Aşkımın meyvesi, Canımın parçası ..

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 01 Şubat , 2013, 18:00:29

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

teşekkürler canım  :opucuk:  evet ya çok güzel bi hatıra heleki üzerinden zaman geçince okumak ne duygularla yazıldığını bilmek çok güzel olur eminm  :love9:

başla bencede 2. sine hepsi birer anı bebişlerimiz için  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: :nazar:   :nazar:

Canım bebeğim benim  :love9:

kavuşmamıza 4 gün kaldıııı  :k06:  çok özledim seni bebeğim ama 4 gün sonra görebilicem, çok merak ediyorum seni eminim ki gene çok şaşırıcam seni gördüğümde biliyorum çnkü her seferinde gelişiminle beni kendine hayran bırakıyosun minik meleğim  :love9:

Sonunda hastanemize karar verdik bebeğim bakalım inşallah memnun kalırız  :amin:  pazartesi gidince iyce bi bakarız olmadı başka araştırırz burda hastane çok 6 seçeneğimiz daha var ama en iyisi olmalı bizim için  :love9:

seni çok seviyorum canımın parçası, hayatımın anlamı  :love9:

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: 

Aşkk

ayy hatçem bi tanesine karar verdiniz demek  :hieyt:
inş içinize siner de daim olursunuz  :amin:

♣ ђคtเςє ♣

verdik çok şükür ceylanım ya bakırköy acıbadem hastanesini beğendik pazartesi hidicm inşallah memnun  kalırız ya iyi bi doktor olsunda başka bişey istemem  :sad1:

Aşkk

acıbadem iyidir iyi  merak etme :icon_thumright: bende acıbadem olsun istiyodum ama bize çok uzak :sad1:

~ERVA~

Kızlar ben hamileliğim boyunca ve doğumumu Nisa hastanesine gittim tavsiye ederim çok güzel
Hele doğum doktorum çok iyi kızımı hala oraya götürüyorum
Cocuk Dr sine memnünümda

Aşkk

esracım ist büyük bi yer bi çok özel hastane var o yüzden duymadım sizin hastane adını  :dontknow:
mesela bende gisbir die bi hastaneye gidiyorum bende şimdilik memnunum ama doğumu ordamı yaparım bilmiyorum  :dontknow:

♣ ђคtเςє ♣

esracım sen nerde oturuyosun ki yakınız sanırım  :icon_scratch:

yaa nisa hastanesi için iyi şeyler duymadım ben ilk seni gördüm memnun kalan kişiden kişiye değişiyo demek ki bu işler  :dontknow:

Aşkk

şanslamı alakalı acaba yaa  :icon_scratch:  Allah hayırlı dr larla karşılaştırsın inş  :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

biraz öyle birazda kişiye bağlı ya mesela bnm için güler yüzlü olması çok önemli somurtkan biri ne kadr iyi doktor olsada bnm için iyi değildir yani  :binkybaby:

Bu arada 3 aylık olmuşsunuz ceylanım  :love9:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:
acı badem iyidir haticem hayırlı olsun canım :amin: :amin:
benimde tüp dr um bursa acıbademde şahin bey .yaza o yapcak .
ben çok begendim hastneyi persooneli ve drumu :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

aynen hatçem dr a ilk gideceğim gün eşime dedim pozitif bişi almazsam 2.ye gelmem dedim güler yüz çok önemli
:icon_thumright:
yaaa hatçem tam 3 olmuş dimi hala inanamıyorum  :hieyt:  :hieyt:

♣ ђคtเςє ♣

07 Şubat , 2013, 19:12:13 #27 Son düzenlenme: 07 Şubat , 2013, 19:14:17 ♥ ђคtเςє ♥
evet kız 3 olmuş maşallah bnm bebişimeeee  :love9:  :love9:

güzel hastane ayşem temiz hijyenik rahat bi hastane bakalım inşallah memnun kalırızzz  :amin:  :amin:

ayy

Aşkk

oyyyyy teyzeleri hakkaten maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

zor dönemi kolaylıkla atlattık şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

darısı diğer aylara  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: