Mod önerisi !!

Başlatan Balböceği, 22 Kasım , 2012, 15:41:47

« önceki - sonraki »

muhribe

emine hn nerlerde  :dontknow:

valla sitenin tadı kalmadı  :cildir:

elfo

çok cahilim mod dediğiniz nedir anlamadım  :icon_scratch: facebooktaki gibi seçme hakkımız olsaydı yani mesela bi fotoyu koyduk kimler görebilir şeklinde. ya da bi günlük açtım o günlüğü okuyabilecek kişileri seçme şansım olsaydı günlüğümde fotolarımı da rahatça paylaşabilirdim.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

muhribe

Alıntı yapılan: elfo - 26 Kasım , 2012, 11:37:35
çok cahilim mod dediğiniz nedir anlamadım  :icon_scratch: facebooktaki gibi seçme hakkımız olsaydı yani mesela bi fotoyu koyduk kimler görebilir şeklinde. ya da bi günlük açtım o günlüğü okuyabilecek kişileri seçme şansım olsaydı günlüğümde fotolarımı da rahatça paylaşabilirdim.
ben de bunu dile getirmiştim elifim  :icon_thumright:
sonuçta özel teşkil eden konuların yönetimi konuyu açanın olmalı

elfo

katılıyorum canım. sen günlüğünde yiğitin doğum günü fotolarını belki defalarca paylaşıp paylaşıp silmek durumunda kalmıştın
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

muhribe

hep öyle yapıyorum maalesef, çoğu arkadaş da aynı sorundan müzdarip  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

katılıyorum sizlere kızlar birazda ilgilenilse  :icon_thumright:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 26 Kasım , 2012, 11:38:54
Alıntı yapılan: elfo - 26 Kasım , 2012, 11:37:35
ben de bunu dile getirmiştim elifim  :icon_thumright:
sonuçta özel teşkil eden konuların yönetimi konuyu açanın olmalı
benim daha önce üye olduğum forumlardan birinde oluşturduğun
albümleri her üye göremiyordu sadece forumdaki arkadaş listede olan kişiler görüyordu

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende fotograf konusuna katiliyorum gercekten insan foto yüklemeye üseniyo silcez diye bide istemiyoz herkes görsün 
bide su sacma yabanci dillerde acilan konulara deli oldum yaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: valla siteye giresim olmuyo bisey göremiyom  :-\ :-\
:nazar: :nazar:

Emine

Üye olurken aktivasyon istiyoruz artık arkadaşlar. Onay verdiklerimiz üye olacak. Kalıcı bir çözüm bulana kadar bu şekilde olacak.

Balböceği

Kizlar bende açılmıyor sayfalar kasılıyor  ::)

Sizde de öyle mı?

Balböceği

Hala devam ediyor biri  :cildir:

İsyan var bu gece  :cildir:

ツgöçmen_54 ツ

saçma sapan açılan konular yüzünden benimde siteye giresim kalmadı  :igrenc:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

zoruma giden zamaninda anne olmak istiyorum bölümüne bi konu acsak hemen siliniyodu gereksiz diye ama simdi bakiyom her doktora gidildiginde yada hamile kalamayinca yumurtlama döneminde her seferinde yeni konular aciliyo  ???  ??? ??? bide bu yabanci dilldeki konular tam sinir bozucu  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kişiler durumlarıyla ilgili bir konu açsalar, gerektiğinde konu başlığını değiştirebilirler... mesela bir arkadaşımız  genetik test yapılacak diye konu açmıştı sonra başlığı  sonucu aldım, tüp bebek tedavisine başladım diye değiştirdi... sonuçta  bir konu açıp değişen durumunu tek konuda paylaşmış oldu...

Balböceği

Söyleyince alınıyorlar ama halbu ki cok sinir bozucu  :cildir: :cildir:

Pek kimsenin umrunda değiliz zaten