Bebegimin poposu pisik oldu ne kullanmaliyim

Başlatan ZAHİR, 28 Mayıs , 2013, 21:03:13

« önceki - sonraki »

ZAHİR

On bes gunlluk kizimin poposu kipkirmizi oldu beyazz beyaz puturcuklerde oldu ve yer yer derisi soyuldu. Altini sık degismemise rgmen boyle oldu? Tecrubeli anneler ne kullandinizda kurtuldunnz bu illettennn
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

asya81

pişik kremi demiycem çünkü pişik krem önleme amaçlı oluşan pişik için sana FİTO krem öneririm sürdüğün an rahatlatır ertesi güne hiçbişiyi kalmaz

paşamm

Canım ortak bir noktamız daha oldu bak:D oğlum doğduğundan bu yana sudokrem pişdik kremi kullandım gayet memnundum ama 2 gündr felaket pişmiş onun hiç faydası olmadı... Eczacı arkadaşım 2 krem verdi karıştırarak sür dedi sanırım biraz faydası oldu ama senin fıstık çok küçük 2 krem ağır gelebilir zeytinyağı tavsiye edenler oldu.. 1 kişiden duyduğum şeyi uygulamam ama aynı tavsiyeyi birkaç kişi veriyorsa denerim... Z yağını sen neden denemedn die sorarsan bizimki biraz ağır durumda pisikten de öteye geçmiş o yüzden denemedm canım
Geçmiş o lsun canım zor bir durum...

bnsroni

Sızma zeytinyağı kesin çözüm tavsiye ederim...

Aşkk

çok geçmiş olsun  :opucuk: bende z.yağının çok iyi geleceğinden eminim canım  ;)
ıslak mendil kullanıyorsan eğer pişiği geçene kadar kullanma sadece suyla yıka derim :icon_thumright:

Esmaa

bizde çok çekmiştik pişikten zeytinyağı bize fayda etmedi pişik kremleri ,pudrada öyle doktor travacort verdi ondan sonra kurtulduk pişikten pişiğin ana sebebi mantar zaten

Aşkk

duymamıştım hiç mantar neden oluyor peki  :icon_scratch: normalde  bi yerin sürekli ıslak kalmasından dolayı oluşuyor bu mantar da böyle mi  ???

Esmaa

Aşkk

aynıymış demek ki  ??? bilelim ki yarın öbür gün yabancı kalmayalım önlem alalım  :-*

_inci_tanem_

benim oğlumun poposuda çok kötü pişik oldu canım 13 günlükken sade pamuk ve suyla sil ıslak mendil kullanma bir sürü merhem krem kullandım fayda etmedi Desitin diye bir krem faydalı geldi tavsiye ederim kesinlikle ..

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZAHİR

Tsk ederim kizlar yardimlariniz icin. Islak mendil bir iki kez kullandik zaten surekli pwmuk ve suyla temizliodui ayrica annem her altini actiginda z.yagi suruyoeu ki onun icin sizma almistim bebe yagi yerine surmek icin o kadr dikkat etmmize ragmen oldu ;((  bi cok krem demieeinz sasirdim simdi dun gece esim mustelaninkini almis ecz. Iki gune gecirir demis

Bi de bi arkdsim travazol krem demisti gecen yil dr vermisti bana bebege zarari olmaz mi sizce?

tn2012

öncelikle geçmiş olsun.
benim 17 aylık bir oğlum var. ilk pişiğini 2 ay önce oldu. hem de hiç anlamadık nedenini. bir bez açışta oldu diyebilirim. muhtemelen yedikleriyle alakalıydı. neyse bundan sonra o bölgeyi kuru tutmaya çalışın. mustela iyidir. ben onu kullanıyordum zaten. kullanmaya devam ettim. birkaç güne geçti. inşallah kızınızın pişiği de hemencecik geçer...

aybenim

Ben kizimda travazolu kullandim. Hametan ve trosydi karistirarakta kullandim en iyisi bactroban ama senin miniş daha cok kucuk. Travazol iyi gelr. Digerleri de aklinda olsun bence. İnsallah cabucak gecerde minis rahatlar...

ZAHİR

Sizlere de gecmis olsun bi daha da gelmesin bu illet bbebislerimize ... cok sukur iyi oldu biraz kizariklik ve puturcukler gitti. Ama derisi soyuldu bayains o da gecer.

Lă_Tăhzen!

Kesinllikle sizma zeytinyagi bu tip durumlarda meme ucu catlaklarinda hamilelikten sonra olusan basurda v.s birebir cozum