28 Mart , 2024, 13:57:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tekk aşkıı kalbimin...:)

Başlatan bhrssyy, 13 Aralık , 2012, 22:14:05

« önceki - sonraki »

bhrssyy

:love9: :love9: :love9: annesinin minik kelebeği ömrüme hoşgeldin.. :love9: :love9: :love9:

seni öyle çok bekledik ki bitanem geleceğin günü hayal ederek yaşadım her an...Şükürler  olsun sonunda geldin.Hep
orda kal annemm sakın anneciği babacığı bırakıp gitme olur mu minik kelebeğim..bugün tam 13 hafta 5 günlük olduk hergün büyüyosun tabi seninle birlikte bende büyüyorum annemm  :k06: :k06: 3 hafta önce ilk defa büyümüş halini gördüm o kadar güzeldin ki babana bile tarif edemiyorum nasıl güzel nasıl tatlı olduğunu...babanda lavabo macerası yüüzünden sadece resmini görebildi  :k06: :k06: ama o an ki halini asla unutamam gözleri doldu babamızın anneni bile duymadı  :k06:perşembe günü seni yine göreceğiz çok heyecanlıyım artık dahada büyüdün ve anneye cilvelerin başladı içerden minik kıpırtılarınla orda olduğunu hissettiriyosun.. :hieyt: seni çok ama çok seviyorum annecim Rabbime emanet ol  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN  CANIMMM RABBİM HEP GÜZEL ŞEYLER YAZMAK NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
KUZUNADA MAŞALLAH RABBİM SAĞLICAKLA KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bhrssyy

saol bitanem Allah razı olsun... darısı başına olsun inşallah yakın zamanda  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

~ERVA~

Günlüğünüz hayırlınolsun cnm :flowers:
Hep güzel şeyler yazarsın inşallah

melek100lü

:nazar: :love9: :love8: :love9: Hayırlı uğurlu olsun günlüğünüz  :love9: :amin: :love9: :nazar:

:amin: :amin: :amin:  inşallah hep güzellikler paylaşırsınız burda  :amin: :amin: :amin:

:nazar: Rabbim yavrunu kucağına almayıda nasip etsin inşallah :amin: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günlüğün hayırlı olsun.. umarım hep güzel paylaşımların olur

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

fıstık

Günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun canım sağ salim kavuşun inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bhrssyy

Allah razı olsun arkadaslar Rabbım sızlerınde yavrusunu korusun kollasın  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

bhrssyy

Annesinin minik kuzusu... :love9:  henüz kız mı erkek mi olduğunu bilmiyoruz.Doktor amca geçen ay kız ağırlıklı bi bebek dedi senin için perşembe günü öğrenicez artık..Kız da olsan erkekte olsan bizim yavrumuzsun bitanem sadece sana yeni yeni ciciler almak için sabırsızlanıyorum o yüzden merak ediyorum annem.günler geçmiyo sanki bi an önce seni yeniden görmek istiyorum çok heyecanlanıyorum seni gördüğümde kalbim duracak gibi oluyo..Meğer sen ne kadar güzelmişsin kendimi o kadar iyi hissettiriyosun ki anlatamam bebeğim..yıllardır hayalini kurduğum minik kelebeğim, annesinin ballısı bitanesi..Bunca yıl beklediğimize değdi eski günler aklıma geldiğinde sanki yeni evlenmişiz babanla sende hemen gelmişsin gibi herşeyi unuttum senden sonra..seni benle baban gibi herkes sabırsızlıkla bekliyo anneannemiz ,babannemiz, halamız, dedelerimiz,komşularımız herkes seni soruyo  :k06: seni çok seviyoruz meleğim Rabbim korusun seni ve tüm ana kuzularını inşallah   :amin: :amin: :amin:  :love9: :love9: :nazar:

nazlıyarim

hayırlı olsun tatlım günlüğünüz ama bende seni çok merak ediyorum inşallah aramıza katıldığın gün bende teyzen olaraktan yanında olucam fındık kurdum benim oyy seni annene ve babana bağışlasın rabbim.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Balböceği

Canım günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :love9:

Uzun zamandır bekliyordun, Allah'ım kucağına almayı nasip etsin  :amin:

Rabbim korusun meleğini  :amin: :love9:

bhrssyy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 17 Aralık , 2012, 23:19:20
hayırlı olsun tatlım günlüğünüz ama bende seni çok merak ediyorum inşallah aramıza katıldığın gün bende teyzen olaraktan yanında olucam fındık kurdum benim oyy seni annene ve babana bağışlasın rabbim.
canım canımmm canımmm ablam Allah razı olsun darısı başına olsun inşallah bende teyze olayım inşalllaahhh  :amin: :amin: :amin: Rabbim bütün kuzuları korusun kollasın inşallah  :amin: :amin: :opucuk:

bhrssyy

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 18 Aralık , 2012, 00:40:20
Canım günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :love9:

Uzun zamandır bekliyordun, Allah'ım kucağına almayı nasip etsin  :amin:

Rabbim korusun meleğini  :amin: :love9:
:amin: :amin: canım cok saol  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

günlüğünüz hayırlı olsun  :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var