28 Mart , 2024, 12:59:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kimyasal gebelikten sonra hamile kalanlar

Başlatan hatice tanrıvar, 15 Mayıs , 2013, 23:18:23

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

bu durumu yaşayıp hamile kalanlar yazsın lütfen
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

Balböceği

Kimyasal gebelik yada sessiz düşük, gebelik oluşmadan adetle atılması.

Ben bunu yaşamadım 8 haftalık kürtaj oldum, 1 ay sona hamile kaldım. Boş geçmedim ayları Rabbim nasip ederse o zaman da verir dedim.

Ben o halde beklemedim sende bekleme derim  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede bos durani Allah sevmez  :k06: :k06: calismalara ara vermeden devam et bunlarida kafandan at stres yapma bak nasil hemen hamis oluyon  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

hatice tanrıvar

Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

ayy

canım kimyasaldan sonra ve düşükten sonra daha çabuk hamiş klabilirsin.hiç zaman kaybetme :amin: :amin: :amin: :opucuk:

aşkitoom

cnm ben aralık ayında kimyasal gebelik yaşadım.adetimi 1 gün geçti kan tahlili yaptırdım,58,17 çıktı.2 gün sonra 90,62 çıktı.bir hafta sonra pembe akıntım gelmeye başladı,kontrolümde vardı zaten değerim 17ye düşmüş.doktor dedi kimyasal gebelik diye,benim rahimde yara vardı biraz büyük oda bazen engel olabiliyor hamile kalmaya.martta yaramı dondurdum 1 ay ilişkide bulunmadık önlem amaçlı yara açılmasın diye.
nisanda adetimi oldum bittim,korunmayı bıraktık.ve o ay hamile kaldım.mayısın 14ü adet günümdü,gelmedi adetim.yine kimyasal olur diye 6 gün bekledim.sonra kanda çıktı,1 hafta daha bekledim bu sefer keseyi gördük sonra kalp atışı derken şuan 11 haftayı geciyoz  :nazar:umudunu kaybetme,hayatta insanın başına herşey gelebiliyor.ben hiç inanmazdım 2 defa gebelik kaybı yaşayacağıma,herhangi bi sorunum yoktu.ama olabiliyor işte.hepimiz imtihan dünyasındayız,Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın :amin: :amin:

Denizzzz

Adetim 7 gün geçmişti normalde düzenli adet olurum geçen ay test yaptım idrarda çıkmadı adetim gecikti sandım eşimle beraber olduk ve arkasından kanamam geldi çok azdi dr gittim hamileymisim düşük yapıyosun dediler :( çok üzüldüm kanamam 4 gün çok az oldu aceba tekrar olurmu çok korkuyorum böyle tekrar hamile kalan varmi