Erkek arkadasa doğum günü süprizi

Başlatan hüzünden_gelme, 30 Ekim , 2012, 12:33:39

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

çikolatayı sevmez ki  :k06:  ama bu not işi harbiden aklıma yattı yaaa  :k06:  :hieyt: :hieyt:  :love8: :love8:

iklima

Sende sevdg bişeyi ısırıp koy canım :) jelibon olur,kurabiye olur
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

hüzünden_gelme

kızlarrr baska fikri olan yok muu doğum gunune 26 gun kaldı :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

baskı tişort ya da kupa bardak üzerine fotoğrafınızı bastırabilirsin özge.  :icon_thumright:

eşimle çıkıyoken ona aslan pençesi galatasaraylı ev terliği almıştım. ama çok komik gerçekten. giyince komik duruyo.

hüzünden_gelme

hediye değildi süpriz yapmak istiyorum her zaman hedıye alıyorum ben ona unutamayacagı birşeyler yapmak ıstyıorum

ZAHİR

özge peki hediye olarak neler almıştın bende senden kopya alayım :)))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ZAHİR - 07 Kasım , 2012, 10:01:50
özge peki hediye olarak neler almıştın bende senden kopya alayım :)))

gömlek , hırka , parfümler ,  ikimizin adı yazılan ait bir bardak , gül almıstı ilk çıkmaya basladıgımız zamanlar bende onu kuruttum aradan tabi 1 sene falan gecmişti  sonra not yazdım aşk sözlerı falan .. öle paket yapıp hedıye ettım çok begendı  :love9: sonracıma  :k06:  Ay şeklinde, yüzeyi birebir ay gibi olan, uzaktan kumandalı bir gece lambası almıştım. Ay hilal olduğunda o da hilal oluyor, yarım ay olduğunda yarım ay oluyordu. Yani ay o gün hangi evredeyse o da o halde yakıyordu ışığını. Ben çok beğenerek almıştım :)

banu_fth

kz özge isim yazılı bardağı nerden aldın ..
kaça aldın .. bende istiyorum ondan ..  :love8:

hüzünden_gelme

arkadasım var ona yaptırmıstım belese geldı yane  :ehi: fıyatı ne kadardır bılmıyorum ama sorarım ona

banu_fth

ZAHİR

şu lambayı beğendim bende onu nerden buldun ya çok farklı bişeyy... bizimde evlilik yıldönümüze az kaldı bşyler düşünüorm gömleği çok sewer ama bi dünya gömleği var koacak yer yok artık :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

hüzünden_gelme

kızlarrrr yok mu baska önerilerinizz .. aralık 9 dada benım doğum günüm onun da bana buyuk bı süprizi varmıs  :k06: o gün sadece şık ol sen dedi ve tüm gününü bana ayırcaksın dedı gerısınıde sölemiyo   :violent1: meraktan catlıyorumm  :ehi:

ben ne yapsam ki onaa aklıma pasta var .. güzelınden pasta yaptırcam pastanın üzerine ne yazılar yazdırsam söle romantıgınden  :love9: bızım burada sevgılılewrın gıttıgı bır yer var orayı tutucam orda kutlucam aklıma bunlar gelıyor ama farklı olsunda ıstıyorumm daha neler yapabılırımm  :dontknow:

banu_fth

Lo ozge erkege surpriz yapmak ne kadar zor degilmi :ehi:
Benimki iyiki varsin yazisindan etkilenmisti :ehi: o berbet yas pastama ragmen :ehi:
Sende iyiki varsin iyiki benimsin yazabilirsin.
Sonacima guzel bi kazak al ... Atki eldiven setler var cok guzel onlardan al.
Alabilin yani ...

hüzünden_gelme

ayy hiç sorma yaa aklıma ne zormuss hediye almak kolay da süpriz falan allahım her tarafım stresten sıvılce doldu  :cussing: 

süpriz yapmak istiyorumm abla bennn hediye kolay iş  :ehi:

banu_fth

kız erkek arkadasa surprız yapmadımkı ben evlendık öle yaptım ne bılım  :ehi: :ehi: :ehi: