bebeğinizle gittiğiniz otel tavsiyeleriniz?

Başlatan __nil__, 01 Aralık , 2012, 18:43:34

« önceki - sonraki »

ponçik

Biz bodrumda bir otele gitmistik, acikcasi otelin temizligi ve yemekleri tabi ki cok onemli ama cocuk kulubunun olmasi en buyuk avantaj, cocuklar kendileri eglenebiliyor, diger turlu devamli pesinde oluyorsun ve tatil yerine eziyete donusuyor  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ponçik - 09 Aralık , 2013, 21:35:29
Biz bodrumda bir otele gitmistik, acikcasi otelin temizligi ve yemekleri tabi ki cok onemli ama cocuk kulubunun olmasi en buyuk avantaj, cocuklar kendileri eglenebiliyor, diger turlu devamli pesinde oluyorsun ve tatil yerine eziyete donusuyor  :suclu:
benimkiler daha kücük oldugu icin mecbur peslerinde koscam gerci oglum daha yürümez ozamana ama kizim bakalim napcak  :k06: bodruma hic gitmedim 3kere antalyaya gittim oraya alistik gene oraya gitcez gibi bakalim
:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

biz de bu yaz tatilde  ne yapacağız bilmiyoruz. geçen yıl ki gittiğimiz oteli oğlum çok beğenmişti onu istiyor.  gerçi bu yaz artık ben çocuk havuzunda olurum...

ponçik

Benim eşimin kız kardeşi turistik bir belde de yaşadığı için muhtemelen  bu yaz da oraya gideriz , tabi bizim iki numara o zamana kadar ele avuca gelirse daha rahat ederiz  ;D 2 yıldır otel tatili yapmıyoruz biz
otele 1 haftada verdiğimiz parayı 1 aylık yazlık kiralayarak değerlendiriyoruz, biz eşimle çalıştığımız için sadece 10 gün gidiyoruz ama kuzum babaannesiyle 1 ay kalıyor  :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ponçik - 10 Aralık , 2013, 09:01:58
Benim eşimin kız kardeşi turistik bir belde de yaşadığı için muhtemelen  bu yaz da oraya gideriz , tabi bizim iki numara o zamana kadar ele avuca gelirse daha rahat ederiz  ;D 2 yıldır otel tatili yapmıyoruz biz
otele 1 haftada verdiğimiz parayı 1 aylık yazlık kiralayarak değerlendiriyoruz, biz eşimle çalıştığımız için sadece 10 gün gidiyoruz ama kuzum babaannesiyle 1 ay kalıyor  :icon_thumright:
tabiki eger kiralayabilcegin yer varsa iyi oluyo hem ucuz hemde daha fazla kalabiliyosun siz ordan kac para ödüyosunuz bilmiyom ama almanyadan rezervasyon yapinca baya pahali oluyo  :-\ bide sacma olan bi aylik bebegin bile olsa tam fiyat ödüyosun  :icon_scratch:

ponçik

Aslında ben de tam tersini biliyorum, yurtdışından rzv. yaptırınca daha uygun oluyormuş
Hatta bizim bi tanıdık , yurtdışındaki arkadaşları üzerinden rzv yaptırıp ucuz tatil yaptım diye sevinmişti  ;)
Birçok otelde 0-6 yaş ücretsiz, hatta bazı delux otellerde 0-12 yaş ücretsiz
1 aylık bebeğe neden para alıyorlar yuh yani  :honk:
örneğin şuanda Belekte delux herşeydahil 2 çocuk 2 yetişkin haziran ayında 6 gece  3000.TL civarında
tabi oteline ve beldeye göre de değişiyor  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ponçik - 10 Aralık , 2013, 14:02:27
Aslında ben de tam tersini biliyorum, yurtdışından rzv. yaptırınca daha uygun oluyormuş
Hatta bizim bi tanıdık , yurtdışındaki arkadaşları üzerinden rzv yaptırıp ucuz tatil yaptım diye sevinmişti  ;)
Birçok otelde 0-6 yaş ücretsiz, hatta bazı delux otellerde 0-12 yaş ücretsiz
1 aylık bebeğe neden para alıyorlar yuh yani  :honk:
örneğin şuanda Belekte delux herşeydahil 2 çocuk 2 yetişkin haziran ayında 6 gece  3000.TL civarında
tabi oteline ve beldeye göre de değişiyor  :dontknow:
belki ordan daha pahalidir bilmiyom  :dontknow: biz iki sene önce esimlen miracle resort a gitmistik 2 haftalik 2300 euro vermistik 6.ay oldugu icin biraz daha uygundu

ponçik

2 hafta için normal canım, şuan bu bahsettiğin otel bugün ki fiyatı 70.€/günlük

Gerçi bebek olunca bizim yazlık olayı nasıl olur bilemiyorum  :-\  gerçi bu yıl hep kucakta olacağı için ve bol bol uyuyacağı için rahat olur diye düşünüyorum  ;D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ponçik - 10 Aralık , 2013, 14:14:48
2 hafta için normal canım, şuan bu bahsettiğin otel bugün ki fiyatı 70.€/günlük

Gerçi bebek olunca bizim yazlık olayı nasıl olur bilemiyorum  :-\  gerçi bu yıl hep kucakta olacağı için ve bol bol uyuyacağı için rahat olur diye düşünüyorum  ;D
insallah bakalim bende cok merak ediyorum cocuklu hic tatile cikmamistim yani türkiyeye gelmedik daha  :laughing7:

ponçik