Emziği nasıl bıraktırmalıyım??

Başlatan Balböceği, 26 Kasım , 2012, 23:44:39

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kizlar hako 23 aylık oldu, eskiden geceleri alırdı ama son bir aydır gece gunduz meme emıyor  :cildir:

Nasil yapacagım bilmiyorum    :cildir:

Balböceği

Hiç kimsenin böyle deneyimi olmadı sanırım  :k06:

Artık önemi yok  :k06: bıraktık çok şükür  :nazar:

@Melek Yüzlüm@

kız ben hiç emzik vermedim ki bilmiyorumm yaniii öyle buldugunu emiyor garibim :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ben günlüğüme yazdım haci, saati saatine  :k06: artık merak eden orayı okusun  :k06:

Bluegirl

Aferin paşama  :nazar:  :aferin:
Emzik olayı benimde en büyük sorunum miniğimi bırak ablamız 4 yaşında o bile uyurken illa emzikle uyuyacak  :cildir:
Ne ettiysem bırakmıyor bir aksam vermedim yok kaybolmuş dedim bütün gece inat etti uyumadı  :cildir:
Hakoşum nasıl bıraktı edoş deyiver hele   :k06:

Balböceği

Sen benim günlüğümü oku hele saat saat yazıyor  :ehi:

Kısadan yaziyim Mirayy, yaktım  :ehi: tabi o lastik kokusu allahım one kökü öyle iğrenç  :ehi: :ehi: :ehi:

Şükür tiksindi artık istemiyor, ama uykular değişti haci gunduz iki saat yatan cocuk yarım saat icinde uyanıyor..

Ayağıma alırsam veya yanına yatarsam yatıyor dün gece her 4 saatte bir uyandı ama  :k06:

Bluegirl

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Kasım , 2012, 00:49:39
Sen benim günlüğümü oku hele saat saat yazıyor  :ehi:

Kısadan yaziyim Mirayy, yaktım  :ehi: tabi o lastik kokusu allahım one kökü öyle iğrenç  :ehi: :ehi: :ehi:

Şükür tiksindi artık istemiyor, ama uykular değişti haci gunduz iki saat yatan cocuk yarım saat icinde uyanıyor..

Ayağıma alırsam veya yanına yatarsam yatıyor dün gece her 4 saatte bir uyandı ama  :k06:
yaktınmı  :ehi:  :ehi: Allah seni böyle bişeyde anca senin aklına gelir kız akıllı bıdık  :k06:  :ehi:
Bi deniyim bende ama Yok anam benimkiler napsam bırakmaz  :cildir:  :cildir:

xxcansuxx

konu 26sında açılmış 28ınde edam sonuca bağlamışsın  :ehi: :ehi: :ehi:
çok güldüm ya 2 günde başarmışsın aferim sana  :aferin: :aferin: :aferin:
bende bıraktıracağımda ucundan keseceğim olmadı yakarımda  :toothy10: :toothy10: :opucuk:

__nil__

bnde internette ucunu kesme yakma gibi yöntemler duymuştum ama benim kız anlamaz öyle şeylerden daha küçük.aslında bende emziği bıraksın istiyorum.gece emziksiz uyumuyor emzik ağzından çıkar çıkmaz ağlıo ben gecede defalaarca emzik takıyorum ağzına.sırf bü yüzden odayı ayıramıyorum.nasıl alışıcak bilmiyorum.

kelebegimm

Canım uyudugu an sen çıkar ağzından memeyi istediginde mama ya da çay ver azcik geri dalsın sonra alisir kendisi uykuda emmemeye

]

Balböceği

Kizlar iki yasina kadar normalmiş ama iki yasından sonra emmemesi gerekliymis..

Bırakmaz diye diye kedimi bosa yormuşum, ama asıl olan uykusu bozuldu :(

Mirayy yak kiz kesme Büşra anlar kesik olduğunu sen yak hiç bir koku bu lastik kokusu kadar iğrenç değildir..  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: __nil__ - 29 Kasım , 2012, 23:19:16
bnde internette ucunu kesme yakma gibi yöntemler duymuştum ama benim kız anlamaz öyle şeylerden daha küçük.aslında bende emziği bıraksın istiyorum.gece emziksiz uyumuyor emzik ağzından çıkar çıkmaz ağlıo ben gecede defalaarca emzik takıyorum ağzına.sırf bü yüzden odayı ayıramıyorum.nasıl alışıcak bilmiyorum.
Nil, senin kiz daha küçük birak emsin zamanı gelince oda bırakacak inşallah..

__nil__

edacım küçük ama gece çok zulmediyor ya, durmadan meme ağzında olsunistiyor ondan istiyorum bırakmasını sırf bu yüzden oda ayırcam ayıramıyorum valla.
hakan gece emzik istemiyormuydu cnm? odasını ne zam an ayırdın sen?

Balböceği

Sadece geçeleri alıyordu, ama son 1 aydır ki oda malum kıs geldi evde olduğumuz icin cok istiyordu

Odamız yok maalesef, benimle kalıyor inşallah geniş eve taşınırım  :amin:

Odası ayrı olur  :amin: