HAMİLELİKTE ÜSTÜNE GÖRME DİYE BİŞİ DUYDUM NE KADAR DOGRU ACABA?????

Başlatan bidamLask, 01 Haziran , 2013, 21:31:36

« önceki - sonraki »

bidamLask

Bu konuyla ilgili bilgisi olan yada başından gecenler varmı acaba??? :love9:

meleğimgel

benim kuzenim 9 ay boyunca bildiğin adet oldu onun rahmi kalp şeklindeydi ama kendm yaşamadım bilmiyorum canım   :honk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende yasamadim ama burda cok arkadasin basina gelmisti konulara bakabilirsin  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bidamLask

Normal adet tarıhımde basladı hafıf hafıf kanama. Ama kanamada dıyemıyorum leke seklınde cunku. Kafam karıstı  :y25:

Yaklasık 4 ay once 25 haftalık bebegımı  sezeryanla aldılar kaybettık. Şimdi tekrar hamile olurmuyum acaba. :love9:

Test yapmaya korkuyorumnegatif cıkar diye. Negatif cıkarsa bu kanama sekli baska bişeyin habercisimi diye korku sarar bu sefer benide :crybaby2:

Korkunun ecele faydası yok ama. Pazartesiye kadar kesilmezse once test sonrada doktora gitmeyi planlıyorum :)

Hayırlısı bakalım..... :love9: :love7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu benim başıma geldi... adet tarihim 22 Mayısken, 17 Mayısta kahverengi akıntı ertesi günde az miktarda kanama oldu... bu 3 gün kadar sürdü...  doktorum yerleşme kanaması dedi...

hakkında hayırlısı olsun

simoche28

Alıntı yapılan: bidamLask - 01 Haziran , 2013, 23:57:19
     Normal adet tarıhımde basladı hafıf hafıf kanama. http://www.hamilelikte.com/ Ama kanamada dıyemıyorum leke seklınde cunku. Kafam karıstı  :y25:

Yaklasık 4 ay once 25 haftalık bebegımı  sezeryanla aldılar kaybettık. Şimdi tekrar hamile olurmuyum acaba. :love9:

Test yapmaya korkuyorumnegatif cıkar diye. Negatif cıkarsa bu kanama sekli baska bişeyin habercisimi diye korku sarar bu sefer benide :crybaby2:

Korkunun ecele faydası yok ama. Pazartesiye kadar kesilmezse once test sonrada doktora gitmeyi planlıyorum :)

Hayırlısı bakalım..... :love9: :love7:

hayırlısı neyse o olsun inşallah

okidokimiki

arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim sizlerle birşey paylaşmak istedim ben kanda 2 kere idrar testi yaptm silik pozitif çıktı kan testi yaptım düşük pozitifmiş(46.7) ertesi gün 1 gün kanamam oldu.2 gün sonra tekrar idrar testi yaptım yine ikinci çizgi çıktı ben hamilemiyim:(

Nuriye

Ben bir hafta önce test yaptırdım hamile çıktı bugün tekrar yaptırdım yok çıktı kan testi yanlış olur mu sizce adet oldum gecikme olmadı erken oldum gününden daha önce 2 çocuk tada adet gördüm hamileyken