28 Mart , 2024, 12:37:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelik dönemi bebek alışveriş önerisi..

Başlatan beynâ, 18 Ocak , 2013, 22:14:50

« önceki - sonraki »

Aşkk

evet asya haklısın çok geçe kalınmaması lazım yıkanacak ütülenecek çok iş yani  :sad1:
ben cinsiyetini öğreneyim Allah kısmet ederse :amin: :amin:
başlıcam çok zaman var gibi ama çok çabukta geçiyo  :sad1:
emzirme yastığını da ilk sizden duydum çok mu gerekli bişi  :icon_scratch: bi bakayım bende

asya81

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 19 Ocak , 2013, 16:28:07
evet asya haklısın çok geçe kalınmaması lazım yıkanacak ütülenecek çok iş yani  :sad1:
ben cinsiyetini öğreneyim Allah kısmet ederse :amin: :amin:
başlıcam çok zaman var gibi ama çok çabukta geçiyo  :sad1:
emzirme yastığını da ilk sizden duydum çok mu gerekli bişi  :icon_scratch: bi bakayım bende
canım emzirme yastığı kolaylık ilerdede destekli otursun diye kullanılıyor sezeryan olanada rahatlık.şimdi bile alıp kullanırsın hamileliğinin son haftalarında karnına destek olsun diye ben son haftalar bacağımın arasına yastık koyup öyle uyuyabiliyordum.ay şeklinde bi yastık.sen nasipse cinsiyetini öğrenir öğrenmes küçükten başla almaya son aylara beşiği puseti ana kucağı banyo için küveti banyo malzemeleri.vs vss okadar çok şey çıkıyorki alınacak aman allahım.o yüzden ağırlaşmadan ufak olanları halletmek rahatlık.benim kimsem olmadığı için herşeyi hazırladım ütüledim kaldırdım 20.haftayı geçmiştim sanırım ama sonradan iyiki hazırlamışım dedim.8.aya doğru eşimin pantolanlarını dahi ütüleyemes oldum kaldıki çıkıp nasıl alış veriş yapayım dışarı çıktıkmı hemen dönelim derdim çünkü fazla ayakta kaldımmı baskı yapardı zilli canım yanardı.allah hayırlı doğumlar versin hepinize şimdi bool bol dinlenmeye bakın sonra çok aranıyor :laughing7: :laughing7:

bnsroni

Ben 28 haftalıkken alışverişe başladım..
Biraz ağırlaşmıştım ama ağırlıktan cok kasık batmaları rahatsız ediyordu bebek çok aşağıda olduğundan ayakta durmak zor oluyordu..
20. Haftadan sonra yavaş yavaş başlamak lazım bence..
Eminönü bebek alışverişi için iyi fikir gibi görünsede bizzat test etmiş biri olarak oralara kadar zahmet etmemeniz için söyle söyliyeyimki fiyatlar mağazalara göre aynı..
Uygun olan tek şey korse ve emzirme atlet ve sütyenleri..
Zıbınlar falanda uygun ama aşağı yukarı o fiyatlara bulmak mümkün..
Hiç oralara kadar gidip yorulmayın.. Pusetler bile mağaza fiyatında ve pazarlık pek yapılmıyor..
En uygunu internetten arastırıp en uygun fiyatlısını bulup sipariş vermek..
Mağazalarda gezin ürünleri beğenin internetten araştırarak alın kar edersiniz..
Pc başında araştırmak daha kolay oluyor :)

Yeliz.aydoğan

Bayanlar benim ve kardeşimin çocuklarımızı guvenle taşıyıp çok uzun süre kullandığımız yanguruları tavsiye ederim. (Beyaz bebe faccebokk )sayfasından modellere ulaşabilirsiniz. Çok hoş ve kullanışlı  mutlaka edinin bence