el ağız ayak hastalığı

Başlatan almila__, 07 Aralık , 2012, 20:46:15

« önceki - sonraki »

almila__

kızlar oğluşum da geçen bi ateş başladı banyo falan yaptırdım vucudunda hiç bişi yoktu sonra sabah bi kaltı yusunde bacaklarında ellerinde dökuntuler vardı
ilk önce aile hekimine götürdüm bişey yok dedi :violent1: :caca:
sonra dayanamadım bizim burda akropol die bi hastene var ora ya gittik doktor görür görmez al ayak ağız hastalığı dedi
bu ara yaygın dedi bulaşıcıymış oğlum da benimle beraber okula geldiği için çocuklardan bulaşmış,
şimdi vucudunun her yerinde dokuntuler var ve çok kasınıyor aynı su çiçeğine benziyor ama diil çunku yusuf gecen sen çıkardı su cıceğı

krese giden çocuklarınız varsa dikkat edin kızlar
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

burcum

benim kızım bu yaz sonu geçirdi salgın vardı acayip ve zor bir hastalık 15 günde anca toparlıyor ve döküntüleri bir şekilde devam ediyor derileri soyuldu en son tırnakları kat kat yarıldı :y25:
ALLAH şifa versin canım ilaç yazdı mı ağrılı bir süreç ağrı kesici vermeni tavsiye ederim bir de sgk nın karşılamadığı bir krem losyon var onu sürüyordum gece yatarken kurutuyordu :icon_thumright:

almila__

fenistil ve enfeksiyon önleyici bi krem verdi birde ağrı kesici ateş düşürücü verdi
gerçekten çok zor geçiyor birde ben okula gitmek zorunda kalıyorum yusufumu da anneme bırakıyorum mecburen
aklım hep onda baya çoğaldı zaten ve kaşımaya çalısıyor hatta kasıyor
geceleri uyuyamıyor bazen de çok halsızleşiyor yerinden bile kalkamıyor zor geçiyor yani :y25: :y25:
canım ole bi losyondan bahsetmedi doktor adı ne acaba 3 gundur bole yusufum sımdı kullanmaya baslarsam belki rahatlatır esime solım nöbetçi eczaneden alsın adı neydı canım

Balböceği

Allah şifa versin  :amin: nasil hastalık çeşitleri var ya  :honk:

İnşallah en kısa sürede atlatir  :amin:

almila__

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Aralık , 2012, 20:55:56
Allah şifa versin  :amin: nasil hastalık çeşitleri var ya  :honk:

İnşallah en kısa sürede atlatir  :amin:
aminnnn canımmm inşallah :amin: :amin:

almila__

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 07 Aralık , 2012, 20:51:32
konumuz da bu canım bakmak istersen :icon_thumright:
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,25252.0.html

canım baktım da şimdi losyonun adını göremedim
birde doktor bize de 1 hafta dedi ama senın kızın bır haftada atlatabıldımı inş yusufumda atlatır bır haftada

burcum

canım döküntüler 1 hafta sürüyor sonra döküntü çıkarmayı bırakıyor o döküntülerin olduğu yer su toplamış da soyulcam gibi olur ya öyle oluyor sonra onlar soyuluyor yani bütün herşeyin geçmesi 1 ayı buluyor ki benim kızım hafif atlattı yüzünde çıkmadı kol bileklerin de ve poposundan aşağıya doğru toplasan 10-15 tane çıktı komşumun çocuklar ağır geçirdi losyonun adı ovadril :icon_thumright:
resimlerini de koyayım vak kızımın :sad1:

almila__

cnm maşallah senın kuzucun hafıf atlatmıs  :nazar:
benım oğlusumun yuzunde elinde poposunun her tarafı ayagının altı çok fenaaa
canım çok saol eşime soluyorum hemen ılacı nobetcı eczanede varsa alsın inşş

burcum

gelmiş geçmiş olsun canım tekrardan :amin: en kısa süre de atlatırsınız inşallahhh :icon_thumright:

almila__

amin cnm inşşş :amin: :amin: :amin:
hersey için tesekkür edrim :opucuk:

burcum