28 Mart , 2024, 16:54:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aşılamadan kaç gün sonra test yaptırılır

Başlatan mehtap0753, 24 Aralık , 2012, 15:12:42

« önceki - sonraki »

mehtap0753

kızlar bilirsiniz 19/12 de aşılamam oldu dr 04/01 de kan testi yapalım dedi ama ben dayanamam o güne kadar ne zaman yaptınız bilen hatırlayan varmı kızlar burda iş yerinde bir arkadaşımda gebelikten şüpheleniyordu bu arada test aldık ona gel beraber gidelim yanımda ol dedi baktık hamile bana şans getirsin diyo inş bende benim gibi bekleyenlerde güzel haberler alır çüft çizgiyi görürü :amin:dayanamıyorum zor tutuyorum kendimi tetst içinn ya  :occasion5:

ayy

canım bana kalırsa drun ddiği tarihten önce yapma ben çok hayal kırıklıgı yaşadım bu yüzden..deger arttı mı artacakmı diye harab oldum bide boşyere umutlandım...
ve 12.günden önce idrarda bakma ilaç etkisiyle pozitif çıktı bende hep..yaparsanda 14.günde idarradan bak ama en sağlıklısı kanda baktır 14 gün..inşallah kuzun şuan göbüşündedir :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: ayy - 24 Aralık , 2012, 15:23:10
canım bana kalırsa drun ddiği tarihten önce yapma ben çok hayal kırıklıgı yaşadım bu yüzden..deger arttı mı artacakmı diye harab oldum bide boşyere umutlandım...
ve 12.günden önce idrarda bakma ilaç etkisiyle pozitif çıktı bende hep..yaparsanda 14.günde idarradan bak ama en sağlıklısı kanda baktır 14 gün..inşallah kuzun şuan göbüşündedir :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inş cnm ya ne biliyim çok yıprandım artık olsun istiyorum rabbim bilir tabi ne biliyim inş güzel haberler veririz burda :amin: :amin:

ayy

hep diyorum gene dicem...
elini göbüşüne koy ve kuzunu sev konuş onla iyi gelecek :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

Alıntı yapılan: ayy - 24 Aralık , 2012, 15:37:29
elini göbüşüne koy ve kuzunu sev konuş onla iyi gelecek :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

evet cnm senin tavsiyene uyuyorum geceleri yapıyoruz bazen inş tez vakitte miniklerimize kavuşuruz ben inanıyorum ama az kaldı  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 24 Aralık , 2012, 15:53:36
Alıntı yapılan: ayy - 24 Aralık , 2012, 15:37:29

evet cnm senin tavsiyene uyuyorum geceleri yapıyoruz bazen inş tez vakitte miniklerimize kavuşuruz ben inanıyorum ama az kaldı  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

masal12

canım belki hatırlarsın ben aşılamanın 14. gününde evde kendım test yaptım 2. çizgim silik çıktı ilacın etkisiyle yine kanmayım dıye heveslenmedim sonra doktorum aradı tesadufen kan testıne gel diye... bende gittim negatif sonucumu aldım geldim... ben bundan sonra kendim test yapmıycam kan testi yaptırcam :icon_thumright:

illa test yapıcam diyorsan 12. gün kan testi yaptırıp öğrenebilirsin cnm inş olmuştur :amin: :amin: :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: masal12 - 24 Aralık , 2012, 16:41:50
canım belki hatırlarsın ben aşılamanın 14. gününde evde kendım test yaptım 2. çizgim silik çıktı ilacın etkisiyle yine kanmayım dıye heveslenmedim sonra doktorum aradı tesadufen kan testıne gel diye... bende gittim negatif sonucumu aldım geldim... ben bundan sonra kendim test yapmıycam kan testi yaptırcam :icon_thumright:

illa test yapıcam diyorsan 12. gün kan testi yaptırıp öğrenebilirsin cnm inş olmuştur :amin: :amin: :amin:

hatırlamazmıyım cnm ama varya sırf o ikinci çizgiyi görmek isterm ya valla çok merak ediyorum:) :toothy10: :toothy10:

ayy

kuzum git hemen bir test al yap nasıl ikinciyi göreceksin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ah o çatlatma yokmu iğne yapıyor hep bunları :k06: :k06: :k06:

mehtap0753

Alıntı yapılan: ayy - 24 Aralık , 2012, 16:57:41
kuzum git hemen bir test al yap nasıl ikinciyi göreceksin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ah o çatlatma yokmu iğne yapıyor hep bunları :k06: :k06: :k06:

hadi ya anam bende bu şans varken onuda çatlama iğmnesi olsamda göremem :toothy10: :toothy10:

ayy

ÇATLATMA İĞNESİNDE HAMİŞLİK HORMONU VAR CANIM KESİN ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜRSÜN :k06: :k06: :k06:

mehtap0753

Alıntı yapılan: ayy - 24 Aralık , 2012, 17:05:10
ÇATLATMA İĞNESİNDE HAMİŞLİK HORMONU VAR CANIM KESİN ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜRSÜN :k06: :k06: :k06:

off yok yapmam korkuyorum boşver en iyiyisi paşa paşa beklemek:)kasıklarımda bir ağrıyorki sorma cnm ya belimde ağrıyo ağzımdada pas tadi var sanki ii gündür iyice paranoyak oldum valla:)

ayy

BELİRTİLERE TAKILMA KUZUM SAKIN  :caca: :caca: :caca:
DÜŞÜNME BUNLARI EGLENMENE BAK  :caca: :caca: :caca: :caca:
YAPMA ZATEN İNŞALLAH 14.GÜN GÖRÜRSÜN GERCEK POZİTİFİ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

masal12

canım bende de kasık agrısı bel agrısı olmuştu takılma bunlara insan düşünmeden edemior biliyorum bu duyguları...
aşılama olduğum ay prenses gibiydim doğru dzgun yerimden kalkmıyodum kocişe nazlanıyodum hamile moduna girmiştim en çok da bu koyuyor insana....

ya içimden bi ses senin bu ay oldu diyor mehtapcımm iyi düşün iyi olsun  :love9: :love9:

öykükıvanç

canım söylemek belki kolay ama bu dönemde kafan rahat olmalı günleri saymayı bırak elbet geçecek. kendini farklı şeylere yönelt. hep ona odaklandığımız için bence işi zorlaştırıyoruz. hatta imkanın varsa tatil gibi birşey yap. ne bileyim evinden uzaklaş bir yakınına git. bir otele git. eşinle ya da yalnız. bence başka şeylere yönel mutlaka. dualarımız seninle...