bebeğini hem emzirip hem mama veren anneler

Başlatan aşkitoom, 11 Mart , 2014, 09:43:48

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar bebeğim yaklaşık 2,5 aylık.doğduğundan beri hem meme hem mama gidiyoruz doymuyor çünkü.fakat şunu sormak istiyorum ben 1 gün boyunca 3 veya 4 defa mama veriyorum oda 30 cclik yani toplam 90 veya 120 oluyor.30 cclik yaptığımda ona az geliyor dahada çekmek istiyor,bir içişte ne kadar vermek gerekiyor ayına göre.diğer zamanlar emziriyorum,mama verme ayarı iyi mi.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence 30 cok az ben cok yapardim istedigi kadar yerdi
:nazar: :nazar:

aşkitoom

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 11 Mart , 2014, 11:06:47

o zaman bir içişinde 60 mı yapayım cnm,60 yaparsam günde kaç cc yapsam yeterli olur.
ilk kızım emmediği için sadece mama yiyordu,bu hem emip hem mama yiyince karıştırıyorum.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aşkitoom - 11 Mart , 2014, 11:12:56
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 11 Mart , 2014, 11:06:47

o zaman bir içişinde 60 mı yapayım cnm,60 yaparsam günde kaç cc yapsam yeterli olur.
ilk kızım emmediği için sadece mama yiyordu,bu hem emip hem mama yiyince karıştırıyorum.
bende hem mama hem emziriyodum mesela bi ögün mama bi ögün süt ver ben öle yapardim sütüm olunca günde bi ögün verirdim 90ml filan yap bak nekdar yiyo ona göre yaparsin hep

izemsevi

canım 30cc cok az okadar uereceksen hic verme suan ayına göre 120vermek gerekiyor ama emiyoda diyosun ozaman 90cc ver o ictigini icer icmedigı kalır ben öyle yapıyorum 2-3defa veriyorum hep 90yaıyorum benimde 2ayı gecti 5800kg ue 59 cm

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de ilk ay vermistim 40-50 cc veriyordum. 30 bence de az