kizlar dua edin saat 8de doktor kontorum var yumurtlama takibi icin

Başlatan baltzi, 08 Kasım , 2012, 15:52:36

« önceki - sonraki »

baltzi

kizlar gecen ay klomen kullandim gunde bir defa bir tanem yumurtam olustu sonra catlatma igensi vuruldum ama olmadi. buay tekrar kullandim buaksam konturolum var adetimin 13 gunu bugun. amabende buzamana kadar agri olmadi sadece bugun olmaya basladi bide akinti.. bide kizlar dua edin bua pazara kadar yumurtlama gunum olsun. eger haftaya olursa esim olmuaycak sehir disina cikacak cuma kadar.. yani buayda hapi bosuna icmis olmuyayaim.. okdar tahlihisiim ki yada kadermi bilmiyorum ama nedense hep yumurtlama gunlerimde esim olmuyor ve sonuc malaesef.. allah herkese annelik duygusunu tatdirsin bizede insallah.. dua edin nelour.

burcum

makaron

masal12

canım eger 13. gün bugunse haftaya kadar yumurtlama zamanın gecer zaten sen bugun yarın haftasonu hep çalış.. inş tutar canım..

baltzi

Alıntı yapılan: masal12 - 08 Kasım , 2012, 16:04:22
canım eger 13. gün bugunse haftaya kadar yumurtlama zamanın gecer zaten sen bugun yarın haftasonu hep çalış.. inş tutar canım..
gecen ay gec yumurtladim bu ay insallah ole olmaz olursa buayda bosa gitmis oalcak. insallah pazara kadar olurum

BurcuÇ

baltzi

kizlar geldim bir tanem yumurtan 20 mm olmus ve ignemide vuruldum allahima sukurler olsun.. buhafta degerlendirebileceigiz.. insallh bu ikincisi tutar.. artik 15 gun  geri sayim basliyacagiz..

ZEYNEP-35

Alıntı yapılan: baltzi - 08 Kasım , 2012, 20:21:59
kizlar geldim bir tanem yumurtan 20 mm olmus ve ignemide vuruldum allahima sukurler olsun.. buhafta degerlendirebileceigiz.. insallh bu ikincisi tutar.. artik 15 gun  geri sayim basliyacagiz..

canım inşallahh hayırlısıı çok sevindim  :k06: :k06: :k06:öbür ay hayırlı haberlerini alırız umarım bu ay ben ilaçsız yumurta takibindeydim ama mantar olmuşum doktor ilaç verdi ondan bu ay ertelenecek gibi bakalım doktor ilacın zararı olmaz derse deneriz tabi de.....

burcum

sen 3-4 gün sıkı tut hatta eşin gidesiye kadar hergün :icon_thumright: 15.ci gü
n sonra güzel haberlerini alırız inşallahhhhhhhhhh :amin:

özlem0609

hayırlısı olsun tatlım,kolay gelsın,sonuclarını alırsın ınş en guzelıyle  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

masal12

canımm yumurtan cok güzel büyümüş :nazar: :nazar: cok iyi değerlendir stres olmamaya çalış müzik aç dans et falan rahat ol sende istekli ol öyle ilişkiye gir kocanı da rahatlat zorunlu hissetmeden yapmaya çalış (gerçi hoş ben bu söylediklerimin hepsini denedim yıne olmadı) inş senin işe yarar bu çok önemli diyorlar...

baltzi

Alıntı yapılan: masal12 - 09 Kasım , 2012, 09:44:46
canımm yumurtan cok güzel büyümüş :nazar: :nazar: cok iyi değerlendir stres olmamaya çalış müzik aç dans et falan rahat ol sende istekli ol öyle ilişkiye gir kocanı da rahatlat zorunlu hissetmeden yapmaya çalış (gerçi hoş ben bu söylediklerimin hepsini denedim yıne olmadı) inş senin işe yarar bu çok önemli diyorlar...
stres yapmamaya calisiyorum ama yinede oluyor artik hayirlisi.. doktora gitmeden once akintim coktu ve agrim da vardi kasiklarimda ama ben bukada r cabuk yumurtayacagimi hic sanmadim cunku ben gec yumurtuyordum hep.. simdi pazartesi sabaha kadar degerlendirecegiz... inaniyorum ki bizimde birgun bebeklerimiz olacak..

BurcuÇ

baltzi

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 12 Kasım , 2012, 11:56:10
Canım gelişmen varmı ??
canim cok sukur yumrutam buyumus hemen o gece ignemi vuruldum simdide beklemedeyimcnm. artik hayirlisi  ama umidi yok . cunku esim dizledi agiriyor diye ilac aliyor ondan.. etkiside olur diye dusunuyorum

ZEYNEP-35

Alıntı yapılan: baltzi - 12 Kasım , 2012, 12:03:03
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 12 Kasım , 2012, 11:56:10
Canım gelişmen varmı ??
canim cok sukur yumrutam buyumus hemen o gece ignemi vuruldum simdide beklemedeyimcnm. artik hayirlisi  ama umidi yok . cunku esim dizledi agiriyor diye ilac aliyor ondan.. etkiside olur diye dusunuyorum

canım bize ürolog erkeğin içtiği ilacın etkisi olmaz kadın içerse olur demişti. o yüzden etkiliceğini sanmıyorum canım. sonuçta bebiş sana yerleşiyo. ilaçların spermlere etkisi olduğunu sanmam yani ki doktor da öyle dedi zaten..sen kafana takmadan çalışmalara devam  :k06: :k06: :k06: