28 Mart , 2024, 14:08:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yenilik istiyoruz ! :)

Başlatan Balböceği, 22 Ekim , 2012, 21:17:21

« önceki - sonraki »

Balböceği

Emine biraz yenilik istiyoruz yeni yeniiii yep yeni olsun forum  :hello2: :hello2:

laracroftt

eda haklı
Yenı konular acıp canlı tutmaya calısıyoruz ama yetmıyor hep aynı seyler. Bıraz yenılık,canlılık fena olmaz :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede yeni bisiler olsun  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

fıstık

Nasıl yenilik olcak edoş  :k06:

xxcansuxx

burcum

yeni smileler istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :muzz: :hello2: :occasion5: :hieyt:

hümeyra_t_e

eveeet farklılık yenilik canlilik isteriz isteriz

xxcansuxx

sohbet odası olsun mesela girip o an konuya bağlı kalmadan onlıne olanlar konuşabilelim...
edayı görebileyim mesela  :k06: :k06:
çok mu abarttım ne  :aferin: :aferin:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 23 Ekim , 2012, 00:29:43
yeni smileler istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :muzz: :hello2: :occasion5: :hieyt:

onu 2 senedir istiyoruz başka bişi bul nüküş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

buldummm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: mesela benim canım sıkkın siteye girdim sitede nagiş yok ofline hemen nagişe ulaşacaklar he atlarlar taksiye giderler kapısına gecenin 2 sinde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ya penceresinden çomak sokup dürterler gecenin 4 ünde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: uyandıracaklar karşıma getirecekler uleynnnnnnnnnnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben onu sitede online görücem o kadar arkadaş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: oldu mu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gece gece güldürdün beni yaaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynısından bende isterim insan merak ediyo hele facedede yoksa tamam   :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

bakıyo bi resim bi haber varmı diye değil mi ama

Sonuna kadar haklısın nüküşümmmm ARKANDAYIMMMMMMMM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ütü yapıyorsa sadece dürtmeden geri dönsünler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: rahatsız etmesinler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Deliler ya  :toothy10:  :ehi:
Yenilik olsun da isterse çamurdan olsun  :ehi:

Ne bilim tema değişsin bir sene oldu  :hello2: sagdan soldan kuşlar uçsun böcekler çıksın falan filan  :ehi:

fıstık

Doktor ve psikolog tayin edilsin

Sinema sanatçıları davet edilsin paneller seminerler düzenlensin  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

burcum

edaaaa şimdi birşey söylerdim emme neysee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: