ALMANYA`DA YASAYANLAR DA BURAYA :)

Başlatan Fatma-Ezgi Anna, 09 Şubat , 2007, 15:39:20

« önceki - sonraki »

Damla

Alıntı yapılan: Esen - 16 Nisan , 2008, 22:45:46
          :flowers:  Selam Tubiss

Sen Almanya da nerede oturuyosun,ben Hannoverdeyim  2 kizim var benimm,bu forum u bulana kadar yanlizliktan sikayet ediyodum ama burda bi kac arkadasim oldu cok sevindimm...

Bana mesaj atan ,cevap veren herkese tesekkürlerrr....  :hello2:   :flowers:

iyi aksamlar görüsmek üzere...

merhaba ben hediye bende hannovere yakin oturuyorum

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: misirli-gelin - 24 Temmuz , 2008, 16:25:51
selam bende almanyadan katiliyorum aslen aksarayliyim kimse yokmu burda huhu

slm canim gec olsada gordum mesajini yaz geldi herkez biryerlerde o yuzden forum biraz bos gibi :-[ bu arada hos geldin aramiza :flowers: ben tubis frankfurt tan sen almanyanin neresindesin canim  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

hediye hosgeldin canim aramiza bende frankfurttan cok memnun oldum tanistigima sahsen :flowers: :flowers:

artik gurbet paylasimlarimizi burdan bol bol yapariz :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: kizimveoglum - 12 Haziran , 2008, 22:42:48
merhaba kizlar nasilsiniz ben önceden uye idim iki kere nicikimi degistirmak zorunda kaldim giris yapamadim ve tekrar basdan uye oldum  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

tekrar uyeliginle aramiza hos geldin canim :flowers: :flowers:

ben biraz gec yaptim hosgeldiniz kutlamalarimi kusuruma bakmayin arkadaslar evde ben bebis yerine canavar besliyorum vakit bulamiyorum pek :k06: :k06:  ama sayfamizi sik sik kontrol etmeye calisicam  hepinizi ve bebislerinizi kocaman öpüyorum  :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

birgulum neredesin canim neler yapiyosun eee artik turkiye tatilide sona erdigine gore su sayfamiza ugrasan anlatsan neler yaptigini olmazmi :k06:

hani ben biliyorumda sayfamizda da bulunsun belki senin gezinle burda okuyanlar azda olsa gozlerinde tr yi canlandirip birazda ozlemlerini giderirler tipki bana anlattiginda oldugu gibi  :-[ :-[ öpüyorum seni ve meleklerini :opucuk: :opucuk:

kizimveoglum

merhaba hanimlar bende gelemiyom bu raya uzun zamandir bir ay izine gittim geldim sukur aranizdayim  almanya cok soguk ya  berbat bir durum  neyse hamimlar görususz insanlah :love8: :love8:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: kizimveoglum - 18 Ağustos , 2008, 18:53:04
merhaba hanimlar bende gelemiyom bu raya uzun zamandir bir ay izine gittim geldim sukur aranizdayim  almanya cok soguk ya  berbat bir durum  neyse hamimlar görususz insanlah :love8: :love8:

hosgeldin canim tatil nasil gecti nasilsiniz  :opucuk: :opucuk:

kizimveoglum

idare eder ama annemi babami esi dostu gördum iyi geldi  :laughing7: :laughing7:görusemiyoz  :love7: :love7:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: oglusum - 22 Eylül , 2008, 14:31:41
selam kizlar bende almanyadayim bir oglum var 2,5 aylik bende yaklasik 2 senedir burdayim gelin tanisalim :flowers:  :flowers:

hos geldin canim aramiza sen almanyanin neresinden canim, bu arada oglusunu allah bagislasin öpüyorum pasayida :opucuk: :opucuk:

MISIRLI-GELIN

merhaba hanimlar nasilsiniz bende uzun zaman oldu gelemedim ev tasidim  son 1 haftadirda hastanedeydim ama simdi evimdeyim oh be allaha sükür ve tekrar araniza katildima sevindim neyse görüsmek üzere byby
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

kizimveoglum

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 11 Eylül , 2008, 23:13:07
Alıntı yapılan: kizimveoglum - 18 Ağustos , 2008, 18:53:04

hosgeldin canim tatil nasil gecti nasilsiniz  :opucuk: :opucuk:
idare eder canim koyde gecirdim birsey anlamadim :flowers:

MISIRLI-GELIN

idare eder canim koyde gecirdim birsey anlamadim :flowers:

sen yinede köyde gecirmissin ben ev tasimayla ve hastanede gecirdim canim  :ehi:
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

kizimveoglum

tatile gitmemek gerekli aslinda benim kendi fikrim izin degil aynen buradaki gibi oturuyom :ehi:

mami2009

Herkese SLM,gec oldu ama,bende Almanciyim,Bad Kreuznachda (Mainz-Frankfurt yakinlarina) kaliyorum.Aslen Giresunluyum.6 yasinda bir Kizim var,gecen ay ,18 haftalik oglumu sessizce dünyaya getirmek zorunda kaldim :y25: Toparlanma asamasindayim.
Bu arada köyde tatil geciren Arkadas,seni cokk iyi anliyorumm ;)

kizimveoglum

merhaba aramiza hosgeldin bende aslöen giresunluyum hemso görmel ne guizel birsey umarim karsilasiriz :love9:
koyde tatil geciren bir ben varim berbatti halada unutamadilar annene cok gittin  cok gezdin hic anlamiyorlar gurbettekileri :BangHead: