2014- Mart, Nisan, Mayıs annelerinin buluştuğu sayfa

Başlatan Balböceği, 05 Temmuz , 2013, 18:36:02

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

hımmm kız  mı geliyor... sağlıkla gelsin de cinsiyeti çok önemli değil

ponçik

28 Eylül , 2013, 12:48:48 #121 Son düzenlenme: 28 Eylül , 2013, 12:56:22 goncik
Az önce wc.ye gittim çamaşırımda hafif bir leke vardı koyu sarı gibi  :-[ ne olduğunu anlamadım ama peçeteyle de silip baktım bişey gelmedi ama aklım bi gidip geldi yani  :'( şimdi de sağ kasığımda hafif bir ağrı var , işyerindeyim, aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum, bir an önce eve gidip uzanmak istiyorum, dua edin bizim için olur mu  :amin:
Şuanda da sanki akıntım varmış gibi hissediyorum ve kendimi kasıyorum  :sad1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: goncik - 28 Eylül , 2013, 12:48:48
Az önce wc.ye gittim çamaşırımda hafif bir leke vardı koyu sarı gibi  :-[ ne olduğunu anlamadım ama peçeteyle de silip baktım bişey gelmedi ama aklım bi gidip geldi yani  :'( şimdi de sağ kasığımda hafif bir ağrı var , işyerindeyim, aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum, bir an önce eve gidip uzanmak istiyorum, dua edin bizim için olur mu  :amin:
Canım sakın korkma.bana da aynısı 2 hafta önce olmustu.baya renkli sarı turuncu gibi peçeteye geldi.sonrasında çok ağrım oldu kasıklarımda.hatta size söylemistim..ayakta kalmaktan oluyor.bide ben sürekli enfeksiyon geçiriyorm o yüzdende oluyor,,,belki enfeksiyon kapmkışsındır...hatta dün ikili tarama sonuç için gitmistim doktora..idrarım da yanma basladı bide kasığımla böbreğim bu tarfımda ağrım var dedim.doktor hemen muayene etti iltihabın var dedi,,,en ağır antibiyotiği yazdı.geçmiyor çünki enfeksiyonum.o da böyle renkli akıntılara sabep oluyor..insallah korkulacak birsey değildir canım :amin: ve şuan idarırmın rengi turuncu kırmızı gibi koyu bi sekilde.sanırım antibiyotik yapıyormuş

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

Alıntı yapılan: goncik - 28 Eylül , 2013, 12:48:48
gonca banada yaş hamile kaldığım zamanlarda geliyordu o akıntı, hatta kasıklarım patlayacak gibi ağrı oluyordu. Tabi bende adet olacam sanıyordum. Hemen hemen 3 hafta sürdü o akıntı.

Yatıp dinlen o zaman iyi geliyor  :opucuk:

ponçik

Sagolun arkadaslar umarim oyledir  :amin: dun tekrar boyle birsey yasamadim ama az once yeni uyandim ve wcye gittim, camasirim temizdi ve bu sefer de afedersiniz bisey varmi diye tahretlenmeden direkt peceteyle sildim ve cok hafif kahverengi sumuksu bi akıntı geldi  :'( korkudan hemen yataga yattim, eger devam ederse bana doktor yolu gozukuyor  :y25: halbuki kendimi yormadim ama dun misafirlikteydik, giderken yaklasik 10 dk yol yuruduk, hatta cok yorgunum diye bi yarim saat yemekten sonra yatip uzandim, aksam da eve geldikten sonra yine bi 10-15 dk esimle yuruyus yaptık. Bu kadar kisa yuruyusler de etki eder mi acaba  :dontknow: simdi de karnim agriyor ama korkudan wcye gidemiyorum  :y25:

ponçik

Bir kez daha leke geldi  :-[ doktorumu aradim progestan baslayalim dedi ve de istirahat  :'( dilerim hersey yolundadir  :amin:

iklima

korma canım benim ilacini kullan dinlenmene bak kafana da bişey takma ilk bi kaç gün leken olsa da ilaç kullandigin için gecicek
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

İlk kez yasayinca telaslandim iste  ::) yine de kontrole kadar rahat olamam sanirim
Henuz hareketlerini hissetmedigim icin gobegim olmasa hala inanamayacagim  ::)

iklima

evet canım çok normal tedirgin olman biz ne kadar desekde sen görmeden rahat edemezsin
ama bi çok kişinin başına geliyor içini ferah tutmaya çalış sürekli yoğunlasma
rabbimin izniyle hiç bişey olmaz ınş
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 29 Eylül , 2013, 22:55:01
evet canım çok normal tedirgin olman biz ne kadar desekde sen görmeden rahat edemezsin
ama bi çok kişinin başına geliyor içini ferah tutmaya çalış sürekli yoğunlasma
rabbimin izniyle hiç bişey olmaz ınş

Evet insallah  :amin:
Bugun isyerinde zaman daha cabuk gecer ve fazla dusunmemeye calisirim ben de  ::)

Balböceği

Selam kızlar, doktordan geldim şükür iyiz

11+6 olması lazımken 9+4 oda lekelenmeden sonra olduğu için..

Bu arada pap Smear testi yaptı doktorum  :-\

ponçik

Ultrason yanıltabiliyor , kimisinin gelişimi  önden gidiyor kimisinin geriden geliyor
Sağlıklı olsunlar da önemli olan o  :amin:
Ben de yarın göreceğim minişimi  :hello2: veee inşallah cinsiyetini öğreniriz  ::)

Geçen gece rüyamda esmer kara kaş kara gözlü bir oğlum olmuştu hayrolsun, öyle tatlıydı ki kollarını bana uzatıp beni kucağına al der gibi gülümsüyordu , Allahım bi uyandım ruyaymış  :k06: ama öyle tatlıydı ki anlatamam
Doğunca naapcaz bakalım  :toothy10:

ponçik

:hello2: Bir kızım daha olacakmış sevgili ilkbahar anneleri  :love9:
Boyumuz kilomuz sağlığımız çok şükür iyi  :amin: Çok hareketli bir bebek , yerinde durmuyor maaşallah
Doğduktan sonra nasıl olacak bakalım  ;D
Bayramda uzun yol için doktorumdan izin çıktı, 2-3 saatte bir mola vererek gidebilirmişiz  :icon_thumright:
Göğüs ucu bakımı için henüz erken dedi, son bir ay kala başlarız dedi.
Ağda için ağrılı bir işlem olduğu için ve doğum sancılarını arttırdığı için önermedi, jilet kullanmamı önerdi.
Bunun dışında demir ilacına doğuma kadar devam, başka bir şey kullanmam gerekmiyormuş.
Mide yanmalarım genellikle karbonhidratlı yiyeceklerden olduğu için makarna, beyaz ekmek yemiyorum, hatta 1 kilo vermişim  :tongue3: çavdar ekmeği kurtarıcım oldu, hergün 3-4 tane fındık, ceviz,badem yemeye çalışıyorum. Meyvelerden armut ve elma rahatlıkla yiyorum ama şimdi yavaş yavaş mevsimi gelen portakal ve mandalinayı asitli olduğu için nasıl yerim bilemiyorum ???
Bizde durumlar böyle  :k06: sizlerde ne var ne yok  :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: goncik - 10 Ekim , 2013, 11:10:04
:hello2: Bir kızım daha olacakmış sevgili ilkbahar anneleri  :love9:
Boyumuz kilomuz sağlığımız çok şükür iyi  :amin: Çok hareketli bir bebek , yerinde durmuyor maaşallah
Doğduktan sonra nasıl olacak bakalım  ;D
Bayramda uzun yol için doktorumdan izin çıktı, 2-3 saatte bir mola vererek gidebilirmişiz  :icon_thumright:
Göğüs ucu bakımı için henüz erken dedi, son bir ay kala başlarız dedi.
Ağda için ağrılı bir işlem olduğu için ve doğum sancılarını arttırdığı için önermedi, jilet kullanmamı önerdi.
Bunun dışında demir ilacına doğuma kadar devam, başka bir şey kullanmam gerekmiyormuş.
Mide yanmalarım genellikle karbonhidratlı yiyeceklerden olduğu için makarna, beyaz ekmek yemiyorum, hatta 1 kilo vermişim  :tongue3: çavdar ekmeği kurtarıcım oldu, hergün 3-4 tane fındık, ceviz,badem yemeye çalışıyorum. Meyvelerden armut ve elma rahatlıkla yiyorum ama şimdi yavaş yavaş mevsimi gelen portakal ve mandalinayı asitli olduğu için nasıl yerim bilemiyorum ???
Bizde durumlar böyle  :k06: sizlerde ne var ne yok  :wave:
canım masallah..eviniz prenseslerle daha da güzellesecek.rabbim sağlıkla kucağına almayı hem sana hem bizlere sonrada edacığıma nasip etsin,,,benim mide yanmam olmadı çok sükür..ceviz badem onları hergün bende yiyorum...sadece siskinlik ve midemde gazım çok oluyor.genirmeden rahatlayamıyorm...kusanıyorm kusarken bolca geğirti geliyor çok garip ama sadece boş boş geğiriyorm kocaman kocman...sıkışyor resmen böyle doluyor mideme..bizim cinsiyetimiz haftaya belli olacaktı malesef bayram olunca gidemedik.aslında bugün gitsem olurdu ama hadi acele etmeyim tam belli olsun dedim,,
Bugün aksam üstü oğlum parkta oynarken düştü..alnı hafif acıldı ve çok kanamaya basladı.hemen acile gittik...aklım çıktı tabi.kardım da bi sertlesti..sonra yapıstırdılar birseyler yaptılar ama ben giremedim yanına...iyice karnım kasılmasın diye.açık olan yeri bastırıp birseyle yapıstırmıslar açılma devam etmesin diye..suan kapalı.açıp bakmaya korkuyorm  saattir uyutmadık iste...doktor gözlem odasına gidin gözlem altında dursun takip edelim dedi..bizde evimiz yakın deyip geldik.birsey olursa geri getirirz dedik.öyle iste.ilac yazmadı.iz kalırmı çok merak ediyorm.iz kalırsa çok üzülürüm.dua edin de iz kalmasın,,, :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

RuHGuZeLi

Mrb arkadaşlar nasılsınız... Bir mart anne adayı olarak bende geldim yanınıza  :wave: