2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hakime89 - 28 Haziran , 2013, 13:36:23
birde arkadaşlar hamileliğiniz boyunca kaç kilo aldınız şuan kaç kilodasınız.ben 7 aylık hamileyim ve 5 kilo aldım.ama benim önceki kilom da vardı o yüzden şimdi top gibiyim boyda kısa :( (
bende 68kilo oldum  :-ooo tam 10kilo almisim ama nereme aldim bilmiyom sade top gibi sivri karnim var  :basardim: boyum 161 benim
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 28 Haziran , 2013, 13:45:10
birde arkadaşlar hamileliğiniz boyunca kaç kilo aldınız şuan kaç kilodasınız.ben 7 aylık hamileyim ve 5 kilo aldım.ama benim önceki kilom da vardı o yüzden şimdi top gibiyim boyda kısa :( (
ayy benimde kiloyla basım dertte  :'(  60 la basladm suan 67 kloym karbonhidratlı gıdalara dikkat ediyorm ama çok acıkıyorz napalm  :hungry: :hungry: :hungry:
ay bende acliga gelemiyom  :hungry: :hungry: azcik aciksam yemem lazim  :laughing7: ama kilolari cok dert etmeyin ben kizimda 18kilo almistim dogumdan 2ay gecti 20kilo vermistim  :laughing7: :basardim: :basardim:

nelss

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Haziran , 2013, 13:55:38
Alıntı yapılan: nelss - 28 Haziran , 2013, 13:45:10
ayy benimde kiloyla basım dertte  :'(  60 la basladm suan 67 kloym karbonhidratlı gıdalara dikkat ediyorm ama çok acıkıyorz napalm  :hungry: :hungry: :hungry:
ay bende acliga gelemiyom  :hungry: :hungry: azcik aciksam yemem lazim  :laughing7: ama kilolari cok dert etmeyin ben kizimda 18kilo almistim dogumdan 2ay gecti 20kilo vermistim  :laughing7: :basardim: :basardim:
aynen bseler atıstırıyorm devamlı iş yernde  :hungry:
bnde bde ödem var canım şişlkler oluyor tabi burda havalar sıcak mahvoluyorm  :-\
bnde doğumdan sonra veririm ins kiloları  :love7:

hakime89

ayy inşallah veririz.bende de şişlikler var yüzüklerimi hiç takamıyorum 37 numara giyerken şimdi 39u bile zor şer giyiyorum hareketimde var ama bilemiyorumki tuzluda yemiyorum ama :(((

xxcansuxx

mrh bayanlar
kiloyla benimde başım dertte şimdiye kadar 10 kilo aldım hatta bugün pattt 65 olduğumu gördüm  :-ooo :-ooo
kızımda 13 kilo almış 66 ile doğuma gitmiştim bunda 70i gececek gibiyim acayipte sıcak sanki yemiyorum gibi ama ne ara alıyorum kiloyu bilmiyorum döt göbek gitti  :suclu: :suclu: :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Haziran , 2013, 16:55:34
mrh bayanlar
kiloyla benimde başım dertte şimdiye kadar 10 kilo aldım hatta bugün pattt 65 olduğumu gördüm  :-ooo :-ooo
kızımda 13 kilo almış 66 ile doğuma gitmiştim bunda 70i gececek gibiyim acayipte sıcak sanki yemiyorum gibi ama ne ara alıyorum kiloyu bilmiyorum döt göbek gitti  :suclu: :suclu: :suclu:
bende anlamiyom cnm ya neremize aliyoz  :suclu: kimse inanmiyo 10kilo aldima  :laughing7: bizim bide cadilar var pesinde kosturan onlar olmasa yuvarlanirdik  :ehi: :ehi: bide ecrin bu ara cok cadi oldu istedigi olmayinca heryerimizi yirtiyo alisverise gidiyom bakiyoz heryeri dagitmis  :caca: :caca: istemiyom diyo isine gelmeyince  :ehi: :ehi: seninki nasil

hakime89

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Haziran , 2013, 17:06:59
mrh bayanlar
bende anlamiyom cnm ya neremize aliyoz  :suclu: kimse inanmiyo 10kilo aldima  :laughing7: bizim bide cadilar var pesinde kosturan onlar olmasa yuvarlanirdik  :ehi: :ehi: bide ecrin bu ara cok cadi oldu istedigi olmayinca heryerimizi yirtiyo alisverise gidiyom bakiyoz heryeri dagitmis  :caca: :caca: istemiyom diyo isine gelmeyince  :ehi: :ehi: seninki nasil
yok gülüm benim kilolar çok belli döt göbek gitti  :suclu: :suclu: aynadan bakınca kendimi çok dağılmış görüyorum  :k06: :k06: veririz sorun değilde löp löp sarkacak deriler  :honk: :honk:
buğlem bağırarak yaptırmaları geçti şu ara masaallah evede alıştı eziyet etmiyor kıçı yer tutmuyor her tarafı dağıtıyor o ayrı... dünden beri hasta kuzum ama ateşi var kusuyor birde sanırım üşüttü ceryanda kaldı çok sıcak her yer açık çarptı kuzumu... onunla uğraşıyorum geceden beri ateşi yeni düştü mız mızzz şimdi uyudu...
kardeşi istemiyorum demiyor konuşamıyor daha  :k06: :k06: ecrinin maşaallahı var bizim kız kardeş dedik mi göbeğimi açıp seviyor hala  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: hakime89 - 29 Haziran , 2013, 11:19:36
nbr güzel anneler neler yapıyorsunuz:)
iyiz şükür canım evde ben kızla uğraşıyorum hasta ettik kuzumu bu sıcakta ya  :sad1: :sad1: bir an evvel iyileşse  :amin: :amin:

sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Haziran , 2013, 17:57:09
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Haziran , 2013, 17:06:59
mrh bayanlar
yok gülüm benim kilolar çok belli döt göbek gitti  :suclu: :suclu: aynadan bakınca kendimi çok dağılmış görüyorum  :k06: :k06: veririz sorun değilde löp löp sarkacak deriler  :honk: :honk:
buğlem bağırarak yaptırmaları geçti şu ara masaallah evede alıştı eziyet etmiyor kıçı yer tutmuyor her tarafı dağıtıyor o ayrı... dünden beri hasta kuzum ama ateşi var kusuyor birde sanırım üşüttü ceryanda kaldı çok sıcak her yer açık çarptı kuzumu... onunla uğraşıyorum geceden beri ateşi yeni düştü mız mızzz şimdi uyudu...
kardeşi istemiyorum demiyor konuşamıyor daha  :k06: :k06: ecrinin maşaallahı var bizim kız kardeş dedik mi göbeğimi açıp seviyor hala  :k06: :k06:
gecmis olsun cnm insallah hemen iyilesir  :amin: :opucuk: sizin derdiniz sicaklan bizimde soguklan  :ehi: tam bi yaz gelmedi iki gün sicak oldu okadar hep yagmur soguk  :honk: benim cadi cok bilmis demin elinde cimbizi almis kasini alirmis gibi yapiyodu  :-ooo :-ooo herseyden haberleri var bunlarin  :k06:

hakime89

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Haziran , 2013, 17:58:38
iyiz şükür canım evde ben kızla uğraşıyorum hasta ettik kuzumu bu sıcakta ya  :sad1: :sad1: bir an evvel iyileşse  :amin: :amin:

çok şükür benimde güzel gidiyor ilk bebek yaa biraz heycan var biraz değil hatta çok heycan var şu eylül ayı ne zaman gelecek bilmiyorum yaa. :laughing7:.çok şükür  oğluşumuz bizi fazla bekletmedi.yarın kontrolümüz var bakalım bebeğimiz ne kadar kilo aldı:)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: hakime89 - 30 Haziran , 2013, 11:10:55

çok şükür benimde güzel gidiyor ilk bebek yaa biraz heycan var biraz değil hatta çok heycan var şu eylül ayı ne zaman gelecek bilmiyorum yaa. :laughing7:.çok şükür  oğluşumuz bizi fazla bekletmedi.yarın kontrolümüz var bakalım bebeğimiz ne kadar kilo aldı:)
inş. güzel haberlerle gelirsin canım o heyecan hep oluyor bende doğumu dşünüyorum nasıl olcak evde bizi bekleyen birde kızım olcak  :love7: :love7: o nasıl karşılayacak vs vs... bakalım senin paşa ne kadar olmuş bende 2 hafta sonra falan giderim sanırım doğumu yapacağım hast.bellide dr bir tutturamadım kızımda gittiğim dr üni.hast.geçmiş bende özelde yapayım hastane güzeldi diyorum... gelen drlarıda tanımıyorum  bakalım birini tercih edip gideceğim...

xxcansuxx

güllll senin cadısında çok bir bilmiş  :k06: :k06: :k06: benimkide takım taklavat oynuyor tornavida,pense vs  :k06: :k06: gelip tornavidaı kulağımıza sokuyor onu ateş ölçer sanıyor  oda yapıyor  :ehi: :ehi:

hakime89

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Haziran , 2013, 15:32:50
Alıntı yapılan: hakime89 - 30 Haziran , 2013, 11:10:55

hım bu ikinci bebiş o zaman maşallah kızınız kaç yaşında siz kaç yaşındasınız.ben 24 yaşındayım ve ilk bebeğim eşimde bende çok istemiştik çok şükür çok beklemedik evlendikten 6 ay sonra oldu.ama sanki hiç olmayacakmış gibi geldi bize azcık paşam korkuttu bizi:)))
inş. güzel haberlerle gelirsin canım o heyecan hep oluyor bende doğumu dşünüyorum nasıl olcak evde bizi bekleyen birde kızım olcak  :love7: :love7: o nasıl karşılayacak vs vs... bakalım senin paşa ne kadar olmuş bende 2 hafta sonra falan giderim sanırım doğumu yapacağım hast.bellide dr bir tutturamadım kızımda gittiğim dr üni.hast.geçmiş bende özelde yapayım hastane güzeldi diyorum... gelen drlarıda tanımıyorum  bakalım birini tercih edip gideceğim...

xxcansuxx

hakime masaallah genç yaşta anne olcaksın ne güzel hemen istemişsiniz rabbimde vermiş...
ben 31ime gireceğim  :suclu: :suclu: 5 yıllık evliyim bizde ilk 6 aydan sonra bebiş istedik olmadı 2 yıl sonrasında prensesime  hamile kaldım şimdi o 1.5 yaşında yaş ilerleyip ilk çocukda bizi çok bekletince birde ikisi bir büyüsün niyetiyle çalışmalara devam ettik şükür oğlumuz senin dediğin gibi bekletmedi...