28 Mart , 2024, 19:26:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çay makinası öneriniz?

Başlatan Emine, 25 Nisan , 2013, 19:46:09

« önceki - sonraki »

Emine

Arkadaşlar anneler günü için hediye bakıyorum. Çay makinası kullananlar tavsiyelerinizi alabilir miyim?

ayy

eminecim çay makinasında demliği cam olanları tercih et kullananlar memnun.bide arkadaşım yeni aldı markası braun 60 liraya almış çok şık görünümü ayrıca bardağa doldurmasıda çok kolay ve memnun.anneminki bekonun çok büyük iyi ama tek sevmediğim yönü bardağı doldururken zorlanıyorsun canım.anneciğin güle güle kullansın :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

Emine

Homend 1701 Royaltea Konuşan Çay Makinesi hoşuma gitti konuşuyormuş :) Çay suyu kaynadı vs diye :) Kendime de mi alsam mama ayarı varmış çocuklar kaynar suyla çay içemiyorlar sadece yorumlarda cam demliği kırılanlar vs olmuş ama dikkatli olursak kırmayız biz de bakayım biraz daha :) Arçelik te semaver olarak var o da çok şık. Herkes çaydanlık kullanıyor galiba pek ses yok

♣ ђคtเςє ♣

o konuşan dediğinden bende var canım  :k06: tavsiye ederim. bebekler için su ayarı var su derecesinde kaynayınca suyumuz hazır minige afiyet olsun diyo  :ehi: çay suyu kaynayınca çayınızı demleyebilirsinz diyo  :ehi: bide bitki çayı ayarları falan  :icon_thumright:

ayy

bende alacam o konuşandan çok heveslendimm :ehi: :ehi: :ehi:
ayşee çayın ısındı diyomu laaa ben hep ıstıcam iççem derken bi bakıyom saat olmuş su mu kalmamış :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
emine kesinlikle bu konuşandan almalısın ben bunu biliyordum :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Emine

26 Nisan , 2013, 19:39:18 #5 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2013, 19:41:52 Emine
Hatice , Ayşe teşekkür ederim  :opucuk: Eşimin yanında çok beğendiğimi belli edeyim belki anneler gününde bana hediye alır  :k06:

Hatice ben 2 rengini gördüm internette kırmızı ve beyaz. Sendeki ne renk ? Kırmızısı çok cırtlak mı yoksa daha koyu ya da bordoya yakın mı gerçekte merak ettim.

♣ ђคtเςє ♣

canım bendeki beyazlı kırmızılı beyaz üstünde kırmızı kalperi olan canım anneme yazıyo  :k06: eşim hamile kalıdıktan sonra hediye almıştı  :k06: 1707 kodu bnmkinin

doğangüneş

26 Nisan , 2013, 22:09:30 #7 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2013, 22:15:34 doğangüneş
Ay bende merak ettim onları
Bende arzum krom olanından kullanıyorum
Ama demligi cam degil arkadasım hediye getirmişti
Demligi mutlaka cam olsun adasiminda dediği gibi
Digerinde çay pek lezzetli olmuyor..

doğangüneş

Cık olmadı altı Çelik üstü cam olanı yokmuş :(

asya81

bende simbonun var cam demlik yanına koyuyorsun altınıda yani bir dikdörtgen tabla ustunde ikisi yan yana duruyor cay bitene kadar sıcak oluyor istenirse lt kısmı ketıl olarak kullAnılıyor.ben memnunum açıkçası korkmuştum simbo diye ama işimi görüyor

Emine

Çay makinasını kayınvalideme alacaktık. Tchibo 'da kampanya varmış 250 TL lik elektrikli süpürge 150 TL ye inmiş  fırsat ürünü ihtiyacı da vardı görünce onu aldık. Şu anneler günü bi geçsin eşim bunu almazsa bi şekilde ben alıcam kafaya koydum :)

ayy

güle güle kullansın kv canım :love9: :love9:
bende istiyorum o konuşan çaycıdan :suclu: :suclu: :suclu:

iskorpit

kardeşim king kullanıyor çok memnun bende gidince ona memnum kaldım..

tepsi biçimde ısıtıcıya cam demlik ve su ısıtıcısını koymuşlar (extrA su ısıtıcısı almaya gerek yok yani mantıklı geldi bana) cam demliğinde içinde posasını dağıtmayacak metal süzgeci var

gundogdu

Merhaba,

Tefal'in çay makinesi çok kullanışlı. Daha çok çay makinesi çeşidi için Rochel'e bakabilirsin.

Bahsetmiş olduğum çay makinesi http://www.rochel.net/1650-w-cam-demlikli-cay-makinesi-tr.html

İyi Akşamlar, Sevgiler

bnsroni

kesinlikle homend...biberon ısıtma özelliğide var tam annelere göre :icon_thumright: