28 Mart , 2024, 18:03:16

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

DOĞUM ÇANTASI

Başlatan _nilgun_, 21 Aralık , 2012, 16:52:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

yo yo kesinlikle.kimyasal yüklü normal deterjanlar.bebeğe alerji yapar.mutlaka bebekler için sabun tozundan üretilmiş deterjan almalısın.yumuşatıcıya gerek yok.makine durunca ben extra bi durulama daha yapıyorum ki sabun artığı kalmasın

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de dalan kullanıyorum aynen oğlumda hacışakir kullanmıştım sonra da sıvı bebe deterjanı.

deterjan alerji yapabilir sabun tozu daha az katkı maddeli ve yumuşatıcı kullanmana gerek kalmıyor

mandalinaportakal

ben oğlumda dalinin yumuşatıcısını almıştım ama o kadar yoğun parfüm kokuyordu ki kullanmadım.bunda da kullanmıycam

makaron

Ben de dalin sıvı deterjan ve yumuşatıcısını aldım. Yumuşatıcıyı bir kete kullandım aşırı parfümlü bidaha kullanmam. Ben de mutlaks yıkakıp ütülüyorum.
Birde hastaneye önceden gidip sorun neleri verşyorlar dşye. Bana bebekle ilgili hiç bişey getirmeyin bezine, ıslak mendiline kadar biz veriyoruz dediler. Ben yine de badiler yılanmamıştor diye kendim götürdüm ama orda baktım tüm kıyafetler buharla steril edilmiş onları giydirdim. Hastanede yattığımız boyunca 3 takım verdiler. Çıkarken de bi çNta içinde yeni takım şampuanı pişik kremi bakımları hediye ettiler hala onları kullanıyorum.

mandalinaportakal

ilk kez duyuyorum hastanede kıyafet verdiklerini.oğlumda 3er takım getirin yanınızda demişlerdi.ağız mendiline kadar her şeyini götürdüm.bakım ürünleri olarak da sebamed almıştım,yine aynısını tercih edicem.

ยรlคภ๓คz göภlüm

aslıcığım ne güzel hastaneymiş öyle.

makaron

Evet canım biz hastaneden cok memnun kaldık diğer hizmetleri de çok iyiydi acıbadem hastanesi. Taburcu olmadan once kuafor geldi saçıma fön filan. Misafirlere lohusa şerbeti ikramı hepsi doğum paketinin
İçindeydi. Hizmette sınır yoktu yani. Yine doğum yapsam orda. Yaparım. Hehe allah mı soyletti ya daha dune kadar bi taneyi hayal edemıyodum 3 yıldan fazla bekledim. Şükür bu günlere

Z. Katip

Valla burada dediklerinin onda birini yapsalar ellerini öper başıma koyarım  :)

mandalinaportakal

çok güzelmiş makaron.benim doğum paketimde de kuaför vardı.ardından doğum fotoğrafçısı geldi,bebeğin ve ailemizin fotolarını çekti,albüm yapıp verdiler.odamı süslemişlerdi.her şey çok güzeldi kısacası.şimdi farklı şehirde olduğumuz için başka bi hastaneye gidiyoruz.ama kızım abisiyle eşit olsun diye doğum fotoğrafçısı falan ayarlıycaz

makaron

İyi etmişsiniz fotoğraf bizde de oldu çok gzel bir hatıra. Hele doğum anında çekilenler göğsüme koydukları an hala fotoya baktıkça aglıyorum. Hasta bakıcıya telefonumu vermiştim oda videoya çekti. Aglaya aglaya izliyorum.

mandalinaportakal

ilk fotolar,videolar müthiş şeyler.benim de en yakın arkadaşım hastanede hep yanımdaydı.an be an fotolarını,videolarını çekti bebeğin.

asya81

Arkadaşımda ozel  hastanede doğum yaptı arkadaşın dediği gibi herşeyini verdiler hatta yeni anne babaya mum ışığında yemek bile fakat bunun faturası 30 bin oldu  :-ooo

makaron

Evet canım hastaneden ayrılacağımız akşam çok hoş bir yemek servisi yaptılar hatta yemek esnasında hemşire bebeği aldı son kez başbaşa yemek yiyin ,bir daha uzun süre yiyemezsınız diye.

mandalinaportakal

30bin derken :-ooo
benim hastanem şimdilik 3-4 bin arası bi fatura öngördü.

Z. Katip

:toothy10: burda olmaması çok normal bunların. burda en yüksek 1000 tl