elifim çok şükür kollarımda

Başlatan EMEL 26, 16 Ocak , 2013, 22:59:35

« önceki - sonraki »

EMEL 26

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

arkadaşlar pazartesi saat 2de kızım aramıza katıldı  :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar:
çok şükür ikimizde çok iyiz :muzz:
rabbime şükürler olsun bu günüde gösterdi :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

@Melek Yüzlüm@

nasılsın canım peki sezeryandan sonra çabuk toparlandın mıı
:opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsinn :amin: :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

hayırlı olsuun  :nazar: rabbim sağlıkla büyütüp hayırlı evlat olmayı nasip etsin inşallah  :nazar:

Balböceği

Oh çok şükür Emoşum  :nazar: Rabbim analı babalı büyütsün  :amin: hayırlı evlat olur inşallah  :amin:

:nazar: :nazar:

EMEL 26

çok şükür çok iyim  iyiz  :nazar: :nazar: :nazar:
epudurel anestezi ile sezeryan oldum  çok memnun kadım herkese  tavsiye ediyorum  :icon_thumright:
şaka gibiydi hiç bişey anlamadan  ben daha dualaarımı bitirmeden kızımın önce sesini sonra kendini gördüm :nazar: :nazar: :nazar: 
allahıma şükürler olsun hiç zorluk çekmedim ne ağrı nede başka birşey hatta amiliyatan sonra  bir canlılık cardı inanın bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim   :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

@Melek Yüzlüm@

çok sevindim canım ya bir ara fotosunu da koy mis kokulunun :opucuk:

Balböceği

Çok şükür daha ne istenir mevladan  :amin: inşallah hep böyle iyi olursun canım  :opucuk:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:canımm tebrikler Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

esracım

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

tebrik ederim arkadaşım Rabbim kızına uzun güzel sağlıklı ömürler nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:

ee tabi darısı başımıza olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

nescafe

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallahh.sağlıkla, huzurla, mutluluklaa ... :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:

burcum

kelebegimm

Gözünüz Aydın canım Allah anali babali büyütsün  :amin: :amin: :flowers:

]

nazlıyarim

maşallah canım hayırlı evlat eylesin rabbim sağlıkla büyüsün  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

°•.ℓανιηуα.•°

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

emelcim çok sevindim canım yaa... Allah analı babalı büyütsün  :amin: