kızıma isim konusunda yardımcı olur musunuz mini anket

Başlatan handan85, 15 Ocak , 2013, 09:48:15

« önceki - sonraki »

tuva ismine aşağıdakilerden en çok hangisi uymuş

ecrin tuva
2 (22.2%)
elvin tuva
5 (55.6%)
reyyan tuva
1 (11.1%)
elvan tuva
1 (11.1%)

Toplam Oy Verenler: 9

handan85

Balböceği

handan85

muhribe

Tuva anlami guzel ama arkadaslari dalga gecmesin   :dontknow:
tuvalet falan diya
cocuklar acimasiz oluyor isim konusunds

handan85

hiç o yönden düşünmemiştim :-ooo haklısınız aslında ileriyide düşünmek lazım..

muhribe

kesinlikle düşünmek lazım  :opucuk:
okul çağındaki çocuklar isim uydurma konusunda çok hevesli
illa biri canını sıkar kızının
tuva koymayı çok istiyorsan nüfus kağıdına yazdırmazsın içinde kalmaz  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayy

anlamı gercekten çok güzel kuzum ama kızlara katılıyorum bence bikez daha düşün :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

handan85

ya aslına bakarsanız tuva ismini eşim çok istiyor bende ona uygun isim bulmaya çalışıyordum ama en iyisi eşimle konuşup bu isimden vazgeçmek olacak .. isim önerilerinizi bekliyorum hanımlar.. :opucuk:

destina06

canım tuva Musa peygamberin Allah ile konuştuğu vadinin adı senin söylediğin anlamını hiç duymadım :dontknow: Hatta yakın bir zamanda yanılmıyorsam tv proğramında dinlemiştim tuva ismi benim de dikkatimi çekmişti.

handan85

evet Kuran-ı Kerimde de geçiyor musa suresindeydi galiba Allahu teala hz Musaya ayakkabılarını çıkar çünkü şimdi sen kutsal tuva vadisindesin diyor anlamını bende bilmiyordum biraz araştırınca anlamının övülmüş demek olduğunu öğrendim..

nazlıyarim

elvan tuva  :icon_thumright: hoşuma gitti.geçende annem bi isim söyledi sarra oda çok hoşuma gitti.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

asya81

canım tek isim olarak elvan ecrin güzel.reyyan kulağa hoş gelmiyor.bide dedikleri gibi ilerisini düşün gercekten çocuklar çook acımasız tuva ile dalga gecerler.tuvalet diye bence bidaa düşünün.o kadar güzel isimler varki.bide inan bebek doğana kadar isimde bulamasan ismi önceden belli gibi yüzünü görünce çıkıyor ağızdan.ben kader gibi isimlerinde önceden yazılığına inanırım.plan kurmak boşa gibi