kızlar xxcansuxx arkadaşımızın annesi için (41 Yasin)

Başlatan ayy, 21 Ekim , 2012, 21:35:13

« önceki - sonraki »

ayy

41 YASİN LİSTEMİZ   :amin: :amin: :amin:         

AYŞE 5
AYŞE 3
ŞULE 1
FATMA 1
SUZAN 1
AŞKIMCIM 1
CANAN 5
YASEMİN 2
CANANIN ANNESİ 1
CANANIN BABASI 1

xxcansuxx

ayy

AYŞE 5
AYŞE 3
ŞULE 1
FATMA 1
SUZAN 1
AŞKIMCIM 1
CANAN 10
YASEMİN 2
CANANIN ANNESİ 1
CANANIN BABASI 1

ayy

AYŞE 7
AYŞE 3
ŞULE 1
FATMA 1
SUZAN 1
AŞKIMCIM 1
CANAN 10
YASEMİN 2
CANANIN ANNESİ 1
CANANIN BABASI 1

aydinays

Kızlar ben adet oldum Yasinleri okuyamadım. Kusura bakma Canan.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

önemli değil canım Allah razı olsun niyet ettin sen  :amin: :amin:

ayşe bana 10 daha yaz inş. bugün okurum diğer 10 tanesini okudum kız hastalandı ya bu sefer grip oldu ağlayıp duruyor  :sad1: :sad1: :sad1:

--elif--

ayy

41 YASİN LİSTEMİZ :amin: :amin: :amin:                 

AYŞE 10
ŞULE 1
FATMA 1
SUZAN 1
AŞKIMCIM 1
CANAN 20
YASEMİN 2
CANANIN ANNESİ 1
CANANIN BABASI 1
MEDCEZİR 3

ayy

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2012, 11:01:37
önemli değil canım Allah razı olsun niyet ettin sen  :amin: :amin:

ayşe bana 10 daha yaz inş. bugün okurum diğer 10 tanesini okudum kız hastalandı ya bu sefer grip oldu ağlayıp duruyor  :sad1: :sad1: :sad1:
CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KUZUN İYİLEŞSİN İNŞALLAH BİRAN ÖNCE.LİSTEMİZ TAMAMLANIYOR BUGÜN CANIM BENDE AKŞAMA KADAR SON ALDIGIM 3 TANEYİ OKURUM RABBİM KABUL ETSİN ANNEN ŞİFASINI BULSUN HEMEN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

ayşe 41 olmuş sanırım Allah hepinizden razı olsun kızlar gönlünüzünde olanı rabbim versin  :amin: :amin: :amin:
annemle konuştum arafata gideceklermiş hastalar için servis varmış ondan sonra bakalım 2 gün görevleri zaten hakkıyla yapsınlar  :amin: :amin:inş. çok heyecanlıydı  canlarım ya  :love9: :love9:

ayy

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2012, 20:09:36
ayşe 41 olmuş sanırım Allah hepinizden razı olsun kızlar gönlünüzünde olanı rabbim versin  :amin: :amin: :amin:
annemle konuştum arafata gideceklermiş hastalar için servis varmış ondan sonra bakalım 2 gün görevleri zaten hakkıyla yapsınlar  :amin: :amin:inş. çok heyecanlıydı  canlarım ya  :love9: :love9:
evet canım tamamlandı rabbim kabul etsin annen şifasını bulsun hemencik inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım nasıl heycanlı olmasınlar tv den izleyince bile nasıl duygulanıyoum rabbim herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin:annende görevini tamamlayacak inşallah canım :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ayy - 24 Ekim , 2012, 21:28:09
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2012, 20:09:36
evet canım tamamlandı rabbim kabul etsin annen şifasını bulsun hemencik inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım nasıl heycanlı olmasınlar tv den izleyince bile nasıl duygulanıyoum rabbim herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin:annende görevini tamamlayacak inşallah canım :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:
sağol arkadaşım inş. arafata çıkmışlar şükür aradı nasıl ağlıyor öyle kalabalık zikir sesleri geliyordu ki o orda ağladı ben burda ağladım sende dua et haydi burdaymış gibi dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: şimdi her dert,hastalık  unutulmuştur eminim  :amin: :amin: :amin: rabbim burada ettiğimiz dualarıda orada etmiş gibi kabul buyursun bu bayram gününde kim neyi arzuluyorsa hayırlısıyla rabbim versin  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Allah kabul etsin, safi şifası versin bütün cemaati müslümana  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
çok sevindim canaım benim çok mutlulardır şimdi rabbim kabul etsin inşallah :amin: :amin:annenin sayesinde daha yakın hisseetim kendimi rabbim herkese nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: