Şehitlerimize Allah'tan Rahmet yakınlarına Sabırlar diliyorum.

Başlatan meryemcce, 13 Kasım , 2012, 09:01:58

« önceki - sonraki »

meryemcce

Arkadaşlar ne zaman tv açsam radyo dinlesem ya da internette sosyal medyalar dahil herhangi birine baksam hep şehit haberleri.Ne olacak böyle.Ateş düştüü yeri yakıyor bizimde yüreklerimiz o manzaralarla dağlanıyor ve lâkin hepsi tv yi radyoyo vs..kapatana kadar..onun hüznüyle yaşayan ailelerimize analarımıza kardeşlerimize Rabbim sabırlar versin.Artık şehit haberleri bitsin
[/i]  :'(
Ben bir daha dünya'ya gelirsem lütfen bazıları gelmesin

bnsroni

meryemcce

Hemde çok şey var..Buraya yazmak istedim çünkü şehitleri görünce dayanamıyorum,üzülüyorum hele ki yakınlarını düşündükçe ..

°•.ℓανιηуα.•°

dün yaşadığım yerden şehit cenazesi kalktı...

yürek mi dayanır...  :'(

yürüyüş yapılacaktı ama annesi istemedi. yürüyüş olmadı... olsa ne olacak ki. geri mi gelecek...

haberleri izleyemez olduk,malesef artık şehit haberi geldiğinde normal bi olaymış gibi karşılıyor  olduk. normal bişi yani sıradan.

biri ne zaman dur dicek bu olanlara !!!!!!!!!!!!!!!!!

muhribe

dün haberlerde izledim durdum durdum ağladım  :y25:
Allahım dedim, bizim de erkek evlatlarımız var  :sad1:
sen koru  :amin:
bütün evlatları koru  :amin:

meryemcce

Ben şimdiden Melankoliye bağladım.2 ay sonra Allah nasip ederse oğlum olacak.ilk hareket edişinde içim cız etti heyecanlandım bir sevgi bir hüzün kapladı içimi.sen 9 ay ne zorluklarla karnında taşı hatta düşünüürsek büyütüyosun endişesini yaşıyorsun üstüne titriyorsun alışıyorsun sonra toprağa veriyorsun.bu çok alışageldik bir durum oldu artık.bizimde kardeşlerimiz eşlerimiz babalarımız var.ister görevli olsun lar ister olmasınlar görevini yapan görevinde diğerleride sivilken can veriyor.hergün bir endişeyle gönderir olduk dışarıya.Hepsi Allah'a emanet ..

burcum

ALLAH rahmet eylesin :amin: ailelerine sabır ihsan etsin :amin: :y25:
soyu kuruyasıcalar ortadan kalkmadığı sürece daha çok canlar yanacak :y25:

Balböceği

Öyle  :y25: ateş düştüğü yeri yakıyor  :-[

Rabbim soylarını kurutsun, lanet olsun hepsine  :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Rabbim şehit acısıyla daha fazla yürekleri yakmasın inşaallah...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...