2014- Mart, Nisan, Mayıs annelerinin buluştuğu sayfa

Başlatan Balböceği, 05 Temmuz , 2013, 18:36:02

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım o tekmeleri atıyordu bazen beni sarsacak kadar sert tekmeler atıyordu  iki gündür hareketi azaldı, tembellik yapıyor kerata

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Ekim , 2013, 10:16:11
canım o tekmeleri atıyordu bazen beni sarsacak kadar sert tekmeler atıyordu  iki gündür hareketi azaldı, tembellik yapıyor kerata

Yoruldu desene  ;D

KasrıCinan

nasılsınız arkadaşlar.Ben bugün doktora gittim ikinci doktoruma..özeldeki doktorum cinsiyeti için ilk erkek demisti sonra bu ayda göremedi söyleyemiyecem birsey dedi...devletteki doktorum da bugün senin yaramaz bacaklarını kapatmıs  ama simdilik kız diyelim dedi..iyice kafamı karıstırdılar.Ayrıntılı ultrasonda ikiside net söyleyeceklermiş..şükür haftası ileride 17+1 günlükmüş,, :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Ekim , 2013, 20:11:09
nasılsınız arkadaşlar.Ben bugün doktora gittim ikinci doktoruma..özeldeki doktorum cinsiyeti için ilk erkek demisti sonra bu ayda göremedi söyleyemiyecem birsey dedi...devletteki doktorum da bugün senin yaramaz bacaklarını kapatmıs  ama simdilik kız diyelim dedi..iyice kafamı karıstırdılar.Ayrıntılı ultrasonda ikiside net söyleyeceklermiş..şükür haftası ileride 17+1 günlükmüş,, :nazar:
hayırlısı olsun annesi çok şükür sağlıklı ya daha ne ister bir anne  :nazar: maşallah haftasına göre de önden gidiyor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Kizlarr biz geldik iyi haberlerimi vereyim hemen size sukurler oldun oglusum saglikli sihatli herseyi normal sadece biraz tembel dedi dr ama bir haftaya kadar hareketlerini hissedebilirsin dedi sukurler olsun sagligi yerinde cok mutluyum cokkk allah isteyen herkese nasip etsin bu mutlulugu :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

olvido

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Ekim , 2013, 21:52:55
Kizlarr biz geldik iyi haberlerimi vereyim hemen size sukurler oldun oglusum saglikli sihatli herseyi normal sadece biraz tembel dedi dr ama bir haftaya kadar hareketlerini hissedebilirsin dedi sukurler olsun sagligi yerinde cok mutluyum cokkk allah isteyen herkese nasip etsin bu mutlulugu :amin:
canım ne güzel sağlıklı bir hamilelik geçiriyorsun cinsiyetide belli olmuş hayırlı olsun ecre ye erkek kardeş geliyor  :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: olvido - 23 Ekim , 2013, 21:55:56
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Ekim , 2013, 21:52:55
canım ne güzel sağlıklı bir hamilelik geçiriyorsun cinsiyetide belli olmuş hayırlı olsun ecre ye erkek kardeş geliyor  :muzz:
evet canim sagol

ponçik

Hadi gozun aydin  :opucuk: bak gordunmu hersey yolundaymis, hem sanslisin bak oglun uslu olacak  :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kevser dünden bu yana seni merak ediyordum. gözün aydın... demek tembel bir oğlun varmış zamanla o tembelliği üzerinden bir atar, yerinde duramaz... oğlum da hamileyken pek hareketli değildi, şimdi düz duvara tırmanıyor bir yıldır siyah kuşak taekwandocu

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: goncik - 24 Ekim , 2013, 07:24:14
Hadi gozun aydin  :opucuk: bak gordunmu hersey yolundaymis, hem sanslisin bak oglun uslu olacak  :nazar:
:opucuk: SAGOL TATLIM EVET TEMBEL DEDİ DR CANIM VALLA OKADAR İÇİM RAHAT ETTİKİ ANLATAMAM  :love7: :love7: :occasion5: :occasion5:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Ekim , 2013, 08:43:11
kevser dünden bu yana seni merak ediyordum. gözün aydın... demek tembel bir oğlun varmış zamanla o tembelliği üzerinden bir atar, yerinde duramaz... oğlum da hamileyken pek hareketli değildi, şimdi düz duvara tırmanıyor bir yıldır siyah kuşak taekwandocu
CANIM SAGOL YA SUKUR İÇİM RAHATLADI
KIZ SUS AGZINI HAYRI AC DUZ DUVARA TIRMANMAK ECRE ZATİ HAREKETLİ BEN NE YAPARIM BELKİ BU USLU OLUR  :k06: :k06:
MASALLAH OĞLUSUNA DEMEK SİYAH KUSAKTA  :nazar: :nazar: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

24 Ekim , 2013, 16:00:53 #178 Son düzenlenme: 24 Ekim , 2013, 16:03:11 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
Adı                    Tahmini Doğum Tarihi                Cinsiyet
5-begum0101                Mart                             Erkek
1-ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ                                     Mart
2-Goncik
3-KasrıCinan
4-Balböceği
[/b][/color]
[/quote]

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Ekim , 2013, 15:57:39
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Ekim , 2013, 08:43:11
CANIM SAGOL YA SUKUR İÇİM RAHATLADI
KIZ SUS AGZINI HAYRI AC DUZ DUVARA TIRMANMAK ECRE ZATİ HAREKETLİ BEN NE YAPARIM BELKİ BU USLU OLUR  :k06: :k06:
MASALLAH OĞLUSUNA DEMEK SİYAH KUSAKTA  :nazar: :nazar: :opucuk:

sorma acayip hareketli bir çocuk ama hiç  yaramaz değil... bir de 11. katta oturuyorum korkudan pencereleri demirletmiştim...sürekli jimnastik hareketleri yapar. bir yıldır siyah kuşağı var 5 yaşından bu yana taekwandoya gidiyor