aşılamadan kaç gün sonra test yaptırılır

Başlatan mehtap0753, 24 Aralık , 2012, 15:12:42

« önceki - sonraki »

mehtap0753

Alıntı yapılan: masal12 - 24 Aralık , 2012, 17:42:08
canım bende de kasık agrısı bel agrısı olmuştu takılma bunlara insan düşünmeden edemior biliyorum bu duyguları...
aşılama olduğum ay prenses gibiydim doğru dzgun yerimden kalkmıyodum kocişe nazlanıyodum hamile moduna girmiştim en çok da bu koyuyor insana....

ya içimden bi ses senin bu ay oldu diyor mehtapcımm iyi düşün iyi olsun  :love9: :love9:

ay sorma cnm bende aynı hamile moduna girdiöm :ehi:eşim daha çok girdi daha doğrusu yanımda sigara bile içmiyo bende olmazsa falan sakın üzülme dedim beni alıştırma o kadar dedim sağlık olsun diyo ama istiyo tabi bişey demiyo napalım ya artık düşünmüycem olacağı varsa olacak zaten ben ne yapazarsam yapıyım :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 25 Aralık , 2012, 10:02:03
canım söylemek belki kolay ama bu dönemde kafan rahat olmalı günleri saymayı bırak elbet geçecek. kendini farklı şeylere yönelt. hep ona odaklandığımız için bence işi zorlaştırıyoruz. hatta imkanın varsa tatil gibi birşey yap. ne bileyim evinden uzaklaş bir yakınına git. bir otele git. eşinle ya da yalnız. bence başka şeylere yönel mutlaka. dualarımız seninle...

bir yere gitma imkanım maalesef bu araar yok cnm ama kafamı dağatmam lazım haklısın bakalım Allah büyük çok saol cnm desteğin için..

Valerya

Kızlar aşılama nasıl yapılıyor yani belli bir günü var mı ve yapılırken canımız yanıyor mu?

mehtap0753

Alıntı yapılan: Valerya - 25 Aralık , 2012, 12:52:06
Kızlar aşılama nasıl yapılıyor yani belli bir günü var mı ve yapılırken canımız yanıyor mu?

cnm önce aşılama için yumruta gerekiyor bunun için desteklendirici iğnelerden kullanılır adetin ikinci günü başlanır sonrasında adetten sonra ara ara dr seni yumurta takibine çağırır yeteri kadar büyüdükten sonra çatlama iğnesi yapılır ve 36 saat sonra aşılama yapılır dr sana gün verir aşılama günü eşindede sperm alınır yıkanır ve en hareketlileri seçilir ve aynı gün sana enjekte edilir rahiç içine inan bana hiççç acısı yok ben çok hasas olmama rağmen hiç acı hissetmedim sakın korkma cnm

Valerya

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 25 Aralık , 2012, 13:37:00
Alıntı yapılan: Valerya - 25 Aralık , 2012, 12:52:06

cnm önce aşılama için yumruta gerekiyor bunun için desteklendirici iğnelerden kullanılır adetin ikinci günü başlanır sonrasında adetten sonra ara ara dr seni yumurta takibine çağırır yeteri kadar büyüdükten sonra çatlama iğnesi yapılır ve 36 saat sonra aşılama yapılır dr sana gün verir aşılama günü eşindede sperm alınır yıkanır ve en hareketlileri seçilir ve aynı gün sana enjekte edilir rahiç içine inan bana hiççç acısı yok ben çok hasas olmama rağmen hiç acı hissetmedim sakın korkma cnm

canım benim eşimin sperm değerleri biraz düşük çıktı gittiğimiz hoca hemen tüp bebek dedi. aşılama olsa olmaz mı dedim onun da ihtimali düşük dedi yıkıldık. ben bulunduğum şehirdeki özel hastaneye gidicem o belki aşılama derse o yüzden merak ettim canımız acıyo mu diye? bi de benim canım çok tatlı hemen canım yanıyo, ağrı eşiğim baya bir düşük yaf  :BangHead:  :BangHead:

ayy

tatlım sen bu macunu ve keçiboynuzu kürünü yap bir ay sonra test yap sonra az gelirse bir ay daha devam et daha sonra aşılama için sayınızın yeterli geleceğine eminim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Valerya

Alıntı yapılan: ayy - 25 Aralık , 2012, 14:56:21
tatlım sen bu macunu ve keçiboynuzu kürünü yap bir ay sonra test yap sonra az gelirse bir ay daha devam et daha sonra aşılama için sayınızın yeterli geleceğine eminim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

tmm  :hello2:

ayy

canım bu arada aşılamada canın acımıyor sadece vajinal muane gibi...kullanacağın iğnelerde seni korkutmasın sinek ısırıgı gibi bile değil :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım, benim de acı eşiğim çok düşüktür...acıyı fazla hissederim hatta muayene olurken bile canım acıyor... ben bile korkmadan iki kere yaptırdım ve 3.'yü yaptıracağım korkacak birşey yok, acılı bir işlem bile olsa bebeğe kavuşmak için değer... sen macunları, kürleri bir dene; eşinin değerleri yükselsin o zaman aşılama yaparlar