kimler emzirmenin dışında gögsünü sağıyor

Başlatan izemsevi, 21 Şubat , 2014, 18:26:58

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar göğsünüzü sağdığınızda emzirmenin dışında kaç cc çıkıyor benim  350-400cc çıkıyor yeterlimi acaba buna göre sütüm birde akşam 7den sonra sütüm azalıyor sizdede oluyormu :dontknow:

aşkitoom

22 Şubat , 2014, 01:37:11 #1 Son düzenlenme: 22 Şubat , 2014, 01:39:02 aşkitoom
cnm ben hiç sağmayı denemedim,ama 350-400 cc maşallah çok iyi yeterli.senin göğsün dolgun mu her zaman,benimki yumuşak sütüm var.
benimki emerken 15-20 sn geçiyor sonra süt inmeye başlıyor,süt inerken göğsüm sızlıyor ve  iyi çekiyor boğazına durduğu bile oluyor, sendede öyle mi oluyor.emmeye başlar başlamaz olmuyor,ben 1 gün falan emzirmeyecek olursam rahatsız oluyorum,hastanede bir gün kaldığımızda bebeğim serum yediğinde pek emmemişti,o zaman elimle sağmıştım bayağı vardı.onun dışında ben ağladıkça emziriyorum,göğsümde yumuşak.

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de sağmiyorum beni de sanki aksamlari sütüm azaliyor. emzirdigin halde o kadar cikmasi iyi masallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sade bir keren sagmadanmi cikiyo okadar süt  :nazar: ben 4 saat araylan sagardim en fazla 150ml cikiyodu aradada emziriyordum
:nazar: :nazar:

izemsevi

yok canım gün boyu sagdıgım suan yarım lt oluyor ama sen tek sagmada 150cc sagıyorsan cok iyi günde 4-5kez sagsan cok iyi süt cıkar bebis emmiyormuki

izemsevi

ceuabım gec oldu aşkitom kusura bakma canım benım sabahları dolgun oluyor ama onun dısında normal sen endise etme süt vardır

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Mart , 2014, 06:15:12
yok canım gün boyu sagdıgım suan yarım lt oluyor ama sen tek sagmada 150cc sagıyorsan cok iyi günde 4-5kez sagsan cok iyi süt cıkar bebis emmiyormuki
ben 3,5 aylikken biraktim emzirmeyi mama veriyorum kasik mamasinada gectik rahatiz suan gerci oglum istahsiz zorlan yiyo  :-\

ponçik

Ben de dogum yapali 4 gun oldu bugun goguslerim tas gibi oldu, bebek gunduz hep uyuyor gece ayakta, o yuzden gunduz az emiyor, bende suanda ilk kez sagiyorum ne kadar cikar bilmem ama dolaba koyacagim, belki ilerde lazim olur, dondurucuda 3 ay kalabiliyor sanirim

nelss

slm kızlar sütünüz varken biriktirip saklayın benim 3 aydan sonra baya azaldı sütüm nettede arastrdm azalıyorms 3 aydan sonra çok pişman oldum ben. ilk zamanlar aktığı ble oluyordu hep öyle olcak sanmıstm smdi mamada veriyorm

mandalinaportakal

ben o aktığı dönemlerde sağıp koyuyordum yoksa göğüslerim zonkluyordu sancıdan.kimisini aynı gün bebeğim uyandığında içirdim kimini buzluğa attım.