dönük yatıyordum , ne kadar süre o tarafta yattım bilmiyorum ama genelde sağıma doğru yattığımda karnım gerilip hemen sola dönerdim, bu sefer dönememişim, şimdi de evham yapmaya başladım bebeğe bişey oldumu diye  :suclu: o kadarcık sağa yatmakla ne olacak ki değil mi  ;D ama işte bugün de hiç hissetmedim , az önce çikolata yedim belki hareketlenir diye , şimdi bekliyorum  ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım dün bir yazı okudum. uyuduktan sonra yatış şeklinin önemi yokmuş, panik yapmayın yazıyordu

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum da bu gün hareketsiz, biraz önce yemek yerken çok az bir hareket etti

RuHGuZeLi

Ya ben de sağa dönük uyanıyorum.Ama oğlumun hareketlerinde hiç azalma olmadı  :nazar: Uyuduktan sonra pek farketmiyorum özellikle bu haftalar sanki oğlum hareket ettikçe benim enerjimden çalıyor gibi halsizleşiyorum... Uyuyunca dünya umrumda olmuyor  :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Kasım , 2013, 12:19:03
canım dün bir yazı okudum. uyuduktan sonra yatış şeklinin önemi yokmuş, panik yapmayın yazıyordu

:suclu: doğru ama işte gereksiz bir tedirginlik benimkisi , yemek de yedim hala bi hareket yok  ::)

Alıntı yapılan: begum0101 - 12 Kasım , 2013, 12:53:07
Ya ben de sağa dönük uyanıyorum.Ama oğlumun hareketlerinde hiç azalma olmadı  :nazar: Uyuduktan sonra pek farketmiyorum özellikle bu haftalar sanki oğlum hareket ettikçe benim enerjimden çalıyor gibi halsizleşiyorum... Uyuyunca dünya umrumda olmuyor  :ehi:

Seninki de iyiymiş  :toothy10:

RuHGuZeLi

18 Kasım , 2013, 10:26:31 #249 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2013, 10:41:06 RuHGuZeLi
Mrblar arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır kimsede ses seda yok... Yarın kontrolümü var. Belki şeker yüklememizi de oluruz. Ne yapmam gerekiyor bu şeker yüklemesinde tecrübeli arkadaşlar anlatabilir misiniz ? Aç mı gitmem gerekiyor tok mu ?

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aç gideceksin... yanına limon da al, yarım limon sıkarsan rahat içersin...  şekerli suyu içtikten sonra son tahlile kadar birşey yiyip içemyeceksin... birer saat arayla üç kere kan alınacak

RuHGuZeLi

tmm biz sanırım açlıktan bayılırız gibime geliyor  :ehi: Teşekkür ederim canım...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben yalnız gitmiştim... ilk  tahlilde biraz fenalaştım koltuğu yatağa çevirdiler. şekerli suyu içince zaten açlığı hissetmiyorsun

ponçik

Ben henüz tahlil vermedim ama ilk kızımda eve yakın bir poliklinikte yaptırmıştım, eve gidene kadar biraz sersem olmuştum  :k06:
Geçen gün kan vermeye gittiğimde şuan kontrole gittiğim hastanede şeker yüklemesi için hazır  kutu içecekler verdiklerini gördüm , umarım gazoz gibidir, yani görüntü öyle ama tadını da yakında öğrenirim  :k06:

ponçik

Alıntı yapılan: RuHGuZeLi - 18 Kasım , 2013, 10:26:31
Mrblar arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır kimsede ses seda yok... Yarın kontrolümü var. Belki şeker yüklememizi de oluruz. Ne yapmam gerekiyor bu şeker yüklemesinde tecrübeli arkadaşlar anlatabilir misiniz ? Aç mı gitmem gerekiyor tok mu ?
Begüm kontrole gittin mi nasıl geçti  ::)

Biz de 21 haftalık olduk, tetanoz aşısını bu hafta yaptırmam gerekiyormuş sanırım , sizler yaptırmış mıydınız  :dontknow: cumartesi günü de kısmetse detaylı ultrasona gireceğim  :hello2: kuzum bu sabah erkenden uyanıp annesine tekmeleriyle günaydın dedi, ben de elimle karnıma pıt pıt yapıp kuzumla iletişim kurdum, ben vurdukça o da vurdu hafif hafif , sonra ben kahvaltı yaptıktan sonra uykuya daldı  :love9: