29 Mart , 2024, 02:45:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bu gece beklemek zor:(

Başlatan __nil__, 06 Mart , 2010, 00:08:00

« önceki - sonraki »

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

nil'cim yazdıklarını okuyunca aynı şeyleri yaşadığımızı farkettim canım.. benimde 4 gün geçmişti ocakta ilk kez... test yaptım çıkmadı çıkmadığını gördüm ertesi gün adet oldum :) sorun yoktur canım kendini üzme ve sıkma... emin ol bugün yarın gelir...  :flowers: :flowers: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

nilcım bıraz daha nbekle edet olmadıysan tekrar kan testı yap belkı yukselmiştır kan degerın

ve yahut doktoruna sor bı gorun bakalım  ::)

__nil__

evet canım çarşamba gününe kadar beklicem çarşamba günü  10 gün gecikmiş olucak hala gelmezse gidicemm kesin..ay akıntım da var sürekli şüphelenip wcye koşuom geldimi diye,paranoyak oldum :honk: :honk:

EMEL 26

tekrar test yapdır için rahatlar
bazen oluyor stresten de gelmiyo
Kızlarımla hayat çok güzel💖

gülbanu

nil-alp canım bak bende geçen ay 5 gün gecikmişti ben çok şüphelenmiştim hamileyim diye
ve benim hiç geçmez hep öne atar
sonra araştırdım bir kadında hiçbir hastalık yoksa senede 2 sefer günü geçebilir diyor dr lar
bu benim de 2 cisi olmuştu belki seninde ondan olabilir dur biraz bekle inşlh olmassın da içimiz rahat eder

yildiz168

tatlım bence bir iki gün bekle ve sonra doktora muhakkak git ihmal etme tatlım ama önemli bişi değildir bence , psikolojik bile olabilir :icon_scratch:

cemresu

hamile olupta üstüne görme olayını yaşayan var mı varsa nasıl oluyoo  :icon_scratch:

defnelma

bugün günümdü.ama yarında olabilir. bugün adetim gelmedi.ama sanki belirti felan kalmadı. ya umarım bebiş vardır.... :binkybaby:
aşk iki kişiliktir...

KybeLe

bende merak ettim. aslında 4küsür rakamı pekte az degil normal de 00.1 cıkıyo gebelik olmayınca. Gec dollenme olduysa olabilir yine de umut kesmemek lazım. insallah hayırlı haberlerle gelir.  :amin:
Oğluşuuumm :)

yildiz168

Alıntı yapılan: cemresu - 07 Mart , 2010, 23:44:06
hamile olupta üstüne görme olayını yaşayan var mı varsa nasıl oluyoo  :icon_scratch:
ben yaşadım canım , kahverengi bir lekelenme oldu 3-4 gün. sonra 2 gün bişi gelmedi , 2 günden sonra 3 gün daha turuncu -kahve arası akıntı geldi. Akıntı derken lekelenme şeklinde dersek daha doğru olur . Korkulacak bişi yok diyo doktor önemli olan kırmızı renk kan gelmemesi. Gelen akıntı kırmızı ise o zaman doktora gitmek lazım

crazy for babies

yıldızcım yani sen hamişmisin sendekş akıntının nedeni neymiş?

yildiz168

doktor belli bir neden söylemedi sadece her hamilelikte düşük riski olabilr fln dedi , bu kahverengi lekelenmeler içinde önemsenicek bişi yok dedi :honk:demekki doğal bişi  :laughing7: