Sizce normalmi kızlar :)

Başlatan niles1983, 21 Aralık , 2012, 17:11:51

« önceki - sonraki »

niles1983

Bugun doktora gittik  bebisimizin kalp atışlarını 2. kez duyduk ve hareketlerini gördük:) doktor cok hareketli dedi  :k06: resmen zil zip zipliyo gibi bı saga bı sola maşallah kuzuma  :nazar:
9 hafta 1 gunluk dedi 23.8 mm dedi sizce normalmi sizin bebisleriniz 9 haftalikken kac mm di
Hatirlamiyosaniz bile ultrason kagitlarinizdan bakarmisiniz benim icin  :k06: :opucuk:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

masal12

masallah tatlımmm nazar değmesinnn :nazar: :nazar: hep böyle guzel sağlıklı haberlerini alalım inş :amin: :amin:

canım benimmm bebeğin ne güzel büyüyor işte bırak artık rahat ol keyfini çıkarmaya çalış doktor enteresan bısey olsa zaten söyler .....

niles1983

Ya tabi öylede insan genede telaslaniyo merak ediyo ama saolsun kızlarda bakmamışlar ultrason kağıtlarına   :binkybaby:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

almila__

cnm enim maşşah bebişine yavaş yavaş büyüyr işte annesi bende ultrason fotosu falan yok oğluşumdada hiç hatrlamıyrum valla kaç mm di ama bende bir kitap var anneliğe ilk adım die orda 9. hafta için ortalama 23-26mm dio :icon_thumright: :opucuk:

öykükıvanç

CANIM O KADAR DÜŞÜNME. YARIN UNUTMAZSAM EVDE BAKARIM ULTRASON KAĞIDIMA İŞE GELİNCE YAZARIM SANA. BİR DE ÇOK HAREKETLİYSE ERKEK OLMA İHTİMALİ YÜKSEK DİYE BİLİYORUM. HAYIRLISI OLSUN BAKALIM...

özlem0609

canım bende cumartesı gıttım,o gun 8+5 ti, benımkıde 22.8 mm,normal yanı,dr bısey olsa soylerdı zaten,ben 2 hafta oncede gıtmıstım ozaman 5.1 mm di.sımdı 2 cm ne guzel olmus bebeklerımız,bız daha o kadar hareketını goremedık,bı dahakı aya gıdıcem bundan sonra,kendını bos yere uzme :love9: :love9: :love9: :love9:

öykükıvanç

canım ya ben bakmayı unutuyorum kusura bakma lütfen. ama sorun yok bunu bil....