bebeklerdeki sırt dikeni nedir??

Başlatan nazo-58, 01 Kasım , 2012, 09:23:16

« önceki - sonraki »

Balböceği

Ciddi  :-oooNben araştırıyorum şimdi cok şaşırdım  :-ooo

İyi bura ve iyiki sızlar varsınız öğrenmeliyim hiç bir şey kalmadı  :ehi: :ehi:

Balböceği

°•.ℓανιηуα.•°

:-ooo

o da ne ya ilk kez duyuyorum  :dontknow:

bizim oğlanda olmadı hiç ama valla burası sayesinde bakalım daha neler öğrencez  :k06:

asya81

sırt dikeni koparılmaz cımbızla felan doktorlar zamanla yıkadıkça gittiğini söylüyor.zaten canı acımazmı koparınca :dontknow:benim kızda görmedim ben gerçi kıllı doğdu görünce bölemi kalcak dedim :-ooodoktor dökülür dedi  gerçekten pamuk gibi kızım şimdi :nazar:

burcum

ay cmıbızla falan koparmaya uğraşmayın lifi yok mu bebelerinizin anacım onunla biraz ovun banyoda :dontknow:

nazo-58

bende akşam masaj yaptım cıktı .korktum kapattım..sabah aalmıştı..bugun banyo yapcak ıyıce lıfleyemde gecsın inş... :amin: :amin:

melek100lü

ilk defa duydum bende çok şaşırdım  :-ooo :-ooo :-ooo

bukadar insan bildiğine göre vardır muhakkakta yinede koparılmaz heralde yaa  :dontknow:

valla doktora sormak lazım afalladım kaldım şimdi bilgim olmayınca  :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Size gönderdiğim linkte yazıyor  :caca: hiç bir sekilde koparmayın diyor  :caca:

laracroftt

erkek cocuklarda daha cok olurmus asyada bısey yok yaa
50kere masaj yaptım bugune kadar yagla, yıkadık ettık bısey yok. Azonce gene baktım ovaladım bıraz hatta yok bısey. Her bebekte yoktur bence

muhribe

ya kendinizden misal alin bir kili.koparirsaniz daha sert cikar
hem kil kopunca cocugun cani yanacak
nazan doktora sormadan bir sey yapma.canim

nazo-58

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 01 Kasım , 2012, 17:35:43
ya kendinizden misal alin bir kili.koparirsaniz daha sert cikar
hem kil kopunca cocugun cani yanacak
nazan doktora sormadan bir sey yapma.canim

yok yapmam zaten..öyşe dursun cok önemli bişi olsa doktorlar söylerdı dımı... :dontknow: önceden haberım olsaydı salı dr.gıtmıştım sorardım..

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de kayınvalidemden öğrenmiştim. her banyoda oğlum sırtını hafifçe ovalardı hemen çıkardı, çıktığı zaman bebek rahatlarmış. biz hiç dokunmuyorduk

makaron

allahım daha neler öğrenicem bakalım. ne gördüm ne duydum.

ama kızlar yinede bebeklerin lenf sistemi daha gelişmemiş oluyor. maazallah ufacık biyerden mikrop kapabilir. doktora sormadan hareket etmeyin bence.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım doktorlar da tavsiye ediyor zarar vermeden hafifçe masaj yapınca çıkıyor