geliyorum ...herkesi çoook özledim

Başlatan ayy, 02 Aralık , 2012, 20:58:24

« önceki - sonraki »

ayy

merhaba kızlar şuan yoldayım evime gidiyorum artık ve çok özlemişim herkesi  :love9: 
kuzum çıktı hastaneden çok şükür 4 ameliyat gecirdi 40 günde  :'(  evde yatacak 3 ay daha ayağındaki çivi ve kelepçelerle ama çok şükür her gecen gün iyiye gidiyor ve yürüme egzersizler başladıı .çiviler çıkınca uzun bisüre aksayacak.
buna bile razıyız rabbim kuzum bağışladı bize. Dualarınızı esirgemediniz hepinizden Allah razı olsun rabbim kimsenin ciğerini yakmasını. 45 gündür enaz 15 yaş dah yaşlandık ailecek sanki.inşallah kuzum hastalığından eser kalmadan iyileşir en kısa zamanda dualarını hep hissettim yine eksik etmeyin kızlar.
Formu tam gezemedim telden giriyorum güzel haberler var çok şükür devamına gelir inşallah ben tedavime aravermek  zorunda kaldım ama hep dualarımdaydımız kızlar.rabbim kabul eder inşallah. Yarın evimde girerim nete bol bol yazarım okurum.

destina06

canım iyi yolculuklar  hoş geldin biz de seni özledik kuzunun iyi olmasına da çok sevindim :love9:

~ERVA~

Hayırlı yolculuklar cnm ben pek takip edemiyorum ama merak ettim senin bebişin var ikinciye mi
Tedavi oluyon

ayy

02 Aralık , 2012, 21:38:15 #3 Son düzenlenme: 02 Aralık , 2012, 21:42:26 ayy
şulem canım çok şükür kuzumu  gördüm ilgilendim dönüyorum.hep aklımda dualarımdaydın inşallah sende iyisin canım

ayy

Alıntı yapılan: ~Sarecik~ - 02 Aralık , 2012, 21:30:26
Hayırlı yolculuklar cnm ben pek takip edemiyorum ama merak ettim senin bebişin var ikinciye mi
Tedavi oluyon
teşekkürler canım benim ilk kuzuma olacak inşallah tedavim.bahsi geçen kuzu yegenim canım.rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın inşallah

destina06

sen de benim dualarımdaydın kuzum geçen aykinin aynısıyım desem :crybaby2:

burcum

rabbim  yeğenine şifa versin :amin: sana da sağlıklı gebelik nasip etsin :amin:

ayy

şulem aynı acıyla sınanıyoruz çok iyi hissediyorum yaşadıklarını. rabbim başk acılar vermesin çok şükür sağlığımız yerinde herşe sadece zammını bekliyor.bak bana 45 gündür  aklımda ne bebek ne kendim nede eşim bişey kalmadı  . Sabır ve umut bide beklemek bizedüşen.

Nürrem canım Allah razı olsun.rabbim senindegönlüne göre versin inşallah

masal12

hoşgeldin ayşecim kuzunun iyi olmasına çok sevindim gözünüz aydın canım saglıktan daha önemli bir şey yok hayatta.. allah saglık versin bir daha yaşatmasın  :amin:

melek100lü

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:love9: :love9: :love9: Rabbim yiğenine acil şifalar versinde tez vakitte ayağa kalksın yavrucak  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ben çoook özledim seni sohbetini tatlı dilini canımbenim

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

iklima

Geçmiş olsun aysecim rabbim tekrar yaşatmasın inş.ömür boyu sağlık sihhat  nasip etsin  :flowers:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

_inci_tanem_

Hoşgeldin ayşecim  :opucuk: Gelmiş geçmiş olsun :opucuk: RABBİM tekrerını göstermesin  :amin: inşallah yeğenin en kısa sürede kendini toparlar ve ayaklanır :amin:

Başalayacağın tedavinde'de RABBİM gönlüne göre versin  :amin: İnşallah kuzun yada kuzucukların bekletmedne gelir önce göbüşünü sonra kucağını doldururlar  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayy

kızlar hepinizden Allah razı olsun bundan sonra artık hep beraber güzel şeyler mutluluklar paylaşırız inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

ayşecim hoşgeldin tekrardan canım  :opucuk:

yalznız ben gerçekten anlamadım ne oldu ki bebeğine. sen hamile değil miydin  :dontknow:  :icon_scratch:

ayy

teşekkür ederim canım benim  :opucuk: :opucuk:
yok ben hamiş değilim henüz inşallah en kısa zamanda olurum :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
yiğenim bi kaza gecirdi memleketteydim 1 aydır dün evime geldim ..kuzu benim değl yani yiğenim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: