29 Mart , 2024, 11:16:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dualarınızı bekliyorum

Başlatan elfo, 18 Mayıs , 2013, 12:43:34

« önceki - sonraki »

Emine

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin dualarımız seninle  :amin:

asya81

şiddetlenmedikçe bencede gitme ki boş yere el atmasınlar
kordon dolanmasından korkma benim kızda öyleydi şükür doğdu sağsalim :amin
Allah yardımcın olsun kolay doğumların olsun  :amin:

elfo

özellikle 2 aydır çok korkuyordum ama şu an çok şükür kendimi daha cesaretli hissediyorum şulecim. yalnız değilim çok şükür annem, 2 tane kızkardeşim, eşim ve kızkardeşimin eşi var yanımda. baya kalabalığız anlayacağın.

doktorum da aynısını dedi asyacım. kordon dolanması Allah ın izniyle sıkıntı teşkil etmez. oldu ya doğum esnasında bebeğin boynunu sıkarsa bebeğin kalp atışları aniden düşer zaten takipte olduğunuz için hemen sezeryana alırlar dedi.

olumsuz düşünmemeye çalışıyorum. gerek kafasının büyük olması, gerek boynunda kordon olması inş. sıkıntılı bir doğum olmaz da kolayca sağlıkla bitiverir. bu arada hiç sancım felan yok doktorum 3-4 gün bekle demişti. ben sanıyodum diğer güne ya da geceye sancı başlayacak  :dontknow:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

ee baya kalabalıkmışınız maşallah o zaman hiç korkma tecrübeli birileri var yanında Allhın izniyle sağlıcakla kavuşun birbirinize :amin:

kuzucuk

19 Mayıs , 2013, 13:51:27 #19 Son düzenlenme: 19 Mayıs , 2013, 13:54:10 kuzucuk
ne güzel ailenin yanında olmasın sevindim canım aklına olumsuz şeyler getirme elifim zamanı gelmedi demekki vakti gelsin sancıların da başlar kardeşimin oğluşu da maaşallah baya tombişti günü dolduktan 3-4 gün sonra geldi sıpa normal epidüral doğum yaptı kardeşim ve çok rahat geçmiş doğumu  :love9:  :love9:  sağlıklı ve kolay bir doğum nasip etsin Rabbim  :amin:  :amin:  :opucuk:  :opucuk:  :love9:  :love9:

nazlıyarim

elifcim canım allahım hayırlısıyla doğmasını ve kucağınıza almanızı nasip eylesin dualarım seninle canım
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ZAHİR

Insirah suresini oku cnm ve ayetel kursu bna onlar yardm etti allah yardimcin olsun ns
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

nelss

Allah yardmcn olsun canım İnsallah sağ salim doğurursun

sudenaz85

canım inş. sağsalm kucağına alırsın  :amin:

çıtır anne

elifcim son durum ne  :dontknow:
rabbim.sag saglim kucagina almayi nasip etsin ins  :amin:
nisan geldikten bir ay sonra dogan bebelerde cok ama senin vaktin
az kaldi artik kavusucaksin yavruna hayirlisiyla  :hieyt: :hieyt:
rabbim yardimcin olsun  :amin: :amin: :amin:
bizlerede sen dua et  :opucuk: :opucuk:

~ERVA~

elfo

henüz bi gelişme yok kızlar. hala beklemedeyim. 2 güne bir nst ye giriyorum. nst de de sancı çıkmıyor. günümün dolmasına az kaldı. bakalım nasıl bişey beni bekliyor. inş. sağlıkla kavuşuruz en kolayından rahatından  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

birbuçukyıl

Rabbim en kolay şekilde atlatmayı, bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

nazlıyarim

doğmuş paşa maşallah ikinizede  :nazar:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ZAHİR

♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥