GEBELİK ŞEKERİ OLUPTA SORUNSUZ DOĞUM YAPANLAR

Başlatan mavişim80, 27 Kasım , 2012, 18:38:40

« önceki - sonraki »

mavişim80

KIZLAR MERHABA
31 HAFTALIK HAMİLEYİM VE GEBELİK ŞEKERİMİZ CIKTI
VE BU BENİ KORKUTUYOR.
BEN ALLAH İZİN VERİRSE NORMAL DOĞUM DÜŞÜNÜYORDUM
KAC TANE DOKTORA,BİLENE,DOĞUM YAPANA,ŞEKERİ OLANA SORDUYSAMDA KESİNLİKLE ÖZLEM NORMAL OLMAZ BEBEĞİNİ RİSKE ATMA DEDİLER.
YARDIMCI OLURMUSUNUZZ..

serserim

CANIM BENİM 9. HAFTADA ÇIKTI ŞEKERİM ÇOK ŞÜKÜR 2 HAFTA ÖNCE DOĞUM YAPTIM VE BİR PROBLEM OLMADI ÇOK ŞÜKÜR BEBEĞİMDEDE ŞEKER ÇIKMADI AMA ÇOK KONTROLLÜ GEÇTİ HAMİLELİĞİM PERHİZ YAPTIM TATLI YEMEDİM HERGÜN ŞEKERİMİ ÖLÇTÜM SENDE DİKKAT ET CANIM ALLAHIN İZNİYLE DİKKT EDERSEN HİÇBİRŞEY OLMAZ ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Selma27

Benim de hamilelik sekeri cikti ve ben suan 24+5 haftamdayim...Yalniz sekeri olupta normal dogum yapan arkadaslarim var.. Eger sekere dikkat etmezsen cocugun icerde buyumesine neden oluyormus bu da sezeryan dogumla sonuclaniyor. Canim Allah'tan hayirlisini iste..Sezeryan yada normal..Insallah sag salim cocugunu kucagina alirsin...Bende korku icindeyim fakat yapacak birsey yok... :)

laracroftt

bende de vardı
Dıkkat etmeme ragmen yınede cok kılo aldık. Sezeryanla dogum yaptım. Ama bu yuzden degıl, sancım yoktu gunum gectı ondan

mavişim80

Alıntı yapılan: serserim - 04 Aralık , 2012, 18:55:28
CANIM BENİM 9. HAFTADA ÇIKTI ŞEKERİM ÇOK ŞÜKÜR 2 HAFTA ÖNCE DOĞUM YAPTIM VE BİR PROBLEM OLMADI ÇOK ŞÜKÜR BEBEĞİMDEDE ŞEKER ÇIKMADI AMA ÇOK KONTROLLÜ GEÇTİ HAMİLELİĞİM PERHİZ YAPTIM TATLI YEMEDİM HERGÜN ŞEKERİMİ ÖLÇTÜM SENDE DİKKAT ET CANIM ALLAHIN İZNİYLE DİKKT EDERSEN HİÇBİRŞEY OLMAZ ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canım ben hergun ölcmedim perhizliydim tatlıyı kestim üstünede  2 kilo bile verdim

mavişim80

Alıntı yapılan: Selma27 - 04 Aralık , 2012, 19:34:23
Benim de hamilelik sekeri cikti ve ben suan 24+5 haftamdayim...Yalniz sekeri olupta normal dogum yapan arkadaslarim var.. Eger sekere dikkat etmezsen cocugun icerde buyumesine neden oluyormus bu da sezeryan dogumla sonuclaniyor. Canim Allah'tan hayirlisini iste..Sezeryan yada normal..Insallah sag salim cocugunu kucagina alirsin...Bende korku icindeyim fakat yapacak birsey yok... :)

haklısın canım sağsalim kucagımıza almayı nasip etsin
dun doktora gittim
cok dikkat ettiğim için bebeğimin kiloasu haftasına göre cok i dedi
seker etkilememiş diyete devam dedi endokrinci dk.
insülüne baslamadık ondan dolayı

mavişim80

Alıntı yapılan: laracroftt - 04 Aralık , 2012, 21:08:26
bende de vardı
Dıkkat etmeme ragmen yınede cok kılo aldık. Sezeryanla dogum yaptım. Ama bu yuzden degıl, sancım yoktu gunum gectı ondan

ben gebeliğimin basından beri canım 5 kilo almıstım
bu gitttiğimde de 2 kilo verdiğimi öğrendim
cok sevinidm ama tabi bunun nekadar doğumumu faydası olur bilemem
allahım hakkımızda hayırlısıını versin cok korkuyorum artık 33+ dayız
heran aklıma gelince aglayasım geliyor

almila__

canım dikkat et kendine inş sağlıklı sıhhatli kavuşursun bebişine :amin:

benimde oğluşuma hamileyken vardı gebelik şekeri amniyon sıvısı çok fazlaydı ve son haftalarda herşey yasaktı

yürümek yasak çoğu şeyi yemek yasak o yasak bu yasaktı  :sad1:

sezeryan olucak demişlerdi bana da  :sad1:

ama son anda normal oldu :nazar: :nazar: inş seninde normal olur canım hakkında hayırlısı olsun sağlıcakla kavuş bebiişine

inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Sezaryen yada normal dogum fark etmez canım, Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..  :amin:

mavişim80

sağol kızlar hayırlısı persembe gunu bellli olucak catı muayenesi olucak 37+3 olucaz o bakımdan sona yaklastık inş. hakkımızda hayırlısı olurr