28 Mart , 2024, 18:37:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aşkımın meyvesi, Canımın parçası ..

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 01 Şubat , 2013, 18:00:29

« önceki - sonraki »

ayy

sülalecek şoka girdik zatennnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ikinciyede aynını yapacaktı ama yemedik.oda kız  :love9: :love9: :love9: :love9:

Aşkk

inş canlarım inşş  :amin: :amin:  rabbim göstersin o günleri yaşatsın inş  :amin: :amin:
çok az kaldı hatçem günler su gibi gçiyo bişi anlamadan  :dontknow:

ayşem böle şeyin şakasımı olurmuş valla yolardım hee saçmalamış resmeen  :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca:

♣ ђคtเςє ♣

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Yavrummm, minik aşkımmm  :love9:

Dün gece baban,sen ve ben sevgililer günü kutladık. Bu sene sende yanımızdaydın annecimm  :k06: babanda bende sana hediye almayı ihmal etmemişiz tabi  :k06: kurban olurum seni verene, sen tam bi aşk bebeğisin babanla aşkımız hiç bitmiyo bebeğim eminim sen doğduğunda çok mutlu bi bebek olarak büyüceksin  :love9:
Rabbim bozmasın ağmızın tadını annecim  :love9:
Gittikçe büyüyorz bebeğim ne kaldı şurda 5. ayımıza zaman ne cabuk geçiyo doğucağın günlerde aynı hızla gelse küçük sevgilim kollarıma alsam seni  :love9:
Sen nasıl bişeysin böyle deli divane aşık ettin beni kendine, Rabbim sana sağlık sıhhat versin bebeğim. Seni bekliyoruz aşkla ..

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

♣ ђคtเςє ♣

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kuzuum, cennet kokulumm ah o mis kokunu bi an önce çeksem içime daha ne isterim bu dünyada  :love9:

Bu bikaç gündür kendini anneye belli ediyosun artık kuzum ben burdayım diyosun resmen  :k06: ama ben senin varlığını zaten unutmuyorum bebeğimm seninle yatıp seninle kalkıyorum bütün gün senden başka uğraştığım bişey yok :love9: tabii henüz tekme falan değil bu belli etmelerin ama karnımın içinde kalp atışı gibi vurunuyosun kurban olurum seni verene ben mucizemm  :love9:

Bu sabah doktorumuzdan randevu aldık cuma günü öğlende gidicez annecimm çok özledim senii  :love9:  bu cinsiyet işini de çözelim artık inatçılığı bi kenara bırak kazanan ben olucam  :k06: tamam anladık çok edeplisin oranı buranı açmak istemiyosun ama bi seferlik anneye göster merak ediyorum meleğim yoksa ne olduğu hiiiçç önemli değil sende biliyosun bunuu  :love9:

Annen ve baban sana hayran bebeğimm hayatımıza güneş gibi ışık gibi doğdun, Rabbim sağlıktan ayırmasın annecim senii çookk çokkk seviyorumm  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

Canım yavrumm bebeğimm herşeyimm  :love9:
keşke şimdi yanımda olsan sımsıkı sarılsam sana öpsem koklasam öyle ihtiyacım var ki sana. çok canım sıkılıyo sanki bu hayatta yapayalnızım seni bekliyorum hayata dönebilmek nefes alabilmek için. daha yüzünü bile göremeden bütün dünyam oldun yüzümü güldürdün  :love9:
2 gün sonra seni görücem annecim çok özlüyorum seni bi bilsen  :crybaby2:  hiç ayrılma yanımdan hep bnmle kal. Rabbim sana sağlık versin bebeğim  :amin:
Seni bu dünyadaki herşeyden daha çok seviyorum inşallah bi gün bu satırları sende okuyabilirsin, sana olan sevgimi aşkımı anlayabilirsin  :love9:
Canımın parçası canım yavrum rabbimin en güzel hediyesi,  bi tek sen ol bana bişey olmaz ..  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

Kuzuummm  :love9:  :love9:
Bak ayşe teyzen yukarda haberi vermiş bilem  :k06: evet annecim çok tatlı bi kızmışsın sen  :love9: canım kızıımm sonunda açtın gösterdin ohhh gördük heryerini heheh  :k06: hemencikte kapattın aferim benim namuslu kızıma  :ehi:

Herşeyin çok iyiymiş hiç bi sıkıntı yokmuş bebeğimm maşallah sana  :nazar: Hatta haftandan ileriymiş gelişimin bi daha maşallah  :nazar: 21 cm olmuş boyunda koca kız oldun sıpa  :k06: oyy annesinin meleği seni görüyorum ya uzun süre etkisinden çıkamıyorum bebeğim benim ama 2 hafta sonra gene görücem detaylı ultrasonumuz var meleğim  :love9:

seni çok seviyorum canım kızım rabbimin emaneti gözümün nuru  :love9: Sağlığınla huzurunla mutluluğunla gel inşallah, bi gün daha yaklaştık  :love9:

Balböceği

:muzz: :muzz:

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun canım  :amin: inşallah sağ salim kollarına alırsın  :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
yetiştirdi hemen ayşe teyzesi kuşumaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
maşallah prensesimizeeee daha büyücek annesiii :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

tekrar tekrar tşk ederim edoşuum amiinn inşallah :opucuk:

evet teyzesi büyücek kocaman olucak Allahın izniyle  :amin:

CAN TANEM

:love9: :love9: Cinsiyetiniz hayırlı olsun canım Rabbim Sağlıkla kucağına almayıda nasip eder insallah :nazar: :amin: :nazar: :amin: :love9: :love9:

♣ ђคtเςє ♣

çok saol canımm  :opucuk: amiin inşallah rabbim herkesin bebişine sağlık versin  :amin:  :amin:  :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

Kuduruk kızım benimm  :love9:  :k06: artık sana böyle dicem çünkü çok kuduruk hareketli bişeysin sen şu an bile vuruyosun bana sıpa seni  :k06:

bugün  anneannenle  büyük anneannen geldiler hep beraber kahvaltı yaptık kuzum  :love9: büyük anneannen sana tulum almışş hırka örmüşş o kadar güzeller kii  :k06: daha bir sürü şey hazırlıyomuş hazır olunca getircekmiş kuzuma  :love9: babana göstericem akşam bayılcak tulumuna  :k06:

Salı günü kavuşma günümüz çok şükür  :amin: özledim seni canım kızım beniim  :k06: günler azalıyo gittikçe yaklaşıyoruz birbirimize, evime yuvama o mis kokunu bi an önce yay meleğim  :love9:

131 gün kaldı annecim sonra kollarımda olucaksın, seni çok seviyorum  :love9: