tez sevindik:((((((

Başlatan hakime89, 26 Aralık , 2012, 16:32:06

« önceki - sonraki »

hakime89

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 29 Aralık , 2012, 18:28:16
bitiyo ama dediğim gibi yine de çalışabildiğin kadar çalış hangi gün olur bilemezsin  :icon_thumright:
tabiki ocağın 17sine kadar durmak yok yola devam.ceylan abla iki gündür acayip tuvalete gidiyorum birde ben afedersiniz büyük tuvaletimi 2-3 günde bazen 4 günde yapabilen biriydim ama şimdi iki gündür büyük abdesttimi yapıyorum.bi rahatsızlığımı varki acaba

ayy

kaka yapmak iyidir hergün yapman gerek :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hemen muz yemeyi bırakıyorsun ben 2 yıldır yemiyorum nerdeyse (son bir haftayı saymazsak) muzda benim kakamı geciktirirdi ve kilo alırdım bırakınca kakam düzeldii..
kaka  yapmamamk demek kilo almak demekkkk unutmaaa :caca: :caca: :caca:

Aşkk

ne güzel işte  :nazar: :nazar: bi kaç gündür beslenmende bi değişiklik olduysa o da yapmış olabilir ???

ayşecim sana katılıyorum canım ben önceden her gün yapıyodum şimdi hep kabızım :y25: :y25: :y25: :y25:

evet doğru diyosun kilo aldım hemde 2 kilo  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ama günde bir tane muzumu kesmedim  :-ooo :-ooo hemen kesicem  :aferin: bebişe faydası olsun diye yiyodum halbuki :dontknow:
yinede bırakayımmı ayşecim muzun bebeğe ne gibi faydası oluyo  :icon_scratch:

Aşkk

kız  ebrar şimdi burda birinin hamile olduğunu okudum hemde adetine 2 kala olan ilişkiden kalmış hamile anladın o yüzden diyorum eğer çok bebiş istiyosan adete kadar devam etmelisin

hakime89

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 29 Aralık , 2012, 20:19:35
kız  ebrar şimdi burda birinin hamile olduğunu okudum hemde adetine 2 kala olan ilişkiden kalmış hamile anladın o yüzden diyorum eğer çok bebiş istiyosan adete kadar devam etmelisin
evet abla çok istiyoruz adet kanını görene kadar devam:))))))))))))

ayy

kuzum bikilo muzda olan bir patateste var diye biliyorum ama bebişe ne faydası var bilmiyorummm...fakat sorarsan ki sperme faydalımı gayet faydalıymışşşşş :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sen kesme günde bir tane ye  kilo al bişey olmaz zaten alcan kuzum kaçış yokkk :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: