2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah gittikce cogaliyoz ama bi sohbet eden yok anamm  :caca: :caca: nerelerdesiniz kizlar nasilsiniz bebisler nasil kontroller nasil gidiyo  :director: :director: :director:

ben kendi adima yazayimm  midem gece gündüz hep bulaniyor  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: kusamiyorum ama olsun bebisim sagliklan büyüsünde raziyim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love7:
haftaya pazartesi doktora gitcem insallah ilk büyük ultrasyon yapilcak sanirim  :dontknow: bi aydir gitmedim cok merak ediyorum bebisimi  :love7: :love7: arada evde kalp atisini dinliyorum  :love9: :love9: :love9: :love9:
istahim cok yok hic kilo almadim sanirim  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: sadece göbisim cikti azcikk  :occasion14:
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Şubat , 2013, 22:52:35
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Şubat , 2013, 20:31:42
Selamm kizlar bende geldim aranizaa  :)  :wave:

anaaaaaaaaaaaaaa çok sevindimmm nur sağlıkla gelsin kuzucuk  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Sagol canim hepimizinki insallah  :opucuk:

Benim beklenen tarih 21 Ekim

Lă_Tăhzen!

Sorma Gulcum benimde bulantilar fena kokulara ozellikle esimden iyice tiksinirrim oldum  :igrenc:

Adami yanima yaklastiramiyorumm simdilik  yemekten tiksindigim bisey yok Aselde tatlidan aninda tiksinmistim ama bunda henuz yok tiksinme ama eksili seylere bayiliyorum ve sirkeden nefret eden ben nasil sirke kullanir oldum  :k06:

Istaim masallah cok iyi paso yiyorum  :k06:

Midem fena gidiyim kahvaltimi yapayim  gorusurz  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Şubat , 2013, 08:32:47
Sorma Gulcum benimde bulantilar fena kokulara ozellikle esimden iyice tiksinirrim oldum  :igrenc:

Adami yanima yaklastiramiyorumm simdilik  yemekten tiksindigim bisey yok Aselde tatlidan aninda tiksinmistim ama bunda henuz yok tiksinme ama eksili seylere bayiliyorum ve sirkeden nefret eden ben nasil sirke kullanir oldum  :k06:

Istaim masallah cok iyi paso yiyorum  :k06:

Midem fena gidiyim kahvaltimi yapayim  gorusurz  :opucuk:

ay aynen kokulara bende tiksindim esime herkese kendime bile bi kizim haric  :k06: :k06: bide ben ecrinde etten tiksinmistim agzima vurmadim 4ay filan  :igrenc: hep eksi yerdim hele limon  :ehi: ama bunda tam tersi tatli yiyorum et yiyorum hep  :hungry: :hungry: her hamilelik baska oluyomus demekki  :love7: :love7:

xxcansuxx

selam kızlar
bende de bulantılar  fazla çıkarıyorumda ama bir ilaç yazmıştı dr o çok iyi geldi aslında onu çokda kullanmak istemiyorum inş. 3-4 haftaya kadar  geçer hp evdeyim dışarı çıkmıyorum kısa gezintiler hariç

bende haftaya dr gideceğim ama özeldeki drum hastaneden ayrılmış kara kara nereye kime gideceğimi düşünüyorum bebişimin sağlık haberini alayımda gerisi boş desemde doğumu düşününce dr önemli diyorum...

bende bu hamişliğimde yiyorum iştahım yerinde ama yinede 1buçuk kilo vermşim
görüşmek üzere kızlar A.E.OLUN  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar nerelerdesiniz kimseler gelmiyo buraya  :director: :director: :director:
ecrin gecen hafta yürümeye basladi bende egil kalk yapa yapa cok yoruldum belim agridi tasidim kucagimda diye cuma günü leke geldi benden cok korktuk bisi oldu diye hemen hastaneye gittik sükür bisey yoktu cok yorulmaktan olmus  :sad1: daha bugün cikabildim wc haric kalkmak yasakti kizima kaynanam bakti saolsun yoksa napcaktim  ::) sükürler olsun bebisim iyi 2 keren gördüm bu hafta  :k06: :k06: masallah hic yerinde durmuyo hep takla atiyodu  :k06: :k06: sizde ne var ne yok haber edin  :opucuk: :opucuk:

Iyikivarsin

Merhaba kizlar, ben yeni üyeyim, sizlere katilmak istedim
Bende eylül annesi olacagim insallah, normalde 1 eylülde dogum yapacagim. Hamilelikleriniz nasil geçiyor ?

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Selamun aleykum kızlar ben 17 haftalık hamileyim ilk bebeğim oğlum olcak eylül 23 diye dendi bakalım nasip
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 08 Nisan , 2013, 19:30:52
Selamun aleykum kızlar ben 17 haftalık hamileyim ilk bebeğim oğlum olcak eylül 23 diye dendi bakalım nasip
as cnm hosgeldin benim gülüm nikimi degistirdim eskiden sohbet ederdik en erken gebelik bölümünde  :laughing7: masallah sende baya olmusun aramizda cok yok  :k06: nasil gidiyo bakalim  :opucuk:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 08 Nisan , 2013, 19:37:18
as cnm hosgeldin benim gülüm nikimi degistirdim eskiden sohbet ederdik en erken gebelik bölümünde  :laughing7: masallah sende baya olmusun aramizda cok yok  :k06: nasil gidiyo bakalim  :opucuk:

Hatırladım cnm hoş buldum şimdilik çok şükür cnm iyi gidiyo sen nekadarlıksın
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 08 Nisan , 2013, 20:40:15
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 08 Nisan , 2013, 19:37:18

Hatırladım cnm hoş buldum şimdilik çok şükür cnm iyi gidiyo sen nekadarlıksın
bende 17+1 oldum 18. haftamdayim  :nazar: :love9: sükür hersey iyi kizim saolsun onlan ilgileniyorum zaman su gibi gecip gidiyor  :k06: :k06:

xxcansuxx

evet ya burayı boş bırakmayalım nerelerdesiniz kızlar

bizde 18.haftaya girdik birkaç hafta sonra dr kontrolüne gideriz bebeğimi merak ediyorum hareeketlerini hissetmiyorum daha  :dontknow: :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Nisan , 2013, 21:44:51

bizde 18.haftaya girdik birkaç hafta sonra dr kontrolüne gideriz bebeğimi merak ediyorum hareeketlerini hissetmiyorum daha  :dontknow: :dontknow:
evet ya cok hamile var ama yazan gelen yok  :dontknow: en son ne zaman gittin cnm ben gecen persembe gittim  :muzz: :muzz: alltan baktigi icin sadece kafasini filan görebildim kafasi asagidaydi bakalim ecrin dönmemisti bu simdiden döndü hayirlisi  :amin: normal istiyorum insallah nasip olur  :amin: bende günde bi kac kere ara ara hissediyom ilkinden ne zaman baslamistin hissetmeye  :icon_scratch: sende yakinda tam hissedersin  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 08 Nisan , 2013, 21:48:08

evet ya cok hamile var ama yazan gelen yok  :dontknow: en son ne zaman gittin cnm ben gecen persembe gittim  :muzz: :muzz: alltan baktigi icin sadece kafasini filan görebildim kafasi asagidaydi bakalim ecrin dönmemisti bu simdiden döndü hayirlisi  :amin: normal istiyorum insallah nasip olur  :amin: bende günde bi kac kere ara ara hissediyom ilkinden ne zaman baslamistin hissetmeye  :icon_scratch: sende yakinda tam hissedersin  :opucuk:
13.haftamda gitmiştim işte canım en son 1 ay oldu
buğlemde 18.haftada hissetmiştim bunda erken hissederim diyordum ya öyle olmadı daha sakin bir bebek olcak sanırım çok farklı hamileliğim oldu zaten... ya neden alttan muay.ediyorlarki orda sonuçta her şeyiyle karından görünebilir  :dontknow: :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Nisan , 2013, 22:14:02
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 08 Nisan , 2013, 21:48:08

13.haftamda gitmiştim işte canım en son 1 ay oldu
buğlemde 18.haftada hissetmiştim bunda erken hissederim diyordum ya öyle olmadı daha sakin bir bebek olcak sanırım çok farklı hamileliğim oldu zaten... ya neden alttan muay.ediyorlarki orda sonuçta her şeyiyle karından görünebilir  :dontknow: :dontknow:
benimde bu hamileligim benzemiyo ilkine  :k06: :k06: yaa sorma ne bilim burda kanun böle iki keren sadece karindan bakilacak okadar  :dontknow: :dontknow: