28 Mart , 2024, 22:48:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Erken hamilelik belirtileri

Başlatan zhr38, 14 Temmuz , 2008, 16:54:53

« önceki - sonraki »

*optimist*

hazan kardeşim kanda gebelik testi yaptırsanız değerlerinden anlaşılır

Esselamu Aleyküm Yâ Rasulâllah, Esselamu Aleyküm Yâ NebiAllah, Esselamu Aleyküm Yâ HabibAllah,
Esselamu Aleyküm Yâ Seyyidi'l Rasul Yâ Seyyidi'l Nebî Yâ Seyyidi'l Ümmeti Yâ Sefaati'l Ümmeti Aleynâ ve Aleykumesselam..
[

hazan

slm  :hello: iki hafta önce yaptırdım bişey çıkmadı tekrar yaptırmayada korkuyorum ya yoksa  :y25:

duru boncuk

canım idrarda çıkmayabilir bence bi kan testi yaptır kesin sonucu alırsın  :icon_thumright:

hazan

başka yolu yokmu?öğrenmenin?

duru boncuk

yok canım daha ne olsun işte en kesini ve temizi o sonucunuda alırsın 1-2 saate kafandaki sorulardanda kurtulursun niye yaptırmak istemiyosunki sen  :dontknow:

hazan

yoksa??????
Alıntı yapılan: özgül-duru - 24 Temmuz , 2008, 16:58:19
yok canım daha ne olsun işte en kesini ve temizi o sonucunuda alırsın 1-2 saate kafandaki sorulardanda kurtulursun niye yaptırmak istemiyosunki sen  :dontknow:

*optimist*

ya varsa ve dikkat etmen gerekiyorsa doktorunun sana söylemesi gereken şeyler varsa ihmal etme canım benim
ve gerçekten varsa bu mutluluğu biran önce yaşamış olursunuz daha ne olsun

Esselamu Aleyküm Yâ Rasulâllah, Esselamu Aleyküm Yâ NebiAllah, Esselamu Aleyküm Yâ HabibAllah,
Esselamu Aleyküm Yâ Seyyidi'l Rasul Yâ Seyyidi'l Nebî Yâ Seyyidi'l Ümmeti Yâ Sefaati'l Ümmeti Aleynâ ve Aleykumesselam..
[

mavili

merhabalar canım kan testi en kesin yolu ögrenmenin tek yolu erkenden ögrenmek istiyorsan baktır bence hem için rahatlar acaba demezsin bende çok yaşadım zamanında 3-4 günde bir baktırıyordum belki olmuştur bu sefer diye artık eşim bile sıkılmıştı test için ikide bir hastaneye gitmekten

ilgin0707

bendede halsizlik ve iştah artışı oluyor arkadaşlar daha regl dönemime bu arada ben folik asiti yatmadan içiyorum iki ay oldu başlayalı

efsane

İNŞ CANIM HAMİŞSİNDİR RABBİM HAYIRLISINI NASİP ETSİN BENDEDE VARDI AMA PSKOLIJİKMİŞ İNŞ SEN HAMİŞSİNDİR RABBİM HAYIRLISINI NASİP ETSİN :amin:

sibel28

neslihan

Beklemek ve sabırlı olmak çok zor kızlar.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin

sibel28

benim midem bulanıyor.gögüslerim şişti ama 2 gün sonra hasta olcam...

efsane

kıslar hazan hamiledki onları hamiş olmadan önce yazmıştı nese darısı bizim başımız inş valla benim ne adet belirtim var nde hamişlik belirtim var adetimde 2 gün gecti kan testi yaptırdım ama dr göstermedim 43,78 sonuc netten baktım düşük yani gebe degilim nese hayırlısı allahtan  :amin: :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

LALECİM CANIM ARAKDAŞIM İNŞ HAMİŞSİN DİR DEGER BİRAZ DÜŞÜK GİBİ AMA OLSUN HİÇ BELLİ OLMAZ

RABBİM BÜYÜK İNŞ HADİ GİT GEL ÇABUK HAMİŞ HABERLERİNİ DUYMAK İSTİYORUM
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code