Sünneti yaptırmalı mıyım?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 22 Ocak , 2013, 12:54:59

« önceki - sonraki »

muhribe

madem başında olacaksın yaptır kurtulun canım
eninde sonunda olacak nasılsa
zaman kaybetmenin anlamı yok  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

evet evet. bitsin gitsin. evet biliyorum gerçekten zor olacak. çünkü sarper de kurtlu bi çocuktur yani durmaz yerinde. ama kurtuluşu yok.

...ŞehzadEfe...

çok istedim bende ama k.valide aaaaaa olmaz eşimde ona uydu,ona ne oluyorsa bende 5 aylıkken istiyordum hep bence yaptır kurtul öznurum

ablamın oğlu erken oldu çocuk anladı kekemeye başladı hala vardır kekelemesi  :-\
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°•.ℓανιηуα.•°

kaynana ne karışıyomuş bee  :caca: keşke yaptırsaymışsınız canım ya.

nagiş peki ablanın oğlu kaç yaşındaydı ki kekeme kaldı  :y25:

muhribe

biz de söylesek kesin karışırlardı  :caca:
pederin hayali eltimin oğlanlarla yiğitin sünnet düğününü birlikte yaptırmak
biz yiğiti sünnet ettirdik çocuk iyileşti eşim öyle laf arasında söyledi biz sünnet yaptırdık diye
şok şok şok  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

muhribe

çok da tırt  :ehi: :ehi: :ehi:
daha bilmediği neler var  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne kızıyolardır size  :ehi: :ehi: :ehi: en iyisini yapıyonuz siz helal bacıma  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

muhribe

bana değil oğluna kızsın  :ehi: :ehi: kapalı kutu mübarek söyle desem de söylemez bana ne der  :k06:
ama böylesi en güzeli gerçekten kafam o kadar rahat ki bi şey yapacak olsam o ne der bu ne der diye düşünmem çünkü bilirim ki kimsenin haberi olmayacak  :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

kız nagihan soruma cevap ver çabuk  :caca:

ablanın çocuğu kaç yaşındaydı da kekeme kaldı çocuk?

°•.ℓανιηуα.•°

eşin akıllı adammış betül. en iyisini yapıyo. bunu yapabilen çok az erkek vardır. helal.

benimki de benim dediğimi yapar.  :icon_thumright: sözümü dinler  :icon_thumright:

muhribe

ailesi böyle olmasını gerektirmiş demek ki ben de çok sorgulamıyorum
çok müdahaleci olmasalar benimki de saklamak zorunda kalmazdı herhalde
aman bana ne ben keyfime bakarım  :ehi: :ehi:
enişteye de  :nazar: :aferin:

elfo

öznurcum sakın kararsızlığa düşme hemen bu tatilde yaptır. ayşenin oğluna yaptırdığı gibi eline değişik ilk defa gördüğü bi oyuncak verin. ilgisi biraz olsun oyuncağa kaydı mı anlamayacak bile. hiçbişey olmaz korkma inş.
geçen doktor salonunda beklerken bi dergide okudum. sünnet için en uygun zaman bebek doğduktan sonraki ilk 24 saatten hemen sonrası yani 2. günmüş. nasip olursa doğumu memlekette yapacam kırkı çıkmadan da sünnet ettirecem inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

muhribe

elifcim sarılık riski yüzünden yeni doğan sünnetini pek yapmak istemiyor doktorlar
ben istedim de doktor çekincelerini anlattı,
sonrasında da gazıydı karın ağrısıydı vs diye bekliyorsun mecbur
ama 5. 6. ay ideal  :icon_thumright:

huzur

oo bizim memlekette çok geç yaptıyorlar. komşumum oğlu 8 yaşında diğeri 6 yaşında yaza yapacaklar sünneti.
biizm orda sünnet düğünü olur o yüzden çocuk hatırlasın diye heralde geç yapıyorlar..

düğün dediğim bildiğin düğün resmen. salon tutulur çalgı falan olur.
mevlütte önce okutulur