kizim basina vuruyor

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 17 Nisan , 2013, 14:35:40

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm annisler  :flowers: :flowers:
ecrinim son zamanlarda elini yumruk yapiyo kafasina sert sert vuruyo  :-ooo :-ooo yapma kizim diyoz ama gülerek gene yapiyo artik görmemezlikden geliyoz  :ehi: cevremdekilere sordum normal her cocuk yapiyo dediler  :dontknow: :dontknow: sizde böle yapan varmi merak ettim  ???
:nazar: :nazar:

ayy

kuzum yapma dedikçe çocuk onu pekiştirir .sizin yapma deyişiniz hoşuna gider ve yapmayı çoğaltır.en güzeli görmezen gelmek bu harektiyle ilgilenmemek.zamanla geçer çocukların böyle ilginç huyları zaman zaman oluyo :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 17 Nisan , 2013, 14:42:13
kuzum yapma dedikçe çocuk onu pekiştirir .sizin yapma deyişiniz hoşuna gider ve yapmayı çoğaltır.en güzeli görmezen gelmek bu harektiyle ilgilenmemek.zamanla geçer çocukların böyle ilginç huyları zaman zaman oluyo :opucuk:
zaten onu anladim yapma dedikce gülüyo zilli daha cok vuruyo  :ehi: :ehi: hele bi ara duvara filan vuruyodu basini  :caca: :caca: ne derdi varsa kafasiylan  :ehi: :ehi:

ayy

muhtemele o tesadüfen ilk yaptığında siz tepki göstermişsinizdir oda bişey sanmış devam etmiştir :k06: :k06: :k06: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

canım çok normal. konuşamadıklarından isteklerini anlatamıyorlar. bu defa anlaşılmadıklarında sinirleniyorlar. 2 yaşından sonra daha çok olurmuş böyle şeyler. kafalarını duvarlara vururlarmış.

ama anladığım kadarıyla ecrinin ki öfke nöbeti falan değil. o oyun yapıyo olabilir.  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 17 Nisan , 2013, 15:03:57
canım çok normal. konuşamadıklarından isteklerini anlatamıyorlar. bu defa anlaşılmadıklarında sinirleniyorlar. 2 yaşından sonra daha çok olurmuş böyle şeyler. kafalarını duvarlara vururlarmış.

ama anladığım kadarıyla ecrinin ki öfke nöbeti falan değil. o oyun yapıyo olabilir.  :love9:

hmm anladim cnm yok bizdaha o döneme gelmedik ama kesin o da olur cünkü ecrin cok sinirli istedigi olmayinca bu da yeni cikti  :cildir: :cildir:

hümeyra_t_e

canım emre 22 aylık istedigi olmayınca kafasına vuruyo bazen normal yani bunlar tatlım :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 17 Nisan , 2013, 23:28:17
canım emre 22 aylık istedigi olmayınca kafasına vuruyo bazen normal yani bunlar tatlım :opucuk:
dur bakalim daha neler görcez  :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

canım benim kızımda sinirlendimi yere kapaklanıp basını vuruyor yere kendini ifade edemeyince sinirleniyor ben ilgisini baska seye cekiyorum yoksa huy edinecek, yapma dersem daha bir hırslanıyor. arkadasımın kızıda kafasını tyere kut kut vururdu sinirle doktora göturmusler doktor demis ki yaptıgı zaman ilgisini baska yöne cekin baktınız devam ediyor bırakın onu silah olarak kullanır demiş nasıl olsa bir yapar iki yapar sonra canı yandıgı için bırakır demiş gercektende öyle oldu