28 Mart , 2024, 16:09:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mod önerisi !!

Başlatan Balböceği, 22 Kasım , 2012, 15:41:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

Emine, sitede uygunsuz konular açılıyor, ama mod kimse olmadıgından silinmiyor..

Masa başında olan bir sürü üye var  :icon_thumright:

Yada foruma bakın  ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

aslında bu konuda benim de bir fikrim var... mesela 100 mesaj yazmayan konu açamasın... sürekli garip   hatta edepsiz konular açıp bir daha foruma uğramayanlar  var...

muhribe

bence üye olmayanlar yazdıklarımızı bile okuyamasınlar.
burda arkadaş ortamında güzel yazışmalar oluyor, alakası olmayan yabancılar bakmasın hıh  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 22 Kasım , 2012, 15:52:26
aslında bu konuda benim de bir fikrim var... mesela 100 mesaj yazmayan konu açamasın... sürekli garip   hatta edepsiz konular açıp bir daha foruma uğramayanlar  var...
guzel  :icon_thumright: benimde aynı fikrim var 100 mesajı olmayan özel mesaj atamasın  :icon_thumright:

burcum

betülüm vatandaşlar üye oluyor demek ki nickleri var :dontknow:

Balböceği

Forum elden gidiyor vala  ;D

muhribe

o sapıklıkları yazanlar için demedim hacı genel konuştum

hani ziyaretçi olarak girenler okuyamasın

ya da talep edilen konulara böyle bi sınırlandırma getirilsin

mesela muhabbet kralını ve bebek günlüklerimizi okuyamasınlar  :icon_thumright:

burcum

SeliN59

eskiden çok sık girerdim foruma şimdi hamilelikle ilgili rahatsızlıklarımdan dolayı sık giremiyorum ama girdiğim zamanda özellikle anne olmak istiyorum bölümüne bakıyorum sinir oluyorum çok gereksiz konu var bazı arkadaşlar çok abartıyolar konu açarken fikir alışverişi yapacağımız birbirimizi bilgilendireceğimiz konular açsak daha iyi değilmi ? katılıyorum gereksiz konular temizlenmiyo modlar aktif olmadığı için forumda düzende yok

Emine

Uygunsuz konu gördüğünüzde moderatöre rapor et butonuna tıklayabilirsiniz. O zaman bana mail geliyor bakıp siliyorum.

@Melek Yüzlüm@

bugün vardı bişiler yabancı idi ne dendiğini bilmiyorum ama şu an yok iyi ki silinmişler  :hieyt: ne idi ki onlar öyle benim pc de bozuldu o ara moderatöre bildir diyemedim

ponçik

Açılan alakasız konuları sildim , gözümden kaçan var ise bizi haberdar eder misiniz?
Yetkim olmayanları Emine'ye bildirdim.

fıstık

gonca hanımburda mısınız hala abuk sabuk konular açılıyo üyeliklerini iptal etseniz  :dontknow:

@Melek Yüzlüm@

ponçik

Konuları sildim, silemediklerim yetkim dışında, onu da bildirdim,
Başka yeni konu göremedim ben  :-\