Sünneti yaptırmalı mıyım?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 22 Ocak , 2013, 12:54:59

« önceki - sonraki »

ayy

ferruh1234

12 Mart , 2013, 09:42:06 #121 Son düzenlenme: 12 Mart , 2013, 09:52:42 ferruh1234
ya Afrikadada kadın sünneti var..hatta bazı Afrika bölgelerinde sadece kadınlar sünnet ediliyor..ya oralarda doğsaydınız nolacaktı..evleneceğiniz Adam sünnet olmadan olmaz deyeydi..bence içinde bulunduğun toplumda önemli..toplum mutlaka niçin yapman gerektiği konusunda çok güzel bahaneler buluyor.. bu arada birçoğunuz bunu bilmiyordu sanırsam Afrika ve geri kalmış bazı doğu bölgelerimizde bu malesef var..ben onlara da söyledim bu yanlıştır diye sünneti sorgulamak bize yakışmaz diyorlar başka da bişey demiyorlar..

muhribe

"bu arada birçoğunuz bunu bilmiyordu sanırsam"

tabi biz cahiliz nerden bilelim  :ehi: genel kültür ne arar bizde  :ehi:

hatta dur ya bu bilgisayarın kapatma tuşu nerdeydi  :ehi: :ehi:

arkadaş hadi bi uzatma artık, bak kimse ciddiye almıyor bu muhabbeti  :hello:

ferruh1234

çevremde bunu bilmeyen çok sayıda insan var ama..

kelebegimm

Arkadas her konuşmasının sonunu uzatmicam die bitiriyor ama bi türlü bitiremiyor niyeyse
Uzatmakda baya kararlı  :icon_scratch:

]

ferruh1234

gerçekten son birşeye Dikkat çekmek istedim aslında asıl vahamet yukarda bahsi geçen konu da neyse uzatmicam yoksa konu açmaza girer..görüşürüz..

kelebegimm

İyi olur o konunun konu basligiyla pekde alakası yok zaten dikkat çekmek istiyorsan
Ac yeni konu Afrika'da kadınlara sunnet die millet yorumunu yapsin :icon_thumright:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ferruh1234

ama bu işlem sırasında çok ağlıyorlar çocuklar ve ben onlardan daha fazla acı çekiyorum..aslında bnm kafamı çok kurcalayan birşey var ya madem öyle gerekiyor öyle yaratılmamız gerekmezmiydi gibi..aman neyse işte.. Doğru söylediniz..Teşekkür ederiz inanın ki art bir niyetim yok..
hayırlı sabahlar.. :muzz:

ferruh1234

konu açmaza girmeden size son bir konu konuşlandırıp buraya gideceğim..eğer aramızda ben gülmeyi çok seviyorum diyen gülmelerin tutkunu arkadaşlar varsa ben inanılmaz güldür yarılana kdr gülşmek isteyen sipariş edip okusun..vasıf küçükoruç "karı gibi gülme" kitabı internetten 7-8 milyon gibi bie paraya sipariş verebilirsiniz..ben konu açmaza girmeden hepinize hoşçakalın diyorum ve önce sağlık diyorum kızgınlıktır gelir geçer, arabanmı çizildi gelir g :crybaby2: :flowers: :toothy10: :toothy10: :hungry: :-ooo :director: :wave: :hello: :BangHead: :violent1: :igrenc: :basardim: :sunny:eçer, yemeğimi yaktın gelir geçer sana birşey olmasın daha nice sabahlar var ufukta görecek..hoşçakalın " konu açmaza girmeden" ba bay

°•.ℓανιηуα.•°

arkadaş açtığım konuyu sabote ettin.

tamam ya tamam ben sünnet yaptırmicam. için rahat edecekse  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ama lütfen daha fazla yazma.

aç kendine ayrı bi konu,oraya dök içini. artık bu dertten nasıl muzdarip olduysan bilemedim.

ferruhtan inciler olsun konunun başlığı da  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°