2014- Mart, Nisan, Mayıs annelerinin buluştuğu sayfa

Başlatan Balböceği, 05 Temmuz , 2013, 18:36:02

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: :nazar: :nazar: masallah ozaman yaramaz değilse masallah oğlusuna  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:-\ :-\ dr bana dediki ikincide sezeryan olur dedi normal dogum olursa yırtılma olabılır dedi benim ilki sezeryandı buda sezeryan olcakmış  :'( :-\ hayırlısı olsun

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hatta bende dedim ama iki yıl gecti aradan dedim ıstıyosan bekle normal dogumu dedi   :icon_pale:

RuHGuZeLi

mrblar biz geldik... Ayrıntılı usg mize girdik ama hiç memnun kalmadık  :'( Sanki ultrasyona bakan doktorun gözleri kördü kız dedi oğluşuma en sonunda aaaa bu erkekmiş dedi gülim mi ağlıyım mi karar veremedim  :caca: Suyun az dedi bir de imkanı yok dedim günde 2 litre su tüketen biriyim ben dedim nasıl olur dedim. Aldım raporu alime doğru kendi doktoruma suyun az diyor dedim doktora yok dedi suyun haftana göre normal sen takma onları kafana dedi oğlun gayet iyi her şeyi normal dedi de içimi rahatlattı.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:caca: :caca: :cussing: :cussing: ole dr cıkıyo canım ıyı yapmıssın kendi dr ugradına

ยรlคภ๓คz göภlüm

begüm gözünaydın.. detaylı sorunsuz atlatmışsın.. her doktorun dediğini takma, kendi doktoruna inanıyorsan sorun yok

RuHGuZeLi

ben numune hastanesine gidiyorum normalde orda ayrıntılı ultrasyona bakmıyorlarmış sevkettiler özel hastaneye adam resmen bunamış .Yoksa hayatta gitmezdim.Neyse ki oğlum sağlıklıda gerisi mühim değil...

Senin de gözün aydın canım oğlun sağlıklıymış.  :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Ekim , 2013, 16:05:30
:-\ :-\ dr bana dediki ikincide sezeryan olur dedi normal dogum olursa yırtılma olabılır dedi benim ilki sezeryandı buda sezeryan olcakmış  :'( :-\ hayırlısı olsun

ben hiç normal doğumu düşünmedim. sezeryandan sonra normal doğuma cesaret etmedim, olu mu diye doktora sormadım bile

RuHGuZeLi

teşekkür ederim canım biraz agresif atlattım ama atlattık çok şükür  :k06:

ponçik

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Ekim , 2013, 15:58:27
GONCACIM SEN NE ZAMAN GİDİYOSUN DR

2 hafta sonra gideceğim , sabırsızlıkla yavrumu görmeyi bekliyorum  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Ekim , 2013, 16:05:30
türkiyede hep ayni düsünce  :caca: almanyada cevremde cok kisi ikinciyi normal yapan oldu hemde aralari cok kisaydi ben bile normal dogum yapcaktim eger oglum 8gün gec dogmasaydi  :) doktorum dikislerin patlamasi 2% dedi yani imkansiz gibi bisey. keske normal dogum olsaydi okadar aci cekmeseydim diyom hep ama olcaga care yokmus
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

KasrıCinan

kızlaar ben bugün çok kötü oldum.kasıklarıma giren ağrılar nefes aldırmadı.dedim düsük yapacağım herhalda.neyse oldu ağrı geçti dedim sevindim.aradan 2 3 saat geçti tamda hastanedeydim ALLAHtan  sonuç almak için gitmistim,yine bir sancı adım atamıyorm tıkandım ağlayacağım..dedim bebeğime birsey oluyor herhalde..hemen kadın doğum bölümüne geçtim.nerdeyse ordan geçen birine koluma gir yada tekerlekli sandalye bulup beni götürürmüsünüz diyecektim.neyse vardım doktorum baktı çok sükürki bebeğim iyiymis..yanlız bu sekil devam ederse gel mutlaka olmazsa yatırırm bakarız bi dedi...ve hafif hafif yokluyor ama uzun sürmüyor..sonra ciniseyetine baktı yine aynı şeyi söyledi hiç açmıyor bacaklarını sıkı sıkı kapamış dedi...göstermedi yine.ama ilk defa bugün ağrım olunca kendimi hamile gibi hissettim....iş yapmamaya karar verdim...hemen ağrılarım oldu..öyle iste.17+2 günlükmüş...ALLAHIM BEBEKLERİMİZİ KORUSUN SAĞLIKLA ALALIM KUCAĞIMIZA İNSALLAH,,

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

iklima

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2013, 20:36:57
kızlaar ben bugün çok kötü oldum.kasıklarıma giren ağrılar nefes aldırmadı.dedim düsük yapacağım herhalda.neyse oldu ağrı geçti dedim sevindim.aradan 2 3 saat geçti tamda hastanedeydim ALLAHtan  sonuç almak için gitmistim,yine bir sancı adım atamıyorm tıkandım ağlayacağım..dedim bebeğime birsey oluyor herhalde..hemen kadın doğum bölümüne geçtim.nerdeyse ordan geçen birine koluma gir yada tekerlekli sandalye bulup beni götürürmüsünüz diyecektim.neyse vardım doktorum baktı çok sükürki bebeğim iyiymis..yanlız bu sekil devam ederse gel mutlaka olmazsa yatırırm bakarız bi dedi...ve hafif hafif yokluyor ama uzun sürmüyor..sonra ciniseyetine baktı yine aynı şeyi söyledi hiç açmıyor bacaklarını sıkı sıkı kapamış dedi...göstermedi yine.ama ilk defa bugün ağrım olunca kendimi hamile gibi hissettim....iş yapmamaya karar verdim...hemen ağrılarım oldu..öyle iste.17+2 günlükmüş...ALLAHIM BEBEKLERİMİZİ KORUSUN SAĞLIKLA ALALIM KUCAĞIMIZA İNSALLAH,,
Geçmiş olsun canım ınş bir daha yaşamazsin
Evet dikkat etmek gerek banada istirahat verdi dr ama yine de bişeyler yapmak için kalkıp duruyorum gayriihtiyari
Hemen farkediyor belimin ağrısı çoğalıyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

RuHGuZeLi

Geçmiş olsun canım... Biraz temkinli davranmakta fayda var... Bol bol dinlen bence...

ยรlคภ๓คz göภlüm