28 Mart , 2024, 22:02:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

nelss

Alıntı yapılan: lagrima - 09 Eylül , 2013, 16:00:54
Alıntı yapılan: nelss - 09 Eylül , 2013, 15:38:25
olurum tabi ben kararlıym walla 32 haftamdaym 12 klo aldm 60 la hamile kaldım üstelik  :violent1: :violent1:
sizide yola getirrim ben  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
valla ben doğumdan hemen hemen 10 ay sonra başladım 3.5 ay gibi bir sürede 24 kilo verdim dah avermem gereken 5 kilo falan var ama veremiyorum artık. saldım gitti verdiğim 4 kilo ile kaldım.. hadi gel bana da bi gaz verde tekrar başlayayım :)
çok iyi vermissin  :icon_thumright: :icon_thumright:
4 kloda çok deil canım günlük yürüyüş yaparak ble verirsin

konya_42

Benim yaşadığım stres sıkıntı biraz farklı 3yıldır güvendiğim adamın ne olduğunu öğrendim arkamdan ne oyunlar çevirdiğini öğrendim:(

lagrima

Alıntı yapılan: nelss - 10 Eylül , 2013, 09:10:45
Alıntı yapılan: lagrima - 09 Eylül , 2013, 17:04:27
Alıntı yapılan: konya_42 - 09 Eylül , 2013, 16:04:41
Benim hamile kalmadan önce 57kgdım oğlum 3yasına girdi 3kilo kaldı hiç birşey yapmadım sıkıntı stres götürdü kilomu
valla bende sıkıntı stres fazlası ile mevcut lakin sorun şurada ben sıkıntı ve stresden daha cok abur cubur yiyoorum. teselliyi onalrda buluyorum :(
bende sıkıntı streste yiyemem midem almaz bde çoçuk olunca ister istemez veririm dye düşünüyorm  ;D
kolay verebiliyorsan verirsin ben 3 kilo verdim suyu muyu derken 7 kilo kendi uğraşlarımlada 20 kilo falan verdim.

**fatoş**

Alıntı yapılan: Balböceği - 16 Ağustos , 2013, 22:56:32
Fatoş diğerleri verdi mi kilo bilmiyorum ama.. Ben bıraktım o isleri  :ehi: 22.5 kilo verdim  :basardim:

maşallah eda eskiden hatırlıyorum seni epeydir uğraşıyordun en sonunda başarmışsın demekki isteyince oluyor valla bende hala aynı kilodayım bi türlü gidemedi 4 5 kilo yapıştı üstüme haa bende vermek için gayret ediyormuyum hayır deliricemm ama kurban bayramına kadargitmesi lazım yiğenimin düğünü var  :hieyt: :muzz: :occasion14:

EMEL 26

Buyurun arkadaşlar  bahar geldi de gidiyor bile yaza az kaldı bizimkilolar halen duruyor.   Hazirmisiniz  başlayalim tartilin hazin ben burdayim
Kızlarımla hayat çok güzel💖

nelss

bebeğim 5,5 aylık hamilelekten kalma 9 klo fazlam var  :cildir: :cildir:  :-ooo

lagrima

Selam kızlar tekrardan geldim aranıza doğumdan itibaren 32 kilo verdim suan 61 im ama hamileyim olduğumu öğrendim mecbur bıraktım ama bu seferinde çok kilo alamayacağım ilinde 23 kilo falan almıştım bunda hedef 8 10 arası :)) bakalim

nelss

lagrima

nelss

walla yapacak zamanım yok diyet blie yapmıyorm oğlum beni çok yoruyor devamlı hareket halindeym hiç yalnz kalmak istemiyor devamlı kolumda mamasını ble yaparken kolumda yemek yemeye pek zamanım olmuyor maalesef tek iyi yanı kilolar gidiyor  ;D ;D

lagrima

O şekilde gidiyorsa çok iyi ben bi diyet yöntemi uyguluyor diye dedim kalori hesabı en kolayı diye hadi kolay gelsin 5 kilo az zaten verirsin

nelss

inşallah canım  :amin: :amin: yaz gelince daha kötü oluyor insan malum ince giyiniyorsun göbekti basendi moralim bozuluyor