2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

kuzucuk

Alıntı yapılan: hewa - 18 Nisan , 2013, 14:16:12
Alıntı yapılan: kuzucuk - 17 Nisan , 2013, 10:24:16
Alıntı yapılan: hewa - 16 Nisan , 2013, 12:26:07
Allah nasip ederse 1 kasımda doğacak bebeğim:)))  :aferin:
11+4 haftalığız daha. benimle aynı olan var mı ??? :hello2:
mrb canım  :hello2: maaşallah size  :nazar:  :nazar: aramızda 2 hafta var bizim doğum tarihimiz de kısmetse 17 ekim  :nazar:   :nazar:

maşallah :nazar: Rabbim sağlıklı hayırlı eylesin herkese...
:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Nisan , 2013, 00:56:17
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 18 Nisan , 2013, 15:21:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Nisan , 2013, 19:09:07

beklenen doğum tarihi
xxcansuxx..........................14 eylül
boncuk gözlüm....................15 eylül
hakime89............................20 eylül
asya83...............................
La_Tahzen.........................21 ekim
kuzucuk.............................
Heva................................

cnm beni eklememişsin :) benide listeye 23 eylül yazarmısın
ekledim canım sen aklımdaydın ama sanki benden önce hamiş kaldında yaz annişlerindesin sandım
seninle de aramızda birşey yokmuş sağlıcakla gelsin kuzular  :amin: :amin: :opucuk:

Evet cnm aramızda pek fark yokmuş :) amin inş Allahın izniyle sağlıkla kucağımıza alalım  :amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

xxcansuxx

24 Nisan , 2013, 19:09:18 #62 Son düzenlenme: 24 Nisan , 2013, 23:58:13 xxcansuxx

beklenen doğum tarihi
boncuk gözlüm.............................................15 eylül
hakime89.....................................................20 eylül
˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ ...........23 eylül
La_Tahzen.................................................21 ekim
kuzucuk......................................................
kıymık.........................................................
Heva..........................................................

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Nisan , 2013, 19:09:18

beklenen doğum tarihi

bnde kendimi ekleyiyim 9 kasım insallah  :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 25 Nisan , 2013, 16:30:51
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Nisan , 2013, 19:09:18

beklenen doğum tarihi
nelss.......................................................9 kasım

bnde kendimi ekleyiyim 9 kasım insallah  :hello2:
maşaallah arkadaşım sağlıkla kavuş bebeğine  :nazar: :muzz: :muzz:

nelss

Lă_Tăhzen!

Selam kizlar nasilsiniz

Cok sukur bulantilarimi atlattim zor gunler geride kaldi daha iyi hissediyorum artik kendimi bas agrilarini saymazsak

Cinsiyetimide 1 ay onceki kontrolde kiza benzetti doktor ama tam net degil demisti bakalim carsamba gunu tekrar gidicem belli olmustur artik

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Nisan , 2013, 22:50:31
Selam kizlar nasilsiniz

Cok sukur bulantilarimi atlattim zor gunler geride kaldi daha iyi hissediyorum artik kendimi bas agrilarini saymazsak

Cinsiyetimide 1 ay onceki kontrolde kiza benzetti doktor ama tam net degil demisti bakalim carsamba gunu tekrar gidicem belli olmustur artik
as  :opucuk: bizde sükür iyiyiz agirlastim birden göbegim cikti sanki  :ehi: cocuklanda zor oluyo ama Rabbim sabrini veriyo sükür  :amin: demek kiz dedi ama cok erken demis bence dogru olmayabilir ben hala bilmiyorum cinsiyetini  :icon_scratch: bende persembe günü gitcem bakalim hayirlisi bu sene cok erkek var cevremde ama ben kiz diyom  :binkybaby:
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Ben kizim da da cok erken ogrenmistim burda 2 aylikken bile bilen doktorlar var tam net tutturan  :k06:

Valla o gobek cikti bazen kendimi cok kotu hissediyorum giydiklerim falan oluyor artik depresyona giriyorum cikamiyorum  :k06:

Evet bende her hamileye soruyorum erkek diyor ilk baslar cok erkek istiyor ve hissediyodum nedense degisti fikrim bi kizim daha  olsun istiyorum tabi basta saglik sihhat hayirlarla gelsin de gerisi onemli degil

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Nisan , 2013, 23:01:00
Ben kizim da da cok erken ogrenmistim burda 2 aylikken bile bilen doktorlar var tam net tutturan  :k06:

Valla o gobek cikti bazen kendimi cok kotu hissediyorum giydiklerim falan oluyor artik depresyona giriyorum cikamiyorum  :k06:

Evet bende her hamileye soruyorum erkek diyor ilk baslar cok erkek istiyor ve hissediyodum nedense degisti fikrim bi kizim daha  olsun istiyorum tabi basta saglik sihhat hayirlarla gelsin de gerisi onemli degil
sizin ora iyimis valla burasi cok gec söylüyo  :cildir: gerci cok meraklanmiyom  :k06: benden cok cevremdekiler soruyo skilmaya basladim artik  :cildir: :cildir: bende aynen bi kiz istiyom diyom erkek ama en sonra diyom ikisinede cok sevincemiz icin farketmiyo sadece erkekse esyalara baslarim diye heves ediyom  :k06: bende kizimda hamileyken cok özenirdim göbegim ciksin diye simdi bende utaniyom sanki  :dontknow: ben daha yeni kilo almaya basladim bakalim tartiya cikmaya korkuyom bu aralar cok yiyom  :hungry: :hungry: ama takmiyom hemen veririz biz  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14:

xxcansuxx

Selam kizlar bizde iyiz sukur banada 13.haftada erkek demisti drum  19+6da universite hast gittim seker yuklemeside yaptirdim orda cinsiyet soylenmiyor sordum dr bakmayalimdedi bende erkek dediler ama cok erken deyince bakti erkek dedi onaylatip inanmis oldu. :-)

Bendede gobus cok cikti ama kizim kucuk olunca soramiyorlar etrafdakiller dogum kilosu saniyorlarmis duyunca sasiriyorlar   :k06:

1 aydir annem vardi cok rahattim dunde onlarla tatile geldim 1 ayda ben burdayim iserim iyice hazir ye ye  :suclu:
Allaha emanet olun annisler

Lă_Tăhzen!

ohh ne guzel Annenin yaninda keyfini cikar  iyi tatiller canim

bende dun gittim doktora 1 hafta onde gidiyormusuz cinsiyetide ogrendik darisi basina gul  :)

bu hafta sonu bende 1 haftalik tatile gidiyorum arkadasimin yanina geldikten 1 ay sonrada annemin ynina giidcem ve doguma kadar turkiyedeyim insallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Mayıs , 2013, 07:38:59
ohh ne guzel Annenin yaninda keyfini cikar  iyi tatiller canim

bende dun gittim doktora 1 hafta onde gidiyormusuz cinsiyetide ogrendik darisi basina gul  :)

bu hafta sonu bende 1 haftalik tatile gidiyorum arkadasimin yanina geldikten 1 ay sonrada annemin ynina giidcem ve doguma kadar turkiyedeyim insallah

kiz insan cinsiyetinide yazar  :ehi: :ehi: :ehi: bende bugün insallah ögrencem  :amin:

muhribe

@Melek Yüzlüm@