28 Mart , 2024, 18:35:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

trambolin ile mütiş sonuçç 83.00 dan 72,300 syf 3

Başlatan doruk38, 05 Kasım , 2012, 12:14:21

« önceki - sonraki »

doruk38

05 Kasım , 2012, 12:14:21 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2013, 00:17:47 doruk38
merhaba sevgili günlük... artık kilo vermenin zamanı geldiii. bu günden itibaren azimli bir şekilde diyete başlıyorum. diyet dediysem öle yemeden içmeden falan kesilmiycem. düzenli güzel besleneceğim. 3 beyaza (şeker,un ve uz) küstüm. artık onlardan mümkün olduğunca az tüketeceğim. günlüğüm bu günden itibaren diyet faaliyerlerimi seninle paylaşacağım.İKİMİZEDE HAYIRLI OLSUNN  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazo-58

hayırlı ugurlu olsun..bu zor ve meşakkatli yolda sana basarılar,midenede sabırlar diliyorum.. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

darısı bana inş :k06: :k06:

melek100lü

diyet günlüğün hayırlı olsun  :k06: :love9: zehracım inşallah istediğin kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşırsın  :amin: :nazar:

doruk38

sağlun kızlarrrrr. inş. başarırım  :hello2: :hello2:

doruk38

05 Kasım , 2012, 23:22:54 #4 Son düzenlenme: 05 Kasım , 2012, 23:32:37 doruk38
5 kasım

evetttt .... bu gün ilk günümüz..  :hello2: :hello2: :hello2: tartı sabah aç karnına 83 sün diyo. ilk hedef doğum öncesi kiloya dönmek... yani 70 olmalıyızzz.

günlükçüğüm ben bu günn sabah erken kaktım. 7:30 gibi.... sonra 20 dakika 4,5 hızla koşu bandında yürüyüş yaptım.baya terledimmmm. bu gün ilk gün olduğu için kendimi zorlamadım 20 dakika ile yürüşe başladım. yaklaşık 45 kalori yatım biliyorum çok az ama ilk 10 gün böyle olmalı. gün içerisinde azz ve öz beslendim . hiç aç kalmadım. ekmek falanda yemedim. takiii misafir gelene kadar ...... bu akşam misafir vardı. yediklerine dikkat ettim ama yinede hesapta olmayan şeyleri yedim. neyse artık bunu yarın telafi ederiz. bol su içtim yaklaşık 3,5 litre içmişidir. 10 gün boyunca tartılmayacağım. bakalım yaptıklarımız işe yarayacak mı yaramazsa başka çareler ararız... sana bunları yazmak beni dahada multive ediyoo. inanıyorum biz bunu başaracağızz.. geç oldu ben artık çıkmalıyım. haa unutmadan söyleyim yatmadan önce yine 4,5 hızla 20 dakkika koşubandında yürüyüş yapacağım. yaklaşık 45 kalori yakacağım yine... iyi geceler tatlı rüylar günlükk  :opucuk:

Balböceği

Kolay gelsin, günlüğün hayırlı olsun Zehra  :hello2:

doruk38

doruk38

8  kasım

sevgili günlükçüğüm... sana yazmadığıma bakma düzenli yürüyüşümü yapıp, yediklerime dikkat ediyorum. sabah aç karnına yürüşleri 30 dakikaya çıkardım.  koşu bandını önce 15 dakikaya ayarlıyorum sonra bir 15 dakika daha yürüyorum. hızımı değişmedi halen 4,5 hızla yürüyorum. sabah yürüyüşünden sonra 1 haşlanmış yumurta biraz peynir biraz zeytin, şekersiz çok açık çayla kahvaltı yapıyorum. kızımla ilgileniyorum evi toparlıyorum derken birde bakmışım ki öğlen olmuş. öğlenleri yemek yemiyorum 1 elma yahut 1 armutla öğleni  geçiştiriyorum. sonra yine kızçemle zaman geçiriyorum tv izliyorum vee akşam yemeği hazırlığı yapıyorum. eşim 16:30 da geliyo ... o gelir gelmez sofrayı seriyorum. ne yaptıysam çok az tabağıma alıp yiyorum. haber saatinde yani 17:00 da akşam sporuma başlıyorum. artık akşamları da yarım saat yürüyorum. ve bu yürüşten sonra artık su haricinde hiç bir şey yiyp içmiyorum. sanırım şişim iniyor. kendimi daha hafif  hissetmeye başladım. bu arada bol bol su içiyorum. sabah aç karnına tammmm yarım lt su içiyorum. her yemekten öncede bol su içiyorumm. inş. bunlar işe yarar da bir an önce kilo veririm..... iyi geceler günlükkk  :opucuk:

doruk38

11 kasım

tekrardan merhaba günlükçük.. hafta sonu olduğu için biraz yoğunum kusura bakma. sana bir iyi birde kötü haberim var. önce kötü haberi söyleyim. hafta sonu misafirim vardı akşam yürüyüşlerini kaçırdım. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: buna çok üzüldüm... ama iyi haberimde var... bu gün spora başlayalı tam 7 gün oldu dayanamadım tartıya çıktımm. tamm 80.4 e düşmüşüm. ilk başladığım gün 83.00 dım. bir haftada bu kadar kilo kaybı bana biraz hızlı gibi geldi. kilo verdiğimi giysilerimden hissetmeye başladım. özellikle göbeğim küçülüyo sanırım.. çook mutlu oldumm. bana süper moral oldu. darısı gelecek haftalara inş.  :amin:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Selma27

Canim gunlugun hayirli olsun... Bende suan hamilelikten dolayi asiri hizli kilo aldim. Onceden sadece 1-2 elmayla sabah kahvaltisini gecistiriyordum.. Oglen bir bardak corba , aksamda az birsey atistirirdim. Ama suan cenimin cektigi seylerden yiyorum. Burda gunluk acip yazmak insana motive ediyor sanirim. Bende aynisini yapcam.. :)

doruk38

Alıntı yapılan: Selma27 - 12 Kasım , 2012, 20:25:18
Canim gunlugun hayirli olsun... Bende suan hamilelikten dolayi asiri hizli kilo aldim. Onceden sadece 1-2 elmayla sabah kahvaltisini gecistiriyordum.. Oglen bir bardak corba , aksamda az birsey atistirirdim. Ama suan cenimin cektigi seylerden yiyorum. Burda gunluk acip yazmak insana motive ediyor sanirim. Bende aynisini yapcam.. :)

canım hamileyken kilonu dert etme. doğumda yaklaşık 10 kg gidiyo zaten. bebek doğsun 3 aylık olsun kolayca diyete başlarsın  :hello2: :hello2: :hello2:

doruk38

tekrardan selam canımcı. sanada pek uğruyamıyorum kusuruma bakma artık. kızım hasta onunla ilgileniyorum. ama dietime çok sıkı olmasamda devam ediyorum. biliyormusun 78 kiloya düştümm.  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: sabah tartıda 78 görünce çooook mutlu oldum darısı 68 lere olsun inşş..  :nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

sen nasıl kilo veriyosun canım bende vermek istiyorum  :sad1: :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Kasım , 2012, 09:30:45
tekrardan selam canımcı. sanada pek uğruyamıyorum kusuruma bakma artık. kızım hasta onunla ilgileniyorum. ama dietime çok sıkı olmasamda devam ediyorum. biliyormusun 78 kiloya düştümm.  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: sabah tartıda 78 görünce çooook mutlu oldum darısı 68 lere olsun inşş..  :nazar: :nazar:

maşallah cnm baya iyi gidiyosun sen bu hızla inşallah düşersin 68'lere  :love9: :love9:

kızınada geçmiş olsun  :opucuk: üşüttü sanırım  :icon_scratch:

Darısı doğurduktan bizlere olur inşallah hızlıca veriririz kilolaları sen ne kadar kilo aldın hamilelikte ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Kasım , 2012, 09:35:52
Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Kasım , 2012, 09:30:45

maşallah cnm baya iyi gidiyosun sen bu hızla inşallah düşersin 68'lere  :love9: :love9:

kızınada geçmiş olsun  :opucuk: üşüttü sanırım  :icon_scratch:

Darısı doğurduktan bizlere olur inşallah hızlıca veriririz kilolaları sen ne kadar kilo aldın hamilelikte ??

ben 70 le hamile kaldım 98 le doğuma gittim. şimdi 78 im. çok şükür. hamilelikte çok şiştim sumo güreşçilerine dönmüştüm. doğumdan sonra 48 beden giyinmeye başlamıştım. çok şükür şimdi 44 giyyorum. yakında 42 ye düşücem sanırım