28 Mart , 2024, 16:24:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sperm Arttırıcı İlaç Hakkında

Başlatan sewgii, 30 Ocak , 2013, 17:22:56

« önceki - sonraki »

sewgii

Arkadaşlar twde mustafa eraslanın hazırladıgi bitkisel haplar var adi panax sperm arttici ilac almayi dûşünûyoruz kullanan varmi fikirleriniz neler benimle paylaşirsaniz sevinirim

ayy

kuuzm geçmiş olsun ben duymadım hiç  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
ben yaklaşık birbucukaydır marankinin macununa ve saracoğlunun kürüne başladım daha önce kür tekbaşına çok etki yapmıştı.1 ayda 3 kat arttıydı.şimdi macunla daha etkil olmuştur heralde.daha deva ediyoz bakalımm...
sizin sayı kaçtı :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

_inci_tanem_

bence uzak dur canım benim kuzeninim eşi kalp hastası ameliyat geçirdi iyi olcağım diye kuzenimden gizli kalp için olanındna almış ama daha beter etti onun yerin eczanede vitamin hapları var keçiboynuzu kürleri falan dene RABBİM yar ve yardımcınız olsun tez vakitte gönlünün muradını versin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sewgii

Sayımiz 1milyondu 10 milyona çikti şükürler olsun 3kez tup bebek denedik tutmadi bi care umut ariyoruz keci boynuzu kürü denedik haladaha uyguluyrz ama pek sonuc alamadik mustafa eraslani aradik keci boynuzu küru sertlesmeye we erken bosalmaya iyi geliyomuş sperm hormonlarla alakali oldugu icin onu etkilemiyormuş oyle dediler we bizim gibi olanlarin yûzde 85 hamile kalmiş

_inci_tanem_

genelde sahtekar falan diyolar ama sen bilirsin tabiki RABBİM yüzünüzü güldürsün tez vakitte hayırlısıyla inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sewgii

Bi care ariyoruz cnim bkalim bir deneyelim inşallah faydasi olur amin saol cnım

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sewgii - 30 Ocak , 2013, 22:27:17
Bi care ariyoruz cnim bkalim bir deneyelim inşallah faydasi olur amin saol cnım

haklısın canım insna herşeyi denemek istiyo çare arıyo :( :(  RABBİM inşallah tez vakitte hayırlı gönlüne göre bir kapı açar ve meleklerin gelir sağlıkla hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

asya81

Canim o marka ifsa edildi diye hatirliyorum icerigi tam olarak bilinmedigi icin.bence alma onun yerine keci boynuzu ye corek otu bal karistir emin ol faydasini ziyadesiyle gorursun

sewgii

Asyacim hala mustafa eraslan programa cikiyo ama esim sipariside werdi icim bi yandan al bi yandan almayin diyo bilmiyorum ya

sewgii

Inci tanem rabbim hepimizin dualarıni kabul eder inş eşim almak istiyo bende kirilmasin diye tamam dedim sonucta bizde 3kez tup bebek yaptik aklina geleblecek butun testler yapildi yinede tutmadi allahim hakkimizda hayirlisni wersin

ayy

canım siparişte vermişsiniz ..
ben hiç duymadım ama eger öyle bir sıkıntı varsa fimayla ilgili tehlikeli olablir Allah korusun.
eşin böyle şeyleri yemeyi sıkkıntı etmiyorsa marankinin macununu uygulayın kürle iyi gelecektir.keçi kürü sayımıza ve kurugerimize çok iyi geldi bizim .
inşallah meleğin tedavisiz tez vakitte gelir :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sewgii - 30 Ocak , 2013, 18:08:14
Sayımiz 1milyondu 10 milyona çikti şükürler olsun 3kez tup bebek denedik tutmadi bi care umut ariyoruz keci boynuzu kürü denedik haladaha uyguluyrz ama pek sonuc alamadik mustafa eraslani aradik keci boynuzu küru sertlesmeye we erken bosalmaya iyi geliyomuş sperm hormonlarla alakali oldugu icin onu etkilemiyormuş oyle dediler we bizim gibi olanlarin yûzde 85 hamile kalmiş

keçi boynuzu kürü biz uyguladık... çok işe yaradı eşimin değerleri normaldi  ama aşılama yapılacaktı ben de kürü denedim üç ay kullandık her ay değerleri daha da arttı...özellikle hızlı sayısını arttırdı...
bilmediğin ilaçları kullanmak ne kadar güvenli.. eşim adli tıpta çalışıyor ona öyle otopsiler geliyor zayıflama çayını içmemi istemiyor

sewgii

Kizlar acikcasi esim daha óncelerden bu hapi aldi 2ay 4 kutu hap kullandı o hapi kullanirken biz keci boynuzu kuru kullandik we degerler artti simdide hapin mi yksa kürün mu fayda ettiginı bilmiyoruz

nazlıyarim

sewgi  :k06: canım nasılsın?güzelim ben tüp bebek yaptırdığımda 6 yum.zor oluşmuştu neyse ilk regllimi oldum bitti ikiniciyi beklerken bende tv de gördüm mustafa hocayı nete girdim ürünlerine baktım yorumlara baktım dedim o kadar iğne yedim hormon aldım şu ürünleri bi kullansam k.5 ve panax artı s.1 diye ürünlerini kullandım kendimdeki değişikliği ben fark etmedim ama yum takibine gittiğimde yum.rezervimde artış olmuştu 3 tane yum.gelişmişti  :hieyt: inanmak çok önemli.şimdi eşin bu panax ı kullanıyor ya yanında mutlaka ek vitamin kullansın one day yada evicap inşallah faydasını görürsünüz...bana dokunmadı bu ek besinler ki benim herşeye reaksiyon gösteren bi bünyem var düşünün güneşe çıksam patlamış mısır gibi oluyor her yanım.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

sewgii

Nazliyarim iyiym sen nasilsin sana fayda ettigine sewindim ins bizede faydali olack sahte olsa 3ay sonra tekrar góruselim demezlerdi sanirim keciboynuzu kürü kullansak yaninda olur heralde dimi