ALMANYA`DA YASAYANLAR DA BURAYA :)

Başlatan Fatma-Ezgi Anna, 09 Şubat , 2007, 15:39:20

« önceki - sonraki »

almeriya

eger nasib olurda gidersek ins ;cocugu da babaannesine birakmayi düsünüyoruz bakalim.... :aferin:

bengü

ay negüzel insallah canim valla biri hacca gidecek olsa cocuguna ben bile bakarim yeterki böyle biseye sebep olayim cok sevinirim.benimde esimin ailesi cok hemde hep ic iceyiz ama benim tarafim yok ay ne güzel olurdu arkadas olmak cok isterdim gercekten.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

almeriya

sen tam olarak almanya nin neresindendin bengücügüm? :suclu:

bengü

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

EEEEEEEE KIZLAR BEN GELDIM SIZLER NERDESINIZ :dontknow: ALMANYADAN NABER BAKALIM BEN TURKIYEDEN GELDIM BURADA BUZ GIBI BIR HAVA SUREKLI KAR YAGDI VE FIRTINA VAR :'( :'( BIRDE MART AYI KISA ELVEDA DEDIGIMIZ AY AMA BIZ MERHABA DEDIK BU NEDIR YA DOGA TAMAMEN BOZULDU DUN ACAYIP BIR FIRTINA VE KAR VARDI BUGUN AKSINE COK GUNESLI VE 7 DERECE :hello2: INSALLAH FIRTANALAR SON OLUR :amin: :amin: EEE SIZLER NELER YAPTINIZ BIRGULCUGUM NERELERDESIN BAKALIM SEN NELER YAPTIN  :-[ :opucuk:

bengü

valla ayni canim ya havadisler sende geldin neler hissettin sen anlat tatil nasildi.biz ayni cocuklar falan iste ama dogru kis yeni basladi burdada kar yagiyo.sogukta ne yapicaksinki evde oturuyoruz iste anca görümce elti kaynanana hep bi arada oldugumuzdan birbirimizde toplanip cekirdek citlatiyoruz muhabbet ediyoruz tabi cocuklardan mümkün olursa :k06:

almeriya

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 25 Mart , 2008, 16:49:26
EEEEEEEE KIZLAR BEN GELDIM SIZLER NERDESINIZ :dontknow: ALMANYADAN NABER BAKALIM BEN TURKIYEDEN GELDIM BURADA BUZ GIBI BIR HAVA SUREKLI KAR YAGDI VE FIRTINA VAR :'( :'( BIRDE MART AYI KISA ELVEDA DEDIGIMIZ AY AMA BIZ MERHABA DEDIK BU NEDIR YA DOGA TAMAMEN BOZULDU DUN ACAYIP BIR FIRTINA VE KAR VARDI BUGUN AKSINE COK GUNESLI VE 7 DERECE :hello2: INSALLAH FIRTANALAR SON OLUR :amin: :amin: EEE SIZLER NELER YAPTINIZ BIRGULCUGUM NERELERDESIN BAKALIM SEN NELER YAPTIN  :-[ :opucuk:
.tubiscim. sen almanyanin neresinde oturuyosun canim?burda mi yasiyosun? ben yeni katildim sayilirrda araniza ondan bengücügümle tanisiyosunz galiba . biraz bilgilendirirsen sevinirim canim :hello2:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: almeriya - 26 Mart , 2008, 16:47:51
Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 25 Mart , 2008, 16:49:26
.tubiscim. sen almanyanin neresinde oturuyosun canim?burda mi yasiyosun? ben yeni katildim sayilirrda araniza ondan bengücügümle tanisiyosunz galiba . biraz bilgilendirirsen sevinirim canim :hello2:

almeriya hos geldin canim aramiza evet bende almanyada yasiyorum frankfurt tun kucuk bir kasabasinda hayatimi surduruyorum yaklasik 2 bucuk yil oldu ben geleli ......

belki yazdin arka sayfalara baktim ama goremedim sen neresinde yasiyosun almanyanin bebis cok tatli masallah minige benim yerime opersin annesi  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

bengü

almeriya düsseldorf ta yasiyo canimyani bana yakin yani 50 dakika felan arabayla ahhhhhhhh keske hep bi semtte yasasak hep birbirimizle görüsebilsek destek olabilsek ay ne mutlu olurdum.

almeriya

gercekten güzel olurdu bengücügüm.ben burda yetisen cogu insanlarin dilinden pek anlamiyorum :ehi:en azindan birbirimizi anlardik yani  :crybaby2:                                        buarada hosbulduk tubis. :flowers:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

evet birgulcgugum benim icinde oyle ama ne guzel almeriyay la yakinsiniz gun olur insallah bulusursunuzne varki50 dakika hic bisey digil tr de gazi osman pasadan kalk sisliye gitmek bile 1bucuk saatki bu hic bisey digil canim :-[ :-[

almeriya

tubis sen istanbulun neresindensin canim.ben almanyada yasiyorum ama dogma büyyüme ist. fatih KARAGÜMRÜKK!!!!!!! :occasion5:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: almeriya - 05 Nisan , 2008, 14:05:26
tubis sen istanbulun neresindensin canim.ben almanyada yasiyorum ama dogma büyyüme ist. fatih KARAGÜMRÜKK!!!!!!! :occasion5:

canim be aslen Ordu´luyumama Istanbul´da uzun bir sure yasadim gazi osman pasada kaldim canim :) :-[

bengü

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 28 Mart , 2008, 13:24:48
evet birgulcgugum benim icinde oyle ama ne guzel almeriyay la yakinsiniz gun olur insallah bulusursunuzne varki50 dakika hic bisey digil tr de gazi osman pasadan kalk sisliye gitmek bile 1bucuk saatki bu hic bisey digil canim :-[ :-[
dogru söylüyosun canim saatler bahane insan isteyince fizanada gider ama imkanlar bazen el vermiyo iki cocuk var arabamizda yok nasil gitceksinki insallah diyelim belki birgün neden olmasin keske gidebilsem.

Esen

Merhabalarr

Bende Almanya da yasayanlardanim,3. 5 yil oldu  geleli Hannover e bagli kücük bir kasabada yasiyoruz.Buraya yakin olanlar varmi acaba????