Cocuklarımıza hangi markaları giydiriyoruz,hangi mağazalardn alışveriş yapıyoruz

Başlatan sukeyna, 16 Mart , 2013, 22:22:50

« önceki - sonraki »

Balböceği

Zengine sormuşlar nasıl zengin oldun diye, herşeyin iyisini aldım demiş.  :icon_thumright: :ehi:

Tamam ucuz deyip alıyoruz ama iki yıkamada zaten çöpe gidiyor

Kaliteli malı da indirimde ucuz alıyorsun, ne kadar yıkasan da birşey olmuyor.. Akrabanın getirildiği benim aldığım markalı kıyafetler olduğu gibi duruyor yakın çevrenin getirdikleri çöpe gitti.

Üç beş kuruş fazla ver yada indirimden al hem yıka yıka giydir hemde arkadan gelen giysin.  :occasion14:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 20 Mart , 2013, 16:10:48
Zengine sormuşlar nasıl zengin oldun diye, herşeyin iyisini aldım demiş.  :icon_thumright: :ehi:

Tamam ucuz deyip alıyoruz ama iki yıkamada zaten çöpe gidiyor

Kaliteli malı da indirimde ucuz alıyorsun, ne kadar yıkasan da birşey olmuyor.. Akrabanın getirildiği benim aldığım markalı kıyafetler olduğu gibi duruyor yakın çevrenin getirdikleri çöpe gitti.

Üç beş kuruş fazla ver yada indirimden al hem yıka yıka giydir hemde arkadan gelen giysin.  :occasion14:
aynen valla öyle  :laughing7: ecrinin markali tüm elbiseleri sanki yeni gibi duruyo dolapta hic yipranmadi ama milletin getirdigi ucuz esyalar bi keren giydi cöpe gitti  :ehi: zaten bi keren yika büzülüyolar  :ehi: bide türkiyeden gelen esyalar cok güzel süslü filan ama ikinciye yikaninca onlarda bozuldu  :( güya kaynanamlar magazadan markali almis  :-ooo
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

doğangüneş

Kizkarin yazdığı bi cogundan alıyorum
Yalnız burda Ceylan kapandı esofman altlarını
Cok beğeniyordum   :sad1:
Ve daha markalasmis gibi duran bir sürü kaliteli ürünler  :muzz:
Alırken söyle düşünüyorum bende hem cocuklarım misler gibi giyinsinler
Hemde baskaları nasiplensin kaliteli olunca kimbilir kaç kişi giyer  :muzz:

bnsroni

Chicco
Kanz
Mothercare
Zara
GAP
Panço

Bır kaç kez ca ve lcw dan body denedım ama bır kac yıkamada kaydıkar renklerde hemen gıdıyor.. Birde bücürükten hediye gelmıstı 2 tane cıtcıylı body ve hırka onlarda iyi diyebılırım..

sukeyna

Zara dan henüz birsey almak kısmet olmadı bebişim biraz daha büyüsün aklımda ama :love9:
Gecen hafta chicco outletten cook guzel üstler aldım cok kaliteli ve tabi ki GAP tavsiyemdir hem kaliteli hem ürünleri cok farklı  :)

fıstık

Kumaştan biraz anlarım  ;)

O yüzden markasına pek bakmam kumaşı iyiyse alırım

H&M en iğrenç olanı hediye gelenlerden biliyorum yıkayınca bozuluyor maalesef

asya81

Wenice
Chicco
Lcw
Mothercare iyi ama acayip pahali tamam iyisi olsunda el kadarzibina 30 tl de veremem zaten giyecegi surda 2ay eskisede giyilsmeyecek eskimesede giyilmeyecek
Yada sezon sonu alinacak
Dunyanin parasini ver bir ay giysin gidiyor koseye
Benim kizin okadar cok kiyafeti varki acayip hediyede geldi cogu giyilmeden kaldi hepsi elbise bir yasindan once kiz bebege elbise giydirilmiyor rahat degil gezmeyede her an gidilmiyorki giyilsin uzuluyorum o elbiselere verilen paraya pijama getirseler daha is gorurdu

fıstık

Valla bazen pazardakiler mağazalardan daha kaliteli oluyor

Bodylerini bıcırıum diye bi mağaza var burda 7.5 lira ordan alıyorum markasına bakmadım hiç

Ne baskısı çıktı ne çekti ne rengi soldu

Yok bende hayatta 30 lira verip body almam

Bi kere top havuzuna götürmüştüm yanıma yedek body almayı unutunca mecbur 20 lira verip panço dan aldım

O da bi yıkamada çekti sonrada Işıl uzadı kaldı  :k06: :k06: :k06:

sukeyna

Kızlar soobe markasından bi seyler kullandınız mı cocuğunuza , indirim var su an cok cici seyler aldım oğluma hatta bir dha ki kıs icin de body falan da aldım ama kalitesinden emin olamadım , kullanan var mı , yıkayınca birsey oluyor mu?

muhribe

Sobeden pantalon aldim ogluma seneye kis.icin
İndirindeydi henuz giymedi tabi
guzel.cikarsa oraya da ugrariz alisveris icin

sukeyna

Dimi ya cok seker seyler var bide acayip uygun indirimdeyken 10 tl'ye kazak aldım saka gibi ;D

mandalinaportakal

ben alışverişleri sezon sonunda yapıyorum.bir sene sonraki giyecekleri stokluyorum.mothercare'den kaban almıştım 45 tlye şaka gibi.2 sene giydi.