29 Mart , 2024, 00:26:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Erken hamilelik belirtileri

Başlatan zhr38, 14 Temmuz , 2008, 16:54:53

« önceki - sonraki »

zhr38

1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet
12.iştah artması
13.mide yanması
14.idrar kokusunda değişme
15.kasıkta batma,kramp
16.gazlı olmak
17.eklemlerin ağrıması

tubis

benim sık idrar çıkmam ve iştahımın artması şüphelendiğim nedenlerdendi diğerlerini farkedemedim

zhr38

bende de sadece ikisi olmuştu diğerleri omadı kişiye göre değişiyor işte ;)

tubis

bebekistiyorum

kızlar bendede bel ağrısı iştah artması ve uyku hali var inş bu belirtiler karnımda meleğimin olması anlamındadır

tubis

zhr38

efsane

YA YAZDIKLARININ EN AZ TANESİ BENDE VAR.AY İNŞALLAH DOGRUDUR BUGÜN BENİM EVLİLİK YILDÖNÜNÜM BELKİ MELEGİM KARNIMDA BİZE Bİ HEDİYEDİR İNŞALLAH ALLAHIM KİM BEBEK İSTİYOSA HERKESE SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR VER.HAMİŞLERE KOLAY DOGUM NASİP ETSİN NESE HEMEN HEYCANLANMAYAYIM PSKOLOJİKTE OLUR DEMİ ADETİM GELSİN Bİ GECSİN 1 HAFTA AY İNŞALLAH İNŞALLAH ALLAHIM KİM İSTİYOSA VER VER VER :nazar: :amin: :amin: :amin:

zhr38

ver allahım ver ;D
allah gönlünüze göre versin  :flowers:

efsane

bebek istiyorum yazmıştın belirtileri var die bende yazdım var die bebek istiyorum hamiş bakalım ben nolcam inşallah bende bagırırm hamileyimmmmmmmmmmmm die gerci artık eskisi gibi takımyorum olursa olur olmazsa olmaz zmn vardır yada kaderimde bebeiş yoktur napalım benim annem 5 tane dogurmuş hepsi 15 20 gün yaşayıp ölmüş ama sonra ben ve kardeşim yaşamışız işte öldürmeyen allah öldürmüyo veren de rabbim alanda rabbim hayırlısı olsun beeeeeeeee

ponçik

bende de iştah artması , uyku hali ve alt karında şişkinlik olmuştu, bende adetim 2 gün gecikince hemen test yapmıştım  ;D

Lale inşallah senin de hamileyim diyen çığlıklarını burada beraber paylaşırız  :opucuk:
Allahım isteyen herkesin gönlüne göre versin  :amin: :love9: :amin:

efsane

amin canım arkadaşım :amin:benimde belim agrıyo iştah artması ve gögslerim şişkinlik var bide agzımın tadı yok eşim heveslenme bence adet olcan dio bende artık heveslenmiyomki napim demi arkadaşlar.buay omazsa bidahaki ay kısmet günde 2 ögün yiyen ben şimdi 6 ögün yiyom anlamadım ama diolarki adet olcan zamnda iştah artması olur bakalım kısmet rabbim isteyenler hayırlı evlat versin bebeşi olanlara saglıklı uzun ömür versin.hamişlerede kolay dogum nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ponçik

Lale peki folik asit kullanıyormusun
ben 2 ay önce kullanmaya başalmıştım
2 ayda 4 kilo almıştım , o da iştahı artıyor söylemedi deme  :laughing7:
ama dilerim içinde minik bir mucize vardır  :love9:

efsane

efet kullanıyorum 2 aydır ama sadece buay cok iştahım acıldı.hala aynı kilodayım hatta zayıflamışsın diolar ama bende ilk folik aside bagladım grci aclık drken aclık hissi var yemek yiyince midem bulanıyo sonra ne bikim işte öle bakalım 26 sından sonra belli olcak iiyii dualarınız için teşkür kocamn  :opucuk:

hazan

bu belirtilerin 13 tanesi bende var adetimde 8 gün geçiyor 2 gündür üst üste test yapıyorum çıkmıyor :crybaby2:    :( :( :( :(